25
Activity - TV2 - Műsorvezető: Szulák Andrea
  • DEXTER92
    #1
    Hy!
    Fergeteges jókedv, móka, kacagás. Ezek azok a dolgok, amelyekre hétről-hétre bizton számíthatnak a vetélkedő nézői. Nem lesz ez másként most sem, sőt, az e heti mezőny ismeretében talán nem túlzás kijelenteni, minden idők egyik legszórakoztatóbb Activity-je kerül képernyőre szombat este. Magyarország legnépszerűbb társasjátékában leginkább egymást - pontosabban saját párjukat - kell elkápráztatniuk a versenyzőknek. Amíg a hagyományos vetélkedőkben a tudásé, itt sokkal inkább a szerencséé a főszerep. A műsor végén pedig nem csak egy marad...
    Na meg persze a bosszú :)
  • Grenzjager
    #2
    ?
  • pasquale
    #3
    ennek topik???
  • Vaxi
    #4
    ezt nem hiszem el....
  • sweech
    #5
    jeee
  • bigfoot
    #6
    nézzd meg az életkorát,úgy meglehet érteni:)
  • JGTC
    #7
  • BONO
    #8
    Szegény srácot mindenki az élet korával basztatja (köztük én is) de erről ő nem tehet majd felnő... remélhetőleg...
  • JGTC
    #9
    én a kezdet idején néztem.. kb 2részt ha láttam :)
  • bigfoot
    #10
    nem az életkora miatt hanem hogy ilyen topicokat nyitogat
  • BONO
    #11
    Egyébként jogos a topic nyitása megértem Dextert ugyanis már kb. ugy 3,5 éve megy a műsor és eddig nem volt topicja (valószinű azért mert írtó szar műsor én még eggyet nem láttam belőlle de eltudom képzelni már csak a nevéből is, hogy miről szólhat) igy a Dexike ugy gondolta nyit egyet és voala itt van most a topic!
  • BONO
    #12
    Jó de mindenki tudja, hogy valószinűleg az életkorából kifolyolag nyitogat ilyen topicokat!
  • DEXTER92
    #13
    Hát persze. Alighanem.
    Inkább megyek Dragonballos topicba (nem akarok célozni semmire, de BONO meg olyat niyt -.-)
  • SASboy
    #14
    ha 3,5 éve megy akkor annyira szar nem lehet szerintem ^^
  • Super Mario
    #15
    Nagyon jó a szilveszteri kiadás, nekem nagyon tetszik. Kár, hogy nem rajzol a Koltai, de még nem késő
  • DEXTER92
    #16
    Koltai? Rajzművész ektivitibe :D Fél óra, mire valamit ki lehet venni a "művéből" :)
  • SASboy
    #17
    szerintem is jó volt
  • BONO
    #18
    Istenem te félresikerült ember szörnyedvény a Dragon Ballos topic az egy PS2-es játék topic nem a mesét nézem egyébként ha játszanál velle leesne az állad a gagyi kis kamion szimulátoraid mellet!
  • BONO
    #19
    És különben is a topic látogatói között én vagyok szinte a legfiatalabb tehát ha megakarsz "fogni" keményebb dologgal probálkoz...
  • DEXTER92
    #20
    No comment
    Maradj magadra
  • BONO
    #21
    Oks! Itt maradok magamra a 100. fölöslegesen nyitott topicodban!
  • Super Mario
    #22
    Az a jó benne
  • Super Mario
    #23
    Én a Pokémonnal vagyok így. A rajzfilm, az minősíthetetlenül szar, de a játékok (elsősorban Game Boyra) azok jók.
  • UltimateGamR
    #24
    a mai adást a lányok feltétlenül nézzék férfi nemiszerveket láthatnak és nem lesz cenzúra! :D
  • KeKKSZike
    #25
    Gyerekekk!! :D Ez a Kelemen Anna, tuti be volt drogozva, vagy piálva!!