32
  • Broafka
    #1
    szép, nekem tetszik, de nem tűnik valami izginek
  • Mr.Macho
    #2
    1nsane rules :))))))
  • Sanyix
    #3
    hú ha ez ilyen lesz, kvajólesz :D évek óta nem volt jó autós játék.
  • peca
    #4
    VEGRE!! ..mar nagyon regen varok egy ilyen jatekra, ahol marha sokat kell menni (mind a Dakarban), es EN dontom el merre megyek, nem egy palyan kell vegig mennem!! VEGRE!! ..viszont azt remelem hogy a grafikus motor nem a Street Legal-hoz hasonlo, mert akkor dobhatom ki a gepemet a p*csaba...
  • Ma2ska
    #5
    Ha ezek ingame képek, lehet fáradni kedvenc pc üzletünkbe fejlesztés cimszóval. X360 gamereknek ilyen problémája nem lesz. A kiváló grafikáju Advent Rising hez ajánlott 3200 proci után el lehet képzelni ennek a gépigényét. Persze majd nyilván kitünően lesz optimalizálva ez is,gondolva az ésszerüen fejlesztő játékosokra. / ami a csóróbb szinonimájaként is felfogható/
  • sweech
    #6
    hát ez wow
  • gergod
    #7
    A legutolsó kép az egyedüli ami a játék közben lesz az összes többi max intro ként lesz a játékban. Az utolsó kép hát hányingert keltő legalábbis.
  • Sanyix
    #8
    Oké mehetsz az ikszbokszoddal a konzolos fórumba, pá! Nem kell itt károgni.
  • Sanyix
    #9
    Miért? Mert a uccsó kép szét van blurozva? :)
    Amúgy a többi is ingém lehet. Mivel nem a szépségtől függ a gépigény, hanem az egyszerűségtől/bonyolultságtól. A sivatag nagy részében csak homokdombok vannak. Ezek egyáltalán nem bonyolultak, tehát simán megoldható hogy így nézzen ki.
  • sweech
    #10
    az utolsó előtti kép nagyon teccik
  • phunky
    #11
    terep tárgyakkal bizti nem leszünk elhalmozva.
    de majd megláttyuk mit hoznak ki belöle,kivi vagyok.
  • VRSDM
    #12
    sweech-nek (bocs de elég olvashatatlan a font) van igaza, gondold végig ha kicsit is értesz hozzá, mit kell it számolni??? a kocsit, ami tény hogy polygongazdag, de ez már manapság minimum, emeltt ottvan a sivatag, a nagy ivek miatt nemkell sok él, azaz ezsem valami nagy dolog, egyedül a textúrák amik nagyon jok, de a talajojn az ismétlődik szoval azse vészes, emlett egykét effekt, fény árnyék stb,
    nemértem mit oltogatjátok hogy ez csak ingame lehet, nézdmár meg az UT07-et, vagy az oblivion-t, gyerekek, 2010ben nagyon lelassul a gépfejlődés, szoval ez simán elvárható...
  • VRSDM
    #13
    bocs, az O.Flaspontos gyerekenek akartam igazat adni
  • tehen_m
    #14
    sőtt árnyék sincsen hanem valamilyen paca az autó alatt :D
  • tbi111
    #15
    a demója vetekszik a most wanteddel
  • VRSDM
    #16
    mondjuk attol hogy nincs talajra vetett árnyék, azért a kocsin meg durván van fény-árnyék szóval... arra meg számolhat mert a soft-shadows még eléggé komoly effekt manapság.
  • VRSDM
    #17
    mellesleg ha van DEMO-ja linkeld már mert nemtudom hogy van-e, mert sztem rohudtl nincsen
  • GiNKaSS
    #18
    vazze! először azt hittem fényképek
  • BiroAndras
    #19
    "mert a soft-shadows még eléggé komoly effekt manapság."

    Ma már minden hardverből megy. Egy közepes kártyából is nagyon durva fény és árnyék effekteket lehet kihozni.
  • VRSDM
    #20
    nemtudom te hol laksz, nem vitázni akarok, de nekem pl. a haveri köröm 30%ákanak megy a gépén pl. a FEAR soft-shadows al, szoval ... meg attol is függ mijen minőségü az, mert azért amit majd az ut07 produkál :D:D:D nemgyözöm csodálni a képeket ...
  • VRSDM
    #21
    de nem tagadlak téged, sem, énis néha meglepődőök (bocs hogy folyton a FEAR-el példálozok de sztem ma, ottvan a legjobb fényjáték, szoval énis néha csak lesek hogy ezt az én asus9550GE-m tudja??? :D de igazad van részben
  • Zocsi
    #22
    Hmmm... előzetes alapjánan jónak tűnik, de a pálya-autó interaktivitás ebből is kimaradt...
  • ivit
    #23
    :o)
  • SFKS
    #24
    Nem látszik rossznak
  • danyr
    #25
  • ngcsnet
    #26
    jó a graf & kúl lesz
  • marcelino panni
    #27
    Mikor jelenik meg?
  • marcelino panni
    #28
    és hol vannak képek?
  • Fec papa
    #29
    ez szerintem megfelelő utód lesz a 4x4-re
  • Meszesán Imre
    #30
    nagyon gagyi
  • gordonmail
    #31
    Képekből ítélve király lehet, bár jól néz ki, de a játékélményben ici picit kételkedem.
  • ZoltanZen
    #32
    Én játék élményben nem kételkedek, ha márcsak az 1nsane-re gondolok. Szerintem ez remek kis játék lesz. Nem tudjátok hol találok róla demót?
    A gépigénnyel ne törödjetek, már 2005-ben elkezdék a fejlesztést, ennyi idő alatt egy nagyon jó grafikus motort tudnak előállítani. Példának itt fellehetne hozni a half life 2-t.