25
NINA - Agent Chronicles
  • DEXTER92
    #1
    A NINA: Egy ügynök naplója egy modern virtuális világba repít el, ahol nem csak a gyors reflexek és a pontosság számít, hanem a szürkeállomány is komoly szerepet kap.
    Egy nemzetközi antiterrorista szervezet ügynöke, Nina bőrébe bújva számtalan küldetést kell teljesítenie a játékosnak, különböző problémákat kell megoldania és néhány ellenfelet megfosztani az élet gyönyörétől.
    Nem csodás szépségű arca vagy gyönyörű teste miatt választották ügynöknek e lányt. Nina ügynök paranormális képességgel bír, és le tudja másolni áldozatai személyiségét, valamint képes elraktározni azt. Ennek segítségével tökéletesen álcázza magát, így rendkívül értékes információkat tud szerezni lehetetlennek tűnő küldetések teljesítésével. Ennél fogva a NINA: Egy ügynök naplója nem pusztán egy lövöldözős játék, ahol a mészárlás az egyetlen cél. Nem csak az számít, hogy hány golyó hagyja el a fegyverünket percenként. Itt a legfontosabb a taktika és az ügyesség. A tájékozódást magyar nyelvű kézikönyv segíti.

    Valóban, én is így vélekedek róla.

    Képek:













  • DEXTER92
    #2
    A főhőst nem másról, mint a Lengyel topmodellről, Iza Czarnecka-ról mintázták meg.
  • Akos 001
    #3
    Elég gyengéne tünik.
  • lac coo
    #4
    Én anno az első pályán nem juttottam túl , nem találtam az utat abba a gépuskával védett lejáratba :DDD
    Az összes háztetőn , bugos helyen megpróbáltam elmenni , de nem sikerült megtalálnom az utat...:DDDD
  • Akos 001
    #5
    A kezét?:D
  • DEXTER92
    #6
    Mikor kezdődik a játék hátra felé kell elindulni, kinyírsz mindenkit, utána elindulsz előre, ott bekapcsolsz egy generátort, visszamész hátra, ott felmész a lifttel, távcsöves puskával ami ott fent van kinyírod a géppuskásokat és szabad az út.
  • blackgamer
    #7
    Half-Life 1 feelinges lehet, van demo?
  • lac coo
    #8
    A sniperral leszedtem mindenkit , de akkor is lőttek rám a gépuskások :DDDD

    De nagyon régen játszottam vele, majd neki ugrok egyszer újból :DD
  • Calver
    #9
    szörnyűnek tűnik...
  • Gladiator
    #10
    hát, szentem a HL-től messze áll
  • Goth
    #11
    "gépuskával védett lejáratba"
    "kinyírsz mindenkit"
    "kinyírod a géppuskásokat"
    "sniperral leszedtem mindenkit"
    "lőttek rám a gépuskások"

    Na ezek után mondjátok azt, hogy:

    "Nem csak az számít, hogy hány golyó hagyja el a fegyverünket percenként."
    :DDD
  • mukika
    #12
  • Amiga
    #13
    Ez a játék egy hányás. Nekem megvolt, de elkövettem azt a hibát, hogy a No One Lives Forever után kezdtem vele nyomulni.

    Hát mit mondjak... soha nem játszottam ennyire gyenge fps-sel.
  • Bucser
    #14
    Ez valami Half life 1,5 mod lehet:D De hogy csúnya az biztos:)
  • DEXTER92
    #15
    Akkor kiemelem a szöveg olyan részét, ami a(z) 'Itt a legfontosabb a taktika és az ügyesség.' részt jellemzi. :D

    "hátra felé kell elindulni"
    "ott bekapcsolsz egy generátort"
    "felmész a lifttel"

    Arról nem is beszélve hogy ez a játék kb. 1/20-ad része maximum :P Sok helyen kell még szarakodni benne.

    Amúgy valamennyire tényleg igazad van :D
  • sweech
    #16
    ""hátra felé kell elindulni"
    "ott bekapcsolsz egy generátort"
    "felmész a lifttel""

    hát ez aztán a taktikázás :D
  • DEXTER92
    #17
    Később vannak olyan részek ahol el lehet akadni :S
  • DEXTER92
    #18
    Nincs demo, 720 Ft.-ért meg lehet venni :P :D
  • altrix13
    #19
    Sziasztok!

    Nekem teccik a Nina, de egy ponton nem jutok túl. Ahol a raktárszerű helyen a főnök időnként kilő az ablakaiból(a vízen túl). Ennek a fórumnak a segítségével 2 év alatt rájöttem, hogy van egy zölden világító gomb (ld. a lenti képek egyikén), de hiába nyomom meg, semmit nem nyit. :-( Vagy legalábbis én nem látom. :-( Segítsetek plíz, különben megint félre kell tennem 2 évre Nyinocskát. :-(
  • kezdo3
    #20
    Sziasztok!

    Én a NINA-ban ott akadtam el, ahol a golyóálló üveges lift van.A liftes teremben a sarokban van egy szobában 4 gépfegyver, melyek egyből leszednek, ahogy a szoba melletti 2 szárnyas ajtón be tudnák lépni. Előre is köszönöm, aki tudna segíteni a továbbjutásban.

  • vikkancs16
    #21
    nekem már az elején gondok voltak...ugye felmegyek a lifttel,és ott lenne a bejárat,de vmi emberke ott gépfegyverrel állandóan lövet,és még csak viszonozni sem tudom,mert vmi rejtekhelyen van...honnan tudom megközeliteni másképp a rejtett bejáratot??
  • Tesla GoD
    #22
    Én ott akadtam el, mikor fel kell venni a benzint. Nem tok bemenni oda. Ha a hordót szétlövöm, meghalok, más utat meg nem naon találtam.Vki segítsen!!!
  • kezdo3
    #23
    Szia vikkancs16 !
    A gépfegyveres embert egy másik helyről kell leszedned,ahol van egy távcsöves puska egy toronyba és azzal könnyen leszedhető.
    Viszont hogy feljuss ebbe a toronyba,ugy emlékszem, benzint,stb... kell szerezni, hogy a liftet beüzemeld.
    Üdv.
  • kezdo3
    #24
    Szia Tesla GoD!
    A kérdésedre a válasz ugy emlékszem,hogy hátrábbról kell lönöd és akkor nem halsz meg. Ha hátrább mész egy ablakot kell majd kinyitni,hogy rálás,majd rálőj a hordora.

    Üdv.
  • lali58
    #25
    Sziasztok tud valaki a ninához végigjátszást?