6840
  • Istencsászár
    #1
    Medal of Honor: Airborne' (PS3/X360) Also Coming to PC

    Earlier this year we reported that EALA was already working on the next installment in the MoH franchise for nearly six months. The new title will be a Band of Brothers (or Brothers in Arms) type title, but more importantly, it was mentioned that Airborne would be a PS3 launch title. LAter on it was also revealed to be coming to Xbox 360, and now word is spreading that various Pc oriented print magazine are having cover articles that MoH Airborne is also coming to the PC, preliminary retail listings have it scheduled for November 2006.

    szvsz jön pcre is, 2006 novemberben egyenlőre...

    ps3 shotok:




  • FLeK0
    #2
    [img]http://www.nwhc.usgs.gov/images/green tree frog.jpg[/img]
  • Istencsászár
    #3
    szép béka, de mi köze a témához?
  • uHs Gerzson
    #4
    Az hogy nem jönek be a képek...
  • Istencsászár
    #5
    igen? nekem igen, pill megoldjuk...
  • Istencsászár
    #6




  • Punker
    #8
    én látom a képeket, de a békás oldalról sokszor nem müxenek.
  • akyyy
    #9
    a történet miről fog szólni? lesz benne már magyarország?:DDD
  • DJ Skyline
    #10
    már megint normandiánál ugrunk? :\
    remélem nem,mert akkor már haradszor fogunk kiugrani normandia felett (MOH Spearhed,CoD)
  • lord nihilus
    #11
    de(és ez már a 4.)
  • lord nihilus
    #12
    úgy tűnik jó az elképzelés :)
  • Csirke4
    #13
    Jah a brothers in armsba is ugrottunk már :D
  • lachun
    #14
    lehet ,hogy most afrikában ugrasz ,a mohaa asszem oda még nem tévedt be, vagy igen???
  • DJ Skyline
    #15
    volt már asszem...Breaktrough nevű részében...igaz ott nem ugrottunk ejtőernyővel!:D
  • lachun
    #16
    ja igaz igen ,mostmár emélkszem!!
  • Csirke4
    #17
    Az alsó képet amin a házak vannak ha megnézed akkor megint csak Normandia és normandia és normandia és normandia és normandia és normandia és normandia és...
  • tigeroo
    #18
    f.szom a 2. vh-s jáccókákba:)

    mindenről a Ryan Közlegény megmentése tehet...dehát az már 7 éves film tejóisten:DD
  • akyyy
    #19
    a Cod leglaább elvitte oroszországba is ajátékteret...... meg vlt amikor japánba voltunk.

    de igazán csinálhatnak egy oylat is mint a commandosba, hogy igaz, franciaországbav volt, de a német megszállás ideje alatt, mikor a tengeralatjárókat kellet tönkre tenni.....
    miért kell a 44-45 ös éveket játékba tenni, hisz a háború 39be kezdődött:S
  • burkusdió
    #20
    Egy mindent átfogó háborús játék kellene...
    Teljesen a kezdeti szösszenetektől a végkifejlettig.
    És minden oldalt jó lenne végigjátszani, pl nem csak amerikai missionok, hanem német küldetések is lennének.
    Bele lehetne rakni kiképzéseket is, terepgyakorlatokat...
    Kis színt vinne a játékba. A lehetőségeknek csak a képzelet szab határt.

    Csak az a probléma,hogy a készítők nem kockáztatnak, inkább a jól bevált lerágott csontokhoz nyúlnak, nehogy bukás legyen a játék. (Nem mintha a lerágott csont újbóli piacra dobásával nem állna fenn ez a lehetőség...:/)
  • DJ Skyline
    #21
    kiképzés volt a MOHAA-ban,CoD-ban mint "első küldetés" asszem...
  • schrank
    #22
    vegyenek példát a battlefieldről 3 év a jelenkorig jutottak a 3. játékkal a moha meg már 5 éve moha elég gáz
  • mila69en
    #23
    battlefield-el nem kéne hasonlítgatni a medalt... nem egy kat..
  • haxoror
    #24
    nem embereket kell lelőni mindkettőben? De.

    A Battlefield a 3 része alatt volt ww2, vietnám és most jelenkor.
    A medal meg mániásan ww2 és már kurva unalmas.
  • Istencsászár
    #25
    "A játékban Boyd Travers közlegény sokat megélt zoknijában és a 82. légideszantos osztag soraiban találjuk magunkat. Az összes bevetésen, Szicíliától Németországig, mélyen az ellenséges vonalak mögött rugaszkodhatunk el a csapatszállító gépről, és kalauzolhatjuk magunkat a célterületre. Szabadesés és ejtőernyőzés közben érdemes nézelődnünk, hátha sikerül betájolni magunkat, így még a méltatlanul röfögő malacokkal teli malacólt is elkerülhetjük és fontos stratégiai előnyhöz juthatunk. Testreszabható fegyverek széles választéka áll rendelkezésünkre és szabadon választható benyomulási pontok között vacilálhatunk."
  • DJ Skyline
    #26
    engem egyik BF rész sem fogott meg...az 1942-vel elszórakoztam egy pár napig,de a többi kb 2 órát volt fent a gépen
  • lord nihilus
    #27
    nálam szintúgy
  • Serpa
    #28
    én a vietnámot sokáig nyúztam.
    főleg a korabeli zene miatt, rabul ejtett ahogy a helivel repkedtem, közben pedig a szólt a zene.

    Airbone ra visszatérve.
    én úgy tom, a szicíliai partraszállás lesz benne.
  • grebber
    #29
    Na de jó eddig tetszett az összes rész + a kiegek.Remélem fincsi über lesz a graf meg minden egyéb.
  • lachun
    #30
    Jöhet, imádom a normandit:DDDDDDDD
  • priluki
    #31
    Aha,én WW2-t nem tudom megunni szerintem jöhet. Megjelenés? 2007?
  • Serpa
    #32
    idén, ~tél.
  • mila69en
    #33
    elmeséled tömören a battlefield story-át?

    akik szerepelnek a medal sorozatokban nem igen élnek a jelenkorban akkor elmondanád nekem mitkeresne a jelen korban egy medal of honor... elég lol lenne nem?



  • haxoror
    #34
    Ja hogy a singleplayer.... KIT ÉRDEKEL?!

    Ha fps akkor multi, nagyon kevés olyan van aminek értékelhető akárcsak egyszer is a sztorija és a medal pont nem ilyen :P
  • sweech
    #35
    detto
  • Serpa
    #36
    teaser
  • tomee14
    #37
    grafko durvi lesz
  • heliosz007
    #38
    HA idén kijön akkor ez lesz az év játéka !!
  • ent
    #39
    Remélem pcén is élvezhető lesz!
  • grebber
    #40
    Miért az eddigiek nem voltak azok?
  • ent
    #41
    Grebber úr kérésére akkor kifejtem mit is jegyeztem meg eme szép gém topikjában:

    Remélem pcre is kiadják, és nem kell olyan sokat várni a konzolos kiadás után.

    Bocsánat grebber...:D