31
Az Equilibrium rendezőjének új filmje.
  • STREEX
    #1
    Február 23-án mutatják be legalábbis amerikában.
    Megjelent a hivatalo pósztere ma:


    + itt van valami kém trailer. De nekem ezt nem sikerült megnéznem.

    Luftwaffe, a Cyberspace szamurája beszabotálta magát egy orosz kémkomplexumba, melynek főszámítógépéből ezt a szupertitkos filmposztert sikerült zsákmányolnia. Az Ultraviolet az Equilibrium rendezőjének új filmje, amely már készen van, csak állítólag nem tetszett a befektetőknek és a mozinagyvállalatnak ezért jegelték egyelőre. A nemhivatalos tréler kissé borsos, ám Kurt Wimmer nagymester kétséget kizáróan továbbfejlesztette óriási Gun Kata találmányát. A kitűnő Resident Evil: Apocalypse filmen vérbrutál mozikungfus bosszúállóvá kikeményített Milla Jovovich szuperjól néz ki az új szerelésben. Nem csak a poszteren látott cuccban mászkál a drága, van ennél dögösebb szerkója is a filmben.. Akciójelenetet elnézve a főhősnő - Violet - afféle Neo és Grammaton Cleric keverék nagymesteri hatalmat képvisel. Kissé giccses, néhol enyhén csömörgörcs az akcióelemek folyama, de összességében elviselhető. Főleg a kémtrélerben látott kamerából-kamerába átúsztatások a jók. A 2006-ra beharangozott múvi mindenképp MÁSZTSZÍ!



    info:hw
  • tigeroo
    #2
    öcsém, ez valami szörnyű..
  • 0ppika
    #3
    Az ekvilibriumnál nem lehet szarabb
  • haxoror
    #4
    Kéne valami tréler a link az #1-ben nekem sem műxik :(
  • Shadow_THH
    #5
    kill bill gyűrükúgás változata miután átment a csillagkapun

    az equilibrium meg jó film volt
  • PetruZ
    #6
    Előástam egy másik linket, ide is megadom: katt (zip, 11.1 mega).
  • haxoror
    #7
    úristen...

    szerencse hogy nem késekkel volt ugyanez

    persze ettől még lehet jó film de ennél a résznél majd becsukom a szemem.
  • winnie
    #8
    ez természetesen nem a hivatalos poszter.
  • 0ppika
    #9
    Hát ez a múvi hihetetlen, ugyan olyan nevetséges mint az ekvilibriumban ...
  • STREEX
    #10
    Megjelent a hivatalos trailer
  • STREEX
    #11
    Hááát nem tudom.:)
    Nekem tetszett de szerintem az imdb-n a kb 6,2 lesz a végleges mutatója.
  • STREEX
    #12
    Megjelent néhány új kép.
  • Inquisitor
    #13
    Miért, hányan látták a még be sem mutatott filmet? Ha jól kalkulálok sajtóvetítés is max. mostanában lesz, de akkor még nem szoktak értékelni az imdb-n ...
  • winnie
    #14
    az imdb-végeredményre célzott.
  • Inquisitor
    #15
    Én is. Ha a hivatalos bemutató ilyen messze van ... Vagy ő miből jósolta? Kávézacból, esetleg az Equilibrium adataiból? ;)
  • PeeTeR
    #16
    Official Website

    (erdekes... olyan mint Aeon Flux - ****sag...Ö)
  • STREEX
    #17
    NA, bemutatták amerikában.Sajnos az imdb-n nincsenek túlzottan elájulva tőle 6,1-en áll a mutató és a user commentekben Nem egy ember élete legrosszabb filmjének tartja :(, pedig komolyan mondom az év egyik legnagyobb meglepetésfilmjének vártam.
  • STREEX
    #18
    Bár vannak ilyenek is.
  • vg
    #19
    Ez relatív! Nekem az egyik kedvenc filmem a Wing Commander, és a Battlefield Earth. Ezek a filmek az imdb szerint a legrosszabb filmek a világon, de én imádom öket. Szerintem ne mások véleményét nézd, hanem a sajátod!
  • STREEX
    #20
    Basszus, 4,2-re esett 1 nap alatt és még nem szavaztak 1000-en sem:(
  • grebber
    #21
    Ultraviolet.CAM.MALASiUS 2cd
  • Thadius #22
    megvan már valakinek? mert ha nemrossz a minősége leszedem én is:P
  • grebber
    #23

  • grebber
    #24
    Ultraviolet.2006.XVID.TS-LRC 1CD
    Ultraviolet.TS.SVCD.RUSTLERS 2CD

    SVCD-ről kép:
  • STREEX
    #25
    Na megnéztem.Hát mit ne mondjak tényleg nem lett egy etalon.Sajnos a trailerrel ellentétben a film közel sem annyira pörgős mint hittem.Sok az unalmas rész.De azért nem olyan rosz.Moziban biztos jobb lesz
  • winnie
    #26
    a látvány miatt mozi kell ehhez - az más kérdés, hogy nyilván nem lesz itthon.
  • izsook
    #27
    Nem volt ez olyan rossz, főleg az az antigravitációs cucc volt kemény bár kicsit láccott, hogy számítógépes.
  • zizu21
    #28
    Jo film lehetett volna belole, de nem lett. Foleg az a resz durva mikor "ugyanolyan gyorsak es erosek vagyunk mint te, te is tudod" erre leol mindenkit egy vagassal..:P
  • vg
    #29
    Nekem nagyon teszett a film, tuti megveszem majd DVD-n is!
  • STREEX
    #30
    Most néztem meg én is 2 napja a dvdscr verziót és egyre jobban tetszik szerintem is egy nagyon jó film.Jó, nem egy equilibrium de eddig az év egyik legjobb akciófilmje az underworld 2 mellett.
  • feketeribizli
    #31
    lEGALÁBB OLYAN JÓ, MINT A TIGRIS ÉS A SÁRKÁNY!