111
Busz szimulátor
  • Truck Driver001
    #1
    ajánlom mindenki figyelmébe ezt a busz szimuátort,ingyen lehet szedni.nagyon fasza ki game,bár a graf nem tökéletes:P,de csak 1 szimulátor ami 3mb:DDDD,de szinte mindent lehet benne csinálni a buszal!ajánlom!
    Letöltés

    Kiegészitök,Buszok,Mapek,stb.
  • gabber_saviola
    #2
    zsír csak elindulni nem tudtam :)
  • Truck Driver001
    #3
    walaki nem gyün multizni?:D
  • BBird
    #4
    Vannak emberek is? Mondjuk csak az alapot próbáltam.

    gabber: 0-val indítasz. azután válatasz egyesbe (q). Majd nyilakkal közlekedsz. l a lámpa, home,pageup... ezek a körbenézések. f5-f8 asszem más kamera szemszögek. m melletti cuccok index. Ajtó nyitás és zárás: x c v b. X az összes, cvb pedig egyesével. Egyébként a többi levan írva a "főmenüben".
  • gabber_saviola
    #5
    sikerült már kösz:)

  • Truck Driver001
    #6
    vannak ja,de nem mozognak.kinyitod az ajtót és "beteleportálodnak" 1esével:DD
  • BBird
    #7
    Az alapbeállításokkal is? Mert ott én nem láttam egy megállóban sem. :-)
    Meg a modokkal teli honlapot sem néztem, esetleg magyar dolgok vannak már? ;-))
  • Truck Driver001
    #8
    alapbeállitásnál nincs:P,pipál be az options-ba a "pass" szót,akkor lesznek,magyar dolgokról nem tudok de sztem nincs is.de viszont wan 1 rakás ikarus:DDD
  • tehen_m
    #9
    Beállításokban szórakozok a graffal akkor kifagy...
  • DJ Skyline
    #10
    aki nagyon unatkozik az csinálhatna egy BKV textúra packot!:D
  • asfa
    #11
    hm marha oltás játék egy ideje megvan má :)
  • mila69en
    #12
    hm.. ezmiez?:DD buszozni kell? képeket toljon már be valaki plz
  • BBird
    #13
    3mb -t kitudsz próbálni. Letölt, kirak a zip-ből és indít. :-) Ott start, azt annyi.

    Képet nem ér feltenni, attól elmenne a kedved. :-))
  • DJ Skyline
    #14
    hamar unható...meg nem túl szimulátor:
    letöltöttem a Ikarus 412-t,és menetközben nyitható az ajtaja,na de a játék elfogadja azt,ha max sebességgel elmegyek a megálló mellett,úgy hogy nyomkorászom az ajtónyitó gombot (X),így meg se kell állni a megállónál!:D utasokat nem láttam egyet sem, a forgalom meg össz-vissz 1 buszból áll...
  • blackgamer
    #15
    Odyssey By Car is hasonló
    esetleg ismertek még ilyen garázs project autósokat? szeretem kipróbálni ezeket
  • DJ Skyline
    #16
    platós ifa
    #624-ben a legfrissebb verzsön
  • blackgamer
    #17
    ez nagyon komoly
  • Speedbreaker
    #18
    EZ BESZARÁS!!! KURVA JÓ JÁTÉK!!! váááááááááá
  • Speedbreaker
    #19
    A faszt. gyerekek. Belehet tenni közlekedést, járműveket, és az embereket is mutatja. Van fasza műszerfal is, és este is lehet menni. iszonyat
  • Szabi84
    #20
    képeket tegyen be valaki kiváncsi vagyok rá
  • Istencsászár
    #21
    szedd már le azt a qrva 3 megát.......
  • zoszt
    #22
    Tényleg csak egy pár kép.
  • 12346
    #23
    off

    az oldaladon van egy busz a mafiába, ami nekem ismeretlen. merről jöttek ezek a buszok?:)
  • zolo
    #24
    Nemműködik a link.Nemhozza be a topikot.:(
  • ZsirosKenyer
    #25
    Ezt a topikot eddig hogy nem láttam!!

    Imádom a buszokat, kiskoromban is sofőr akartam lenni!!! Rögtön ki is próbálom ezt a gyöngyszemet!
  • burninhell
    #26
    császtok :) nem tudjátok mé nem jön be hang a játékban? nem talltam rá beállítást se :/ thx
  • kitt2000
    #27
    Sziasztok.Lenne kérdésem pl .Fenn van a magyarósitás de a játékba a rádió nem mi lehet a baj van mególdás?Beszéljetek már a menetredi indúlásról mert én nem túdóm hogy kell úgy játszanni.Le irnátók hogy mitt kell vigyelni egy kicsit bövebben mert a óldalakón csak anyit lehet olvasni hogy menetrend szerint kell indúlni de hogy hogyan aszt nem irják le!
  • Bankrupt #28
    Zsír gém! Majd még megpróbálok rájönni hogy kell multizni :)
  • gerusz1994
    #29
    nekem nics benne forgalom! vlki hep ! pls !!!!!!!!
  • kiscsanesz
    #30
    Szevasztok!Ha valaki tud gázos,csuklós buszt (lehet bármilyen márka),az vegyen fel msn re please és küldje el.előre is köszi mindenkinek.MSN:[email protected]
  • baggu
    #31
    Forgalom alapból nincs benn?
  • [HUN]FaTaL
    #32
    honnan lehet leszedni forgalmat, kiegészítőket? mert a #1-ben lévő link nem működik:(
  • pozsonyimafia
    #33
    Segitséget szeretnék kérni a spelforce the order of dawn játékhoz hogy tudok iterneten jásztani
  • 12346
    #34
    boldog karácsonyt^^
  • Neoncsoves
    #35
    ugyhogy a topicjában kérdezed meg
  • Ákos 1995
    #36
    Nekem nem megy az iarus 280 nem fogja az egyest a többi megy.Ez mér van?
  • Ákos 1995
    #37
    És búék
  • Ákos 1995
    #38
    www.virtualbusz.tvn.hun letöltések/átfestés. tele van zala volánal de más is van és minden buszitt nem csak azt találtokVbustök kiri
  • Desert
    #39
    Sziasztok! NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON Köszike :)
  • Attila56
    #40
    Sziasztok.Minden bevan kapcsolva.És nincs forgalom,nincs más busz se az úton.Vagy nem is lesz? :S