60
Amikor több hétig szenvedsz a játékkal, és kiderül, hogy léteznek olyan fanatikusok, akik pár perc alatt végig tudják vinni. Milyen extrém eseteket ismersz?
  • Shadow_THH
    #1
    A legdurvább amit eddig láttam az a 20 perces Fallout 2

    de azért az egyik ismerősöm 4-5 perces diablo 2je se kutya :)
  • Istencsászár
    #2
    "egyik ismerősöm 2-3 perces diablo 2" :)))))))))))))))))))) aha
  • Snecie Smicie
    #3
    :@

    egyik ismerősöm 1perc 14 mp alatt végig tud menni Monacoban, míg én csak 1 perc 16 alatt.

  • Shadow_THH
    #4
    ha húzzák miért ne? :) egy lvl 90 feletti előre szalad és teleportot nyit
  • Petyus_
    #5
    Tematikus oldal, vannak rajta nagyon durvák =)
  • Kanál
    #6
    22 perces doom 2
    55 perces half life, igy kapasbol
  • Shadow_THH
    #7
    huh asszem 21 perc körül volt a snes supermario
    sonic adventureban meg 1 perc 10 alatt meg lehetett csinálni tails összes pályáját

    valami rpg rekordot tud valaki?
  • DJ Skyline
    #8
    2 és negyed órás HL2 nem semmi! :o
    de a 44 perces Hitman 2 se rossz
  • Petyus_
    #9
    Baldur's Gate II 1 óra 11 perc. =)
  • DJ Skyline
    #10
    na de gondolom nem állnak le lövöldözni a zombikkal,meg combine soldierekkel,hanem mennek mint a barom,és csak a fontosabb dolgokat csinálják meg
  • NEOreg3
    #11
    meg a párbeszédeket sem számolják bele asszem, de biztos így van
  • Shadow_THH
    #12
    beleszámolják általában. főleg hogy át lehet lépni a legtöbbet
  • NeoMaN
    #13
    Quake 1 -> 666 másodperc
  • precision
    #14
    1 sec -es aknakereső
  • Snecie Smicie
    #15
    butaság :\
  • akyyy
    #16
    nekem a páint lemegy 7 másodperc alatt
  • Extraboy
    #17
    Olyan nekem is volt :D 1 gombnyomasra :D
  • vaaa
    #18
    lál, egy játék ahol pont a párbeszédek a lényeges elemek a történet szempontjából grat :)
  • vaaa
    #19
    Biztos baromság, de a legtöbb játékot a lehető legtövább húzom.
    Persze csak azt amit nem 5 perc után hagyok ott. HL1 ben is minden helyszínt kétszer végigjártam, és mindenhonnan szétnéztem milyen a kilátás, megszámoltam melyik objektumot hány textúrából és lapfelületből szerkesztették meg .c talán kicsit beteges .c vagy éppen bugot keresek .c

    ja kivéve unreal tournament amit 200% os speeden játszom.
  • DJviolin
    #20
    Mafia

    3hét + 15óra + 26perc + 01másodperc
    (Suli miatt nem tud az ember egyhuzamban játszani.)
  • KG21
    #21
    legutóbb amit gyorsan kivégeztem az a Fahrenheit volt. 1 délután alatt megvolt. Ezt mondjuk sajnáltam, mert amúgy bejött volna, ha nem ilyen rövid, és a feladatok sem ilyen nagyon egyszerűek.
  • Balo
    #22
    Aknakereső mester szint 168 másodperc
  • Dr4gonlord
    #23
    Szinte gondoltam, hogy sokan nem értik meg a BGII speedrunt PL. Ha el olvastad volna, amit ír a file mellé az oldalon, amit belinkeltek, ott tisztán írja, hogy négy éve játszik vele, és még mindíg élvezi. Az egyik napon úgy döntött nyom egy speedrunt, a párbeszédeket pedig kívülről tudja, ezért lépi át.
  • Nuki
    #24
    lestem amikor Diablo II-ben láttam hogy valakik 20as szintü karakterrel végeztek az első öt világgal
  • schrank
    #25
    WRTC xboxon 40 óra alatt arra már nem emlékszem hány nap volt de élveztem minden pillanatát
  • mesor
    #26
    Valakinek sikerült végig vinnie a Battlefield2-őt multiba?
  • Bucser
    #27
    Jujj itt azt kell leírni, hogy mennyi idő alatt rohantam át egy játékon a legjobb időre törekedve??? FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ de izgi:D

    OHHH az én rekordom: IL-2- Sturmovik Ace Expansion Pack + PAcific Fighters - 4 év!

    NEm tudom megérteni, hogy miért fasza gyerek az aki csak úgy átvág egy játékon anélkül, hogy felfogná mi van benne vagy hogy mi élvezet leht ebben?? nem tudom.. talán az ínyhüvelygyulladás a sok gombnyomástól.

    HA meg valaki BG2-t tol végig 1 óra 11 alatt símán csak hülye mert pont a poénokat egyebeket nem látja újra csak hentel mint a diabloban...

    Idióták....
  • Harly18
    #28
    Szerintem nem az a lényeg, hogy minél hamarabb végig kell vinni a játékot, hanem, hogy élvezzük azt. Én mindig lassabban haladok, a grafikát nézegetem, pl a Half-Life 2-ben bementem, ahova csak lehetett és tök élvezetes volt úgy is. Ha az ember az időt mérve játszik abban semmi poén sincsen. Mit kezdesz a játékkal, ha kivitted 3 óra alatt? Kerül a polcra és kész? Felfogható egy utazásnak is kis túlzással, mikor egy kaland játékban különleges tájakon mászkál az ember...szerintem
  • [Rush]
    #29
    szerintem végigtolták a játékokat normálisan, és utána döntöttek úgy, hogy végignyomják minnél gyorsabban, ennyi...
  • Shadow_THH
    #30
    nagyeszü, ha megnéztlé volna egyet is a speed runok közül akkor látnád, hogy ezek nem 'átvágnak' rajta és utána letörlik a játékot. Ezek általában életük felét azzal töltötték, hogy ezzel az egy játékkal játszottak :) és már annyira kitanulták minden kiskapuját, hogy tudják hogyan lehet végigtolni gyorsan.

    Erre a legjobb példa a quake (azt sem látom hova megy, és fejből tudja hol mikor melyik ellenség jön ki és egyből fejbecsüri) meg a fallout (van aki 2 éven át küldi, itt anélkül megnyeri a játékot, hogy hozzáérne a főellenséghez mert az gyakorlatilag magától meghal)
  • tigeroo
    #31
    prince of persia : sands of time 4 és fél óra alatt végigvittem :o)
  • Szabi84
    #32
    Nehogy azt hidd hogy ők elsőre tolják végig ilyen rövid idő alatt! Bizos jópárszor végigjátszották és valózsínüleg a kedvencük! És ezért tudják ilyen gyorsan! De azért nem semmi pl a Baldurs Gate!

    http://speeddemosarchive.com/
  • Nuki
    #33
    NA azt hogy?! :DDD
  • Nuki
    #34
    vagyis melyik falloutban?
  • Szabi84
    #35
    Ed asszem a kettesben!
  • Dying Soul
    #36
    lol 'Ed' :DD
  • Laky
    #37
    CS és WoW
    ...
    még mindig
  • Shadow_THH
    #38
    2 az 1 asszem még rövidebb volt :D nézd meg a #5-öt tanulságos
  • Guer
    #39
    anno amikor megjelent én pont beteg voltam és otthon punnyadtam
    szal 2 nap :) kb 2x8 óra
  • Dying Soul
    #40
    Baldur's Gate
    ~5 évig tartott rátalálni a játék menetre, elindulgatni, szokni a logikát, amúgy 1 hónap