45
  • Macc
    #1
    Bush monnyonle!
  • fawcet
    #2
    Undorító amcsi kormány kémrészei.
  • Kannibal
    #3
    "elemzés céljából" Végülis igaz...elemzik az emberek személyes adatait! De azt nem értem, hogy kérhet ilyet egy kormány, amellett, hogy megkérdőjelezhető a törvényessége, ha ráveszik valahogyan(akárhogy) a google-t, hogy átadja az adatokat az nem tenne túl jót, se a google se a kormány prjának.
  • Inquisitor
    #4
    Legközelebb bekérik az IWIW teljes adatbázisát, a hozzá hasonló összes többi oldaléval, uána meg az összes levelezőrenszeren átment levelet?
    Nagyon hülyék ezek. Aki meg fontos infókat akar átnyomni, az úgy is átpaszírozza szénnékódolva.
  • Inquisitor
    #5
    Nem kell lemondania, a most folyó "kis" sikkasztós/lefizetős perek miatt a pártja a köv. 50 évben nem og nyerni szerintem, és örülhet ha kihúzza a ciklus végéig, bár már az se biztos :)
  • Inquisitor
    #6
    És ha én, te a szomszéd Pistike, az összes európai és ázsia felhasználó írnánk egy beadványt, hogy mint Google felhasználók NEM JÁRULUNK hozzá, arra mit lépnek? Leatombombázzák az EU-t, meg Ázsiát mint terrorista gyanús elemeket? Lol.
  • Picivizipaci
    #7
    Hát lehet, hogy hülyén hangzik de ez a kishitler megtenné!!!
  • funkybacsi
    #8
    Azannyát annak a busnak. Így kicsibével!
    Ja, és
  • HuAn82
    #9
    "álomország"
  • waterman
    #10
    nevetséges.
  • Vorpal
    #11
    Szal most mennyiből áll átszoknom a yahoora. Várok, nemajdja ki jó, ha kiadja úgyis, csak nélkülem.
    Kurva érdekes, hogy 50 év távlatából senkinek nem tűnik fel egy újabb fasiszta szervezkedés.
    Államok lerohanása, emberek megfigyelése.

    És ez az az ország amelyikkel állitólag isten van.
    Akkor én itt valamit elnéztem istennel kapcsolatban.
  • Vorpal
    #12
    Ezt is bazmg ideirom,a aztán az SG.hu meg 3 éve adja nekik az adatokat. Elköltözöména pcsába.
  • ximian
    #13
    Aggyák ki! Én ismerem bush miniszterelnők bácsit, rendesember az, tudom is mert jártam náluk mikormég nemvót ekkora minister. Kölömben is leaguglével mert úgyútálom hogy mindent megtalál meg ingyenes szemét programookkal traktálja szegényfelhasználükat. Különbenis a bushbácsiék nem tunnak p()rnót keresni a fehérházban azér kellnekik csak hogy eztántugggyanakmajd.
  • asdasdasd
    #14
    Ez a kislány meg MSPaint-el rajzolgat. Biztos illegális verziót használ!
  • thoxx
    #15
    Ez mind szép és jó csakhogy az MSN, a Yahoo és az AOL már ki is adták a kért adatokat úgyhogy , már csak a Google van talpon, szóval én mégis inkább guglit használok
  • benczurzs
    #16
    Szénné kódolva ?
    Eddig én is azt hittem, hogy lehet.
    pl.: két kulcsos titkosítással, mert azt szinte lehetetlen feltörni.
    De be kellett látnom amerikába azt is felnyomták.
    Ne válaszoljatok azonnal, elmondom, hogy tudtam meg.
    Egy eléggé szakmai konferencián voltam, és ott az előadóval beszélgettünk többen, és ő előadásán is utalt arra, hogy ez bizony már nem teljes titkosítás, mert amerika már fel tudja törni.
    Erre elkezdtem hitetlenkedni, hogy ezt lehetetlen, hisz matematikailag is csillagászati gépidőt venne igénybe.
    Erre több meggyőző választ kaptam:
    - Mindenki azt hiszi, hogy csillagászati, de ez nem bizonyított, csak egy feltételezés, mert nem tudjuk, hogy lehetne-e másképp is.
    - Amerika lehallgatja a fél világ netjét, és telefonját, erről már hallottam, ezt ő megerősítette. Mindez egy titkos bázisban. És a legtöbb nyelven "ért" az túlzás, de írásos szöveggé alakítja a legtöbb hanganyagot, és lehet benne később keresni is. Ez még nem gond, de itt dolgozik együtt a Világon a legtöbb matematikus. Azért ha összedugják a fejüket nagyon sok dolgot ki tudnak találni.
    - Amikor ez a két kulcsú titkosítás megjelent amerikában, a kormány, fbi, nem engedte külfödre, csak saját kulccsal, csak ami államilag van hitelesítve, azzal engedett kódolni. Mert ezek a kulcsok megvoltak nekik "otthon".
    /Mindent le akarnak hallgatni, mekkora botrány volt, hogy a skype-ot nem tudták, át is alakítatták a kódját, hogy le lehessen hallgatni./
    Szóval ezek után egyszer csak, egyik pillanatról a másikra engedélyezte más országoknak is a két kulcsú titkosítás használatát.
    Több ember szerint ekkor már megvolt nekik az az algoritmus, ami emberi időn belül visszafejti a kulcsokat, ezért engedték ki a kódolást, mert az ellenük már nem véd.
    Ennyi
  • Garfield
    #17
    Bullshit, azt sem tudod, miről beszélsz. Olvass már utána, miről is szól a PKI...
  • Axon
    #18
    Valamelyest ugatom a programozás témát és régebben írtam is saját használatra egyszerűbb kódoló eljárást. Ha saját magunk választjuk meg a kulcsot, akkor bizony roppant nehéz feltőrni az eljárást.
    Ezt csak azért vetettem előre, mert ha én terrorista lennék (bár az usa szerint biztos az is vagyok), akkor hamar összehoznék valami saját kódoló eljárást, és a többi terrorista társammal (az usa szerint ide tartozik a föld komplett lakossága, kivéve az usa-t és izraelt) ezzel a kódoló programmal titkosítanánk az egymásnak szánt szupertitkos üzeneteinket. Akár minden héten írnék/írnánk egy másikat, így mire feltörnék, már másikat használunk.
    Jaj! Csak nem ötletet adtam kezdő terroristáknak??
  • Teppik Amon
    #19
    "COPA törvényt, amelynek eredeti célja a fiatalkorúak védelme az interneten." Már elnézést, a fiatal korúakat a szülei védjék meg ne az állam. Persze elég nehéz lehet naponta órákig foglalkozni a gyerekkel, de mintha ez volna a felelősségteljes szülő dolga, nem? Jahogymár nem divat a család? Elnézést...
    Lehallgatáshoz meg nemszólok hozzá mert úgyis lehallgatják. Megtartom a véleményemet magamnak de úgyis tudjátok. rájuk.
  • immovable
    #20
    - hátccc....?
    - ezek a szemét nem amcsi és izraeli emberek milyen szemetek, van pofájuk itt hözöngeni, hogy lehallgatjuk őket..pfff...
    - szted atomot nekik?
    - nem az túl drasztikus és látszik, hogy mi voltunk, legyen helyette vmi cselesebb, mondjuk ázsia felől támadjuk meg őket...
    - mivel?
    - ott van épp az egyik kommandonk
    - mi a nevük?
    - H5N1
    - aham, tőlem mehet...
  • snorbi
    #21
    #16: ezek szerint olvastad a "Digitális erőd" című könyvet? :) Csak mert röviden körbeírtad a sztoriját...

    Ha egy ilyen kiderülne, iszonyú nagy balhé törne ki. Nagyon nagy, amekkorát szerintem még az USA sem vállalna be, mert akkor tényleg az egész világ ellene fordulna.
    Másrészt mindig vannak megvásárolható emberek, még a szupereszes matematikusok között is, akik pár milláért továbbadnák a tudásukat, vagyis nem hinném, hogy egy ilyet titokban lehetne tartani hosszú távon. Vagy naív vagyok :)))

    #18: régebben mintha hallottam volna olyasmit, hogy egy átlagfelhasználó nem használhat "túl" erős titkosítást. (Pont "nemzetbiztonsági" okokból.) Ezek szerint nincs ilyen törvény?
  • hypno
    #22
    Már miért ne vállalná be.

    A legnagyobb káros gáz kibocsát a világon, vagyis Ő csinálja az ózonlyukat. Aláírta a Kyotó-i Egyezményt? Nem írta alá. Sz*rik rá? Sz*rik. Érdekli az ózonréteg sorsa? Nem érdekli.

    A saját alkotmánya szerint bármikor hivatkozhat az általad is írt "nemzetbiztonsági" okokra.

    Fasizmus van ott, ez nem is vitás.

  • Jobrog
    #23
    A gonosz kis terroristapalánta kacsát rajzolgat,biztos vmi kódolt üzenet
  • kisroka85
    #24
    Hát a konnkrét véleményemet az überfasiszta USA-i kormányról inkább nem fejteném ki, mert akkor fekete ruhás napszemüveges kukások járnának hozzánk..:) De a legszörnyűbb az, hogy Hitler mögött nem egy, az egész világot uraló szuperhatalom állt, hanem "csak" Németország. És így is szinte csak a mákon múlt, hogy ő uralja a világot... Szóval ha google megteszi ezt, akkor elmehetnek a mindenki tudja hová
  • katarzis
    #25
    szerintem elöbb utána kéne nézni mi is az a fasizmus és utána dobálózni vele.
  • kbupdate
    #26
    hát elég genyák az tény.

    Én se nagyon bírom ezt az USa idealizmust. "Jaj, terrorista"

    "bomb, terrorist"

    na most ide beírtam ezt a 2 szót, biztos sg.hu-tól elkérik az adatokat.

    Biztos káttátok az "apádra ütök (meet the parents) filmet, "Nincs nálam bomba"... de uram, azt mondta, hogy bomba"

    kis beszariak
  • Cat 02 #27
    mi a francnak ???

    Keresés: Tömegpusztító fegyver ameriak ellen"
    vagy hasonlók miatT ??? :D
  • Vorpal
    #28
    Hát énsem szakmunkás vagyok, hogy ezzel dobálózok.
    Kétkulcsos eljárás. Open PGP, na ehhez aztán sok közük nincs, de tökmind1 mer ezeknek google adat kell most, azmeg sztem egy csillagméretü flatfileba van text formátumban és feldátumozva, hogy minden kormányszervezet el tudja kérni.
  • Vorpal
    #29
    Igaza volt annak a britt generálisgyereknek. Hurráoptimista faszok.
    Nekem elég volt az a kis idő amikor ott dolgoztam, hogy most isfelforduljon a gyomrom a marháitól
  • faz
    #30
    Az egyetemen azt tanítják hogy az SSH-ban tutira meg lehet bízni :)
  • viktro
    #31
    Attól függ melyik egyetemre járt. Itt már Kripto2-n óvatosabban fogalmaztak :D
  • hypno
    #32
    Nézd! Az USA egy degenerált ország egy csak a nevében demokratikus társadalmi berendezkedéssel.


  • messen
    #33
    Azt nem értem miért kérték el ezeket az adatokat?
    Miért nem kerestek rá egyszerűen a google-on? :)
    Egyébként múltkor beírtam a taj számomat...
  • fonak
    #34
    Nos, én nem értek hozzá, de én is azt hallottam hogy az amerikaiaknak és az izraelieknek már nem gond ezeknek a feltörése. Hogyan? Talán már van működő kvantumszámítógépük... fene tudja. A Google pedig szerintem eddig is együttműködött a CIA-el, esetleg a Moszaddal, pont egy ilyen hatalmas adatbázis ne érdekelné a titkosszolgálatokat...
  • BlackRose
    #35
    "Jacques Chirac claims France is prepared to use nuclear weapons against any country that carried out a state-sponsored terrorist attack against it."

    Tudom, hogy off topic, de ha már az USA mindenkit terroristának nyilvánítása (ami egyébként még véletlenül sem igaz) jött be akkor beírnák valamit ide röviden...

    http://www.gulfnews.com/opinion/editorial_opinion/world/10013006.html

    tehát amint látjuk, most a Francia barátaink (akik egyébként a legnagyobb sajtói kergetést idézték elő az USA ellen az IRAQ-i háború előtt is és később is), most amikor a "másféle" emberek akik egyébként teljessen egyenjogúak a fehér franciákkal (persze csak a hivatalos papírokon) felgyújtottak egy pár gépkocsit és miattuk az egéssz Franciaország, hát enyhén szólva félelemben élt, elhatározták, hogy nem is akárhogyan, de atombombával bombáznák a "terrorista" államokat... és az a sok sok gyerek meg ártatlan ember ezekben az országokban már nem is fontos... tegyétek fel a kérdést, mit tennének a MO-i politikusok és jómagatok is ha mondjuk rá 2 Boeing nekimenne a Parlamentnek és a lánchídnak, vagy ha valakik azzal veszélyeztetnék mindennapi életeteket, hogy gyújtogatnák az autókat az Andrássy úton, mert az USA ezt megérte New York-ban és Washingtonban, az angolok Londonban a franciák meg Párizsban és most már úgy látszik közeledtek az álláspontjaik. Na de mégis én nem fogadom el egyikét sem, szerintem a józan ész és a 21 század embere nem így kellene gondolkodjon, viszont a törvényeket mindenesetre be kell tartani, és Bush elnök megpróbálhatja, de nem hiszem, hogy sikerrel jár, mert ha a Google elutasítja (és már úgy halottam, hogy igen) akkor max bíróságra kerül a dolog, és mivel ez alkotmányellenes és törvényellenes (még a PATRIOT Act sem ad hozzá legális mechanizmust), a döntés 99% ott lesz, hogy nem lesz a dologból semmi. Úgyhogy jobb lenne felcseperedni és ettől a gyerekes "USA egy rodhadt szar meg stb." végleg megválni, mert a valóság egésszen más, törvényes keretek között lehet jót is meg rosszat is csinálni, ami jót tesznek az megy a dícsőségükre ami rosszat az pedig a lelkükre, de nem hinném, hogy ennek köze lenne az USA leköpéséhez vagy éltetéséhez, ez csupán annak a teljes kristálytiszta bizonyítéka, hogy olyan dolgokról okoskodunk aminek az árnyékát sem tudjuk sem megérteni sem elképzelni. Remélem, hogy az USA lakóssága a következő választásokon bölcsebb lesz mint a múltkor, de ugyanezt szeretném itt az EU-ban is, mert az itteni politikusok is ugyanannyira tudnak jót is meg rosszat is. Na jó éjszakát mindenkinek, mert lenne egy pár dolog amin lehetne elkondolkodni legalább egy picit, különössen ott ahol nemsokára választások lesznek...
  • BlackRose
    #36
    egyébként ha már a szabadságnál tartunk, érdekes, de a BBC-n kívül a többi EU sajtó valahogy kifelejtette ezt a Chirac kijelentést a mai hírekből (bár nekem máshól nem sikerült hallani)...
  • arty
    #37
    a franciákat alapból "szeretem", miota kiirtották a Muroroa (nemtudom hogy irják :) ) korallzátony körül az életet a mocskos atomkisérleteikkel, azóta különösképpen ... ezen egy ilyen fasiszta, mint sirák már nem tud rontani :D
  • Inquisitor
    #38
    "Azt nem értem miért kérték el ezeket az adatokat?
    Miért nem kerestek rá egyszerűen a google-on? :)"
    Múltkor rákerestem az Interntszolgáltatom nevére, erre kidobta aprivát lakáscímét telefonszámmal, szóval picit már ilyesztő :)
    És mit dobott ki a TAJ számodra, ha nem vagyok indiszkrét?
  • messen
    #39
    Engem :(
  • benczurzs
    #40
    Szerintem te ( Garfield #17) nem értetted, hogy én miről beszélek, ezért hitted azt hogy némi képzavar van nálam.
    Olvasd el még 1-szer, amit írtam, és gondold el.
    Ok ?