2058
  • Extraboy
    #4
    Jo lenne, mert elegge szeretek horgaszni :]
  • allock #5
    peca fórum? :D
  • allock #6
    és villantózni szeretek :)
  • Tuvok #7
    hmm
  • Max7
    #8
    2 éve nem horgásztam :( nincs megfelelő mennyiségü kessem rá :) felszerelés megvan csak sajna az engedély 14e :( igaz 1 évre :) meg kocsi se nagyon volt de mostmár van kocsi mostmeg jogsi kell :D:D:D

    de visszatérve a témára a sporthorgászokat nem szeretem akik kimennek egy halastóra és ott horgásznak aki viszont hobbyhorgász és a dunaparton akár 1 órát is ül egy kapás miatt na az igazi horgásznak mondható!
  • Max7
    #9
    ez pont nem aról szol! vannak a sporthorgászok és vannak a hobbyhorgászok!

    a sporthorgász viszavágja a halat a tóba mert van úgyis sok nem érdekli ha megdöglik a hobbyhorgász megbeszüli és visszaengedi rendesen sötöbö ezértz a topik is különbözik!
  • Tuvok #10
    Hol van az ott leírva, hogy mindenki visszadobja amit kifog ?
  • Frank99
    #11
    olvasd el a haldorado-n a bojlis topicot.
    Na, ott adnak rendesen annak, aki nem engedi vissza

    :-)))
  • Frank99
    #12
    itt láthattok jó képeket, saját fogások :-)
  • Tertovan
    #13
    en is szeretek horgaszni bar mar egy eve nem voltam :(
  • fifi
    #14
    én meg megyek lékre hétvégén, az is biztos.
    kipofozok pár razbórát, meg kárászt a kis akváriumból, viszek 2deci törkölyt laposüvegben, hogy ne fázzak, és lékelek egyet...
  • schrank
    #15
    van nekem egy kis vitorlás kalóz izém aminek csak az alját használtuk horgászatra az mennyit ér így a feketepiacon
  • Tertovan
    #16
    valaki hasznal match bot-ot es Picker-bot ot?
  • Frank99
    #17
    én pickerrel horgásztam, de match-el nem nagyon...

    picker helyett is tavaly óta feeder...
  • fifi
    #18
    "vitorlás kalóz izém "

    így elsőre egy 6hetes törpepincsert adok érte...
  • Max7
    #19
    az a harcsa az utcsó sorozatban nagyon yó :D
  • fifi
    #20
    bezzeg a régi horgász topikba meg nem jöttetek... ott szenvedtem magammal :)
  • schrank
    #21
    amivel a régi bujtor filmekben is nyomták a úttörők az a kalóz fregatt vagy mi a ...szom amin tanulják a vitorlázást a kis szarosok
  • Frank99
    #22
    pedig csak 5,5 kg-os volt.

    jól kell tudni fényképezni...

  • Max7
    #23
    :| én vagy 15 kilósnak nééztem :D
  • Max7
    #24
    basszus most felhergeltél :D szarok rá a jogsira horgászengedély kell jövő honaptól csak javuljonmá az idő :(
  • Yossarian
    #25
    Paprikás lisztes sülthalat akarok! :DDD
  • Frank99
    #26
    bár akkora lett volna...
    harcsából ez volt a legnagyobb.

    de pontyból volt 18-as is, 2000.09.20-án, életem első bojlizása alkalmával...
  • Frank99
    #27
    erre várjál tavaszig.

    ha hozzánk jössz nyaralni, kaphacc...

    :-())))
  • Tertovan
    #28
    azt meg nemtudom megerteni hogy egy horgasznal mert szamit az hogy mekkora halat fogot..
  • fifi
    #29
    előtte mennyi ideig, és milyen bojlit szórtál?
    márha nem titok...
  • Frank99
    #30
    Aki nem birkózott még 23-as zsinórral, vékony bottal, 45 percig egy 18 kg-os ponttyal az nem is érti :-)))
  • Frank99
    #31
    abban évben próbáltam ki először, egy barátom adott úgy 2 kg-ra való anyagot, tiszta házi dolgokból.
    előtte két napot etettem, úgy 2-3 marékkal a karó mellé jobbra és balra, napi egyszer.

    asszem mákom volt.
  • fifi
    #32
    cserélhetünk recepteket, ha gondolod, bár én sem mondanám magamat nagy bojligurunak... :)
  • tRs Shaman
    #33
    Én is nagy pecás vagyok.Általában ragadozóra megyek.Harcsa,csuka ,süllő,de néha pontyozgatok is.Balatonon pecázok.Ti merre?
  • tRs Shaman
    #34
    legnagyobb harcsám 54kg.Had legyek má nagyképű
  • tRs Shaman
    #35
  • fifi
    #36
    Holt-Körös, Hármas-Körös

    viharsarki gyerek vagyok...
  • tRs Shaman
    #37

  • tRs Shaman
    #38
    itt a jószág
  • Tertovan
    #39
    en 14-es zsinorral szoktam horgaszni + Silstar Taktiq match bot ami nagyon jol elvan talalva :) ja es hogy mekkora volt a legnagyobb azt nemtudom mert vagy odaadom valamelyik horgasznak aki meletem van vagy visszadobom. de altalaban eleg jo eredmenyel szoktam zarni a napokat ha lentvagyok.
  • Max7
    #40
    7 évesen volt rekordom 5 kilós dévér utánna 14 évesen 7 kilós ponty :) most 17 vagyok lassan 18 kéne valami újj rekordot felállítani :) mondjuk türelem rekordot :) azé 14 évesen regeltől estig kint ülni a parton kapás nélkül nagy türelem kell :)

    frank: merre van a nyaralótok? :) mi pénzt számoltok fel? :)

    egyik rokonunk halásztón dolgozik és tél elött nemsokal meglátogattuk őket! pont engedték le a vizet meg iszapotak gyönyörű látvány volt amikor a halak rajzottak :) és nagy élmény volt egy másik tóban horgászni percenként kapás és 1 óra alatt 7 ponty amit hazahozhatunk :D igaz ez nem igazi horgászás sőt... de élveztem nagyon :)


    #25: mélyhűző kivesz kiolvasd belisztez bepaprikáz olaj forósít megsüt megesz jólakik :) ez a recept :)

    #37: eztet itten izé milyen cuccal és hol fogtad? :) minden horgásznak ez az álma :D és minden aszonynak meg a rémálma miután a konyhát lehet takarítani :D
  • tRs Shaman
    #41
    Piocával fogtam Balatonon.Tengeribot,multiorsó,fonottzsinor,uszós cucra jött.
  • Max7
    #42
    hát akkor nem egy 2 méteres kis fenekezős cuccal fogtad :) selytettem :D balatonon ilyen nagy harcsák vannak? hmmm :)
  • Frank99
    #43
    ennél nagyobbak is vannak.
    100 kg felé járók is lehetnek.
    azt horoggal nemigen lehet megfogni.

    pár éve vitorlással voltunk a Zala torok előtt fogasozni, kb 50 méterre felbukott egy harcsa test, a vastagsága kisebb hordó felé közelített, ez erősen 50-100 kg között lehetett. Percekig nem szólt senki....