53
Air Conflicts
  • DEXTER92
    #1
    Ahogy utánanéztem a készülő játéknak, egyre jobban meggyőzött. Szerintem jó lesz ha elkészül. Legalább olyan jó, mint a Wings of War. A képekből ítélve jó lesz a grafika (szerintem).
  • BBird
    #2
    Hja, gyönyörű pixelgrafika a propellernél pl:

    http://images.3dgamers.com/screenimages/games/airconflicts/ac05.jpg

    :-))
  • joebacsi
    #3
    ez egy árkád szutyok lesz, ami még ráadásul elég rondán is néz ki...
  • DEXTER92
    #4
    Mondj egy jobb II. világháborús repülőgépes gamet
  • BBird
    #5
    european air war?
    b-14 flying fortress?
    Microsoft Combat Flight Simulator?

    Soroljuk még? :-)

    Mellékesen honnan tudod, hogy ez jobb lesz, bármelyik eddiginél? Fejlesztő vagy a 3Division -nél? :-))
  • DEXTER92
    #6
    Csakis. :) Például ezen a képen is látszik, hogy nem gagyi a grafika! Nem tudjátok értékelni az ilyen játékokat. Ennyi... Szerintem jó lesz és kész.
  • PrasCo
    #7
    Jó, speciel a Horten szárnyacskáiért már érdemes lesz nyáladzanom rá, de nem hinném, hogy a Sturmo-nak fel kéne húznia a szoknyáját ijedtében ettől a kis izétől. =)

    Lőni jó lesz, semmi másra nem. De ha lőni JÓ lesz, akkor az má' jó.
  • BBird
    #8
    http://origo.hu/szoftverbazis/jatekok/szimulator/planearcade.html

    Lehet rossz a sejtésem, de mintha ezt a játékot karolták volna fel, s kinőtte az ingyenességét a cucc. Érdekes, hogy ezen a cégnéven futó csapat el is veszett, pedig az is szlovák volt, mint a 3Division.

    Mellékesen ezzel a képpel sem győztél meg igazán. Nem ronda egy arcade -hoz, de azért nem is nevezhető csodának.

    Az ilyen "nem tudjátok értékelni" beszólásokra meg harapok, s a te esetedben mondjuk így: Amikor te születtél, akkor én már vígan játszottam az ilyen arcade repcsis játékokkal, de lehet igazad van, nem tudjuk értékelni. Főleg a grafikát... (mondod ezt egy játékgrafikusnak). :-)))
  • joebacsi
    #9
    bf42 is tudja ezt, a repülők is kb így néznek ki, csak ott ugye a földön is van eksön :)




    és ezek a képek a 4 éves alapjátékból vannak, a modok még jobban néznek ki, illetve a bf2re készülő wwII-s modokból nem is merek neked ide képeket rakni, mert nagyon lebüntetnék a mostani preferált játékodat :)
  • BBird
    #10
    Hagyjuk, szerintem már így is összevissza szégyelte magát. :-))

    Amúgy a freeware verzió nem volt annyira rossz, kiemelném: arcade -nak nem volt annyira rossz. Talán ez is elmegy majd szódával. :-)
  • DEXTER92
    #10
    Mert talán ebbe nem lenne? Igaz hogy arcade....
  • BBird
    #11
    Mármint ebben szerinted lenne akció a földön is? Háát... amennyiben leteszed a gépet, s gurulsz vele... talán. :-DD
  • DEXTER92
    #12
    Red Jetsben idegesített rohattul hogy végülis le tudtam szállni, de megállni nem lehetett...vmennyire mindig gurult^^
  • joebacsi
    #13
    horten aka bf42: secret weapons kiegben:


    illetve még képek ugyanebből a játékből (bár ez a kieg fiatal, mégcsak 3 éves :)):





    nagy kép1
    nagy kép2

    szóval ez a kinézet, amit az air conflicts nyújt, egy árkád repülős játékhoz így 2006ban már édeskevés...
  • DEXTER92
    #14
    Jóak
  • BBird
    #15
    Annyiban nem szerettem ezt a kieg. -t, hogy kicsinek tartottam a pályákat egy hosszabb repüléshez a gyors gépekkel. :-)
  • joebacsi
    #16
    uhh ennyire ne legyél már lami :)
    a bf alapból egy fps, amiben vezethetsz mindenféle járművet, köztük repülőket is...és ha csak a repülős részét nézzük, akkor is simán 1 szintben van a te preferált játékoddal...de bfben még közben egy komplett fps is ott van a repcsik alatt :)
    pl1
    pl2
    pl3

    jah és mondtam már, hogy ezek egy 4 éves játékból vannak? :)
  • joebacsi
    #17
    hát igen, ez viszont még örökprobléma bfben, még 2ben is, ahol ugye már mai sugárhajtású gépek vannak, és többször akkora pályák, de még így is elég kicsi a tér a repcsiknek, maga a dogfight is eléggé ratyi lett, de ez már részletkérdés, ennek ellenére nemtudok most perpill élvezetesebb játékot, ezért toljuk azt ezerrel :)
  • BBird
    #18
    Na most nem értem miért belém kötöttél, de biztos igazad van. :-D

    Mellékesen nem hoztam egy szintre BF -t a freeware Plane Arcade -al. Két külön kategória. Nem csak játékstílusban, árban is. Egy free -től nem szabad sokszor sokat várni.

    Egyébként az is furcsa, hogy Te viszont erősen a BF-t tolod egy arcaderepcsis topicban. Én is átmegyek a dreamweaver topicba a flasht isteníteni. :-))
  • Bucser
    #19
    jujj ez mind egy rakás szar amit itt felsoroltál:D

    Il-2Sturmovik Ace Expansion and Pacific Fighters.. na ez repülös játék.. a többi arcade fos:D
  • BBird
    #20
    Hát gratulálok a B-14 -t arcade -nak hívni. :-D

    Amúgy bírom ezeket a (csak a legújabb, legszebb a legjobb) usereket. :-D
  • joebacsi
    #21
    a másik #10esre ment, sry, csak bugzik az sg :)

    "Egyébként az is furcsa, hogy Te viszont erősen a BF-t tolod egy arcaderepcsis topicban. Én is átmegyek a dreamweaver topicba a flasht isteníteni. :-))"
    hát ezt az arcaderepcsis élményt ugyanugy megkapja a most 3ezer buznyákba kerülő bf42őtől is, annál nemhiszem, hogy olcsóbb lenne...
    amúgy csak felbosszantot egy kicsit a "Mondj egy jobb II. világháborús repülőgépes gamet" hozzászólása :)
    a második dologra megcsak annyit, hogy megyek veled ;)
  • BBird
    #22
    Hát a Plane Arcade az ingyenes. De felesleges az áron vitázni, a Bf valóban remek, hogy már elérhető áron van. :-)
  • joebacsi
    #23
    plane arcade-ra egy szavam nemvolt, épp huzom is lefelé :)
    ami ingyen van az mind jó :D
    egyedul az air conflicts érdemeit kifogásoltam :)
  • DEXTER92
    #24
    A sturmovik is jó
  • BBird
    #25
    Az már nem lesz ingyenes, szerintem. (Egyébként ahogy írtam, szerintem Plane Arcade = Air Conflicts, csak javított, szebb, drágább) :-)
  • joebacsi
    #26
    megnéztem ezt a plane arcade-ot, és háát még a bf se ennyire árkád, ott legalább még előny a joy, itt full felesleges lenne :)
    egy orsót nemtudok a géppel csinálni...mind1, azért még hülyülök vele kicsit, csak nemnagyon értem, hogy mit gagyarászik nekem lengyelul :)
  • DEXTER92
    #27
    Navajon? :)
  • Bucser
    #28
    csak megjegyzés képpen:)
    A b-14 Flying Fortress micsoda???????? Mert a B-17 Flying fortress-t ismerem. Nem rossz game ideig óráig el lehet szórakozni vele de én mindig is vadász beállítottságú voltam a groundpoundingot meghagyom másoknak. EAW szintén jó game maga idejében nem volt párja de valljuk be érdekes volt a fizikai modell... Akárcsak a CFS esetében amiben repülési engine vagy rep modell mint olyan kb nincs... Szépnek szép meg minden csak épp nem tartalmaz repmodellt. Avionikája jó másban gagyi.

    Anno nagyon jót játszottam az F-15 Strike eagle sorozat mind 3 tagjával sőt F14 fleet defenderrel és még sok más helikopterszimmel és I. és II. Vh.- prop simekkel. (Overlord, Pacific Air War Red baron Red Baron 2 nem tudom mond-e valamit)

    Az IL2- sturmovik nem azért kedvencem mert csillivili (ugyanis nem tudom full grafon nézni mert gyenge hozzá a gépem) hanem megpróbál valami repülési modellt belegyömöszölni az engine-be és az a repülő nagyságrendekben úgy reagál ahogy kell neki... (persze vannak pontatlanságai de eddig sehol nem látam Torque effectet vagy éppen normális átesést vagy dugóhúzót vagy egyszerűen csak azt amikor felszálláskor a hirtelen gázadástól a gép felborul (ami pl a messer sajátsága volt)

    Szóval a hozzászólásodat kikérem magamnak
  • Bucser
    #29
    Mellesleg hozzáteszem nemrég nyomtam egy B52 szimmel^^ még a 90-es évek elején jelent meg és egy haverom küldte el nekem. Szerinted csak a graf érdekel???
  • neuro
    #30
    Ez a játék néz ki jól:

  • BBird
    #31
    De akkor miért hozol össze te is egy szimulátort egy arcade játékkal?
    B-14 nem arcade, szimulátor. Semmi arcade nincs benne. :-)
  • neuro
    #32
    B-17
  • Seaweed
    #33
    Nem baj hogy elmondjak neki hogy B-14 nincs..azert neki tovabbra is B-14....
  • Seaweed
    #34
  • DEXTER92
    #35
  • Lockheed
    #36
    LoL... Mijaza bétizennégy?
  • neuro
    #37
    http://www.donob.com/encyclopedia/B-14
  • Lockheed
    #38
    Thx... S!
  • DEXTER92
    #39
    :D