29
C75
  • RÓÓÓbi
    #1
    Ha van vkinek ilyen telefonja van akkor az ossza meg véleményét velem és másokkal!!!
  • JGTC
    #2
    Unokatesóm vett egy ilyet, és amennyi volt annyiért nagyon megérte!
    Ja és végre ennek már normális a kijelzője!! (hála Benq)
  • TothLaci
    #3
    Jó telefon, de sok mindenre oda kell figyelni.
    Kezdjük a töltéssel. Amikor töltöd a telefont, akkor ne igen mozgasd, mert a töltő dugója nagyon vékony, és gyorsan beletörhet a telefonba.
    Másik, amire nagyon oda kell figyelni, az SMS-ek törlése. Ha nem törlöd ki az üzeneteidet, és ha az SMS-k száma meghaladja a telefon kapacitását, akkor felülírja a telefon saját szoftverét, és viheted szervizbe.
    Ami még nem tetszet benne, az, hogy alig lehetett kivenni a SIM kártyát belőle, és a telefon borítójának hátoldala nagyon mozog.
    Még a vezérlő billentyűk nem tetszenek, mivel nagyon be lehet látni...

    A telefon kijelzőjével meg vagyok elégedve, a Java támogatással is. Összességében jó telefon
  • laci 700
    #4
    Miér meik újabb mobilnak nem jó a kijelzője???
  • laci 700
    #5
    Ja és én megvagyok elégedve a Siemens-ekkel!!!
    Csak az nem tetszik a siemens-ben hogy általába nincs bennük mp3.
    ezért most sony ericsson-t vettem. (k700i)
  • BubaMester
    #6
    Ennek a telefonnak még semmi köze a Benqhoz...
  • laci 700
    #7
    buék
  • RÓÓÓbi
    #8
    Egy haveromnak is k700-a van de amijen peches már vagy 3* ráesett a telóra úgyhogy most a kijelzőből mostnem sokat látni
  • laci 700
    #9
    Nekem nincs bajom a k700i-vel!!!
  • sapkafej
    #10
    sokat nem ér az mp3 lejátszás, amikor összesen 40 mb adat fér rá.
  • laci 700
    #11
    Hát arról nem hallottál hogy momória bővítés???
  • bazza
    #12
    akkor már inkább mp3-as pendrive...
  • RÓÓÓbi
    #13
    Sajna alapból csak tíz mbyte hely van rajta!!!
  • PeeTeR
    #14
    szerintem szart se er - gyakorlatilag semmi nincs a telefonban. ha meg mar csak sms -re meg hivogatasra kell mint ahogy a sok repa mondja, akkor inkabb nokia 6310 vagy 3410... (akkor mar inkabb K300/500/700)
  • Morphin
    #15
    De hallottunk róla!! Csak az az egyetlen bökkenő hogy a k700i-t nem lehet bővíteni!!Mert integrált memóriája van!! Tehát ez nem jött össze
  • RÓÓÓbi
    #16
    A c75 memóriáját lehet bővíteni???
  • RÓÓÓbi
    #17
    Azért nem mindenki szán egy telóra százezreket
  • TothLaci
    #18
    Ha adnának százezret, amit csak "mobilra" költhetnék el, akkor vennék rajta egy PSP pár-pár játékkal. :)
  • RÓÓÓbi
    #19
    jajaLehet bővíteni a memóriát?
  • Peugeot
    #20
    tudna nekem mondani vk olyan oldalt ahol képeket találok a telefonra ?
  • RÓÓÓbi
    #21
    siemensc75.uw.hu
  • dvidka
    #22
    nekem is c75-m van, én megvagyok vele elégedve. csak egyszer kétszer lefagyott Java alkalmazás közben:S. a kijelző is király, meg sokkal világosabb mint a k700i-nek, ezért még a nappon is látod....;)
  • FoToS
    #23
    Sziasztok egy kis help tud valaki segiteni? Páromnak volt rgy Sl 55 telója leszedtem róla hangfelvételek,de .VOm kiterjesztésüek tud valaki oylan lejátszót ami lejátsza ezeket? Kösz előre is a segitségért.
  • NeoMaN
    #24
    te mekkora majom vagy LOL
  • moyirto
    #25
    Hali!

    Nem tudtok bármilyen táblázatkezelőt x65-re?
    (már kerestem ezer helyen pl. getjaron, de nem találatm...

    üdv
  • moyirto
    #26
    pl. 'miniexcel' siemens verzióban...
  • Peugeot
    #27
    helló az lenne a kérdésem hogy sikerült e már valakinek a menüben kicserélni az ikonokat másmilyenre ?
  • Bence94
    #28
    üdv egy csengőhangot keresek most találtam egy kódot amivel belehet menni a teló rejtett infókhoz pl.sw verzió dátum és az eszköztesztbe ahol van egy olan rész, hogy audióteszt 2 ott az a szám kéne elvileg valami blues vagy mi a neve de a c55-ön is rajta volt ott nem volt elrejtve.nem tudja valaki hol talánám meg vagy mivel tudnám megnézni a rejtett mappákat a telefonon?
  • Daneszka
    #29
    Sziasztok! Sikerült már valakinek MP3-asra megcsinálni a C75-öt? Mert halottam már hogy meglehet csinálni, Ha igen hogyan?