630
Történetek, amik mindenkivel megesnek utazás közben
  • Mike at home
    #1
    Üdv, a topik lényege a vicces TÖRTÉNET, ami az akciónyugdijasok alkotnak körülöttetek. (Akciónyugdijas = kikent öreglány banyatankkal, illetve a busz után spurizó, majd felszállva meghaló jelenségek)

    Mivel úgyis tudom, hogy időnként meg fognak jelenni olyanok, akik szerint bántjuk az öregeket, most elmondanám nekik, a cél nem ez, tiszteljük, szeretjük, óvjuk az öregeket, hanem sztorizás

    no akkor rajta, hadd pörögjön!
  • Police88
    #2
    Hát én amikor elfelejtem magammal vinni az mp3 playeremek akkor szoktam lemenni alfába és hallgatni h mit dumálnak a nyanyák :P
  • bigfoot
    #3
    volt hogy felszálltak legutoljára a buszra és már nem volt helyük,erre meg elkezdtek ordibálni hogy milyen jó rendszer ez hogy a diákok ülnek és ők meg állnak,aztán végül azt mondták hogy majd leülnek a lépcsőre és nem tudunk leszállni:)
  • CattiBrie
    #4
    "akciónyugdijasok" :D:D:D
  • CattiBrie
    #5
    azé mer öreg mé kötelező ülnie

    bkv-zzon akkor ha üres a busz
  • bertino
    #6
    ja... milyen érdekes, hogy az utcán egyébként milyen lassuak gyengék... cöcöcö peeersze, de amikor felmásznak a nyomorult buszra vagy villamosra, hogy lábukba ered az összes energiájuk és minden erejükkel az ülésre összpontosítva még előttem odaérnek!

    meg azért mert öreg... egyáltalán nem kötelező átadni a helyet, már bocsánat

    én legtöbbször max azoknak adom át, akik bottal járnak, vagy ténylegesen látszik rajtuk, hogy nem birják a mai strapát,
    NEM PEDIG TETTETIK, HOGY MENNYIRE NEM BIRNAK MENNI
  • Mike at home
    #7
    a legdurvább eddig az volt, hogy a beérkező metrót látva a mammer, felkapvaa járókeretet, rohant a metróhoz :)

    ja és persze átgázolva mindenkin
  • blackgamer
    #8
    egyszer fáradtan felszálltam a buszra és egy nénike át akarta adni a helyét, meglepődtem, megköszöntem, de mondtam hogy csak maradjon
  • _Vegeta_
    #9
    Azert 70-80evesen nemhiszem h oromtancot jarnatok, ha nem adnak at a helyuket a kis pocs tienevesek mar bocs.
    Ha valaki hat akkor en nem vedem az oregjanyokat, de azert nezzuk mar meg az erme masik oldalat is.
    Szerencse h utalom a buszt meg hasolno fassagokat. Bicaj "powaaa"! :D

    #7: Van ilyen is, biztos feltuno jelenseg volt. :D
  • CUCLI
    #10
    ilyet énis láttam már párszor. 4es 6os powa...
  • gnar killer
    #11
    kiskoromban egy nyanya felémállt és ott magyarázott hogy megrúg, kitépi a hajam ha nem adom át a helyem. már csak azért se adtam de nem bántott.
  • jefferson83
    #12
    Én csak egy költői kérdést tennék fel. Miért kellett annó mikor középsulis voltam az ilyen "akciónyugdíjasoknak" reggel 6-kor a diákokkal tömött buszon mennie a temetőbe zarándokútra??????? Nem ért volna rá egész nap bármelyik másik buszt választani????? Köszönöm.
  • Shadow_THH
    #13
    huh pár jót én is szoktam hallgatni

    reggel 7:40-kor a buszon (mert ugye a piac 9-kor nyit neki, tök mindegy hogy mire ér oda)
    -jaaaj ezek a gyerekek! fiacskám ha nem hoznád fel a táskádat akkor még egy ember elférne (és felrántja a kerekes táskáját)

    Nem jut eszembe több, de én nem nagyon szeretem a nyugdijasokat.
    Egyik részét iszonyatosan tisztelem, mondjuk a dédöregapámat, aki 90 körül is mindent el tud végezni, és egy hegyet is rendbe tart. Meg pl az úr akit mi csak "mesternek" hívunk, hozzá jár korepetálásra a fél iskola. Nem olyan öreg, de az égvilágon minden volt. Vadászpilótától elkezdve karate mester, meg bank hálózati rendszer készítő. Azt hiszem 14 éves korára 3-szorra olvasta el a bibliát. 3 féle nyelven.
    A másik az agymosott komcsi nagymamák, akik egymást ölik a tescoban a leárazott lógégéért meg csirkefarhátért miközben azt ordibálják, hogy "bezzeg a kádár alatt meg tudtam építeni a balatoni villámat"
    Mami bazdmeg... ma azért nem tudod megépíteni mert akkor MEGTUDTAD!
  • Shadow_THH
    #14
    a templomba a legjobb járni :D

    pár hónapja voltunk esküvőn, és láttuk, hogy tele van a terem nagymamikkal, akiket senki sem ismer és már az előzőn bent voltak. Amikor vége lett a ceremóniának akkor is ott maradtak megvárták a következőt. Végülis jobb mint ha Majkát kéne nézni a tv-ben egész nap..meg meleg is van

    apámmal azon röhögtünk, hogy körbeszaladok egy sapkával, odanyujtom, és mondom "elnézést hely jegyet kérném kifizetni, ha itt akar maradni még"
  • nyami
    #15
    vegye ki a negatívot, ehhez nincs joga, ezt még nem tanították az iskolában, igazolja magát, ne magyarázzon immár :c
  • jefferson83
    #16
    Akkor átérzed az akkori problémámat
  • jefferson83
    #17
    Lol, a nagyi sokat nézte biztos a TV-t :)
  • gnar killer
    #18
    az a legjobb mikor panaszkodik hogy vedd le a táskád mert nem fér el, de ha a padlón van akkor se fér el, max összerúgdossa -.-
  • Shadow_THH
    #19
    szerintem a harag legfőbb oka, hogy a legtöbb pénz rájuk megy el. persze megérdemlik meg minden, és én se szeretnék éhen halni miután lemelóztam a cérnagyárban 50 évet, de akkor is... 1 ember tartson el 3at. A nyugdíjrendszernek már rég annyi. Csak idő kérdése, hogy mennyi választást lehet még megnyerni azzal, hogy tovább omlasztjuk
  • Shadow_THH
    #20
    kinyitom a varázsdobozt... és
  • gnar killer
    #21
    :DD
  • EvilDevil
    #22
    idióta topic... csak abba nem gondoltál bele, hogy ami neked vicces az nem biztos hogy egy öregnek is az!!!
  • Match
    #23
    hát ha jön egy olyan banya amelyiken látom hogy már kinézetből vérgeci, és tudom hogy legszívesebben panaszkodna nekem fél órát hogy mekkora geci a mai fiatalság annak reflexből nem adom át a helyet, hanem elterpeszkedek, és kielégült arccal bámulom a falat....
    Persze átlag esetekben átadom, de az ilyeneket olyan szinten utálom, hogy még örömet is okoz hogy forr az agyuk miattam.
  • jefferson83
    #24
    Csak arra nem gondoltál, hogy némelyik öreg meg is érdemli :P Egyébiránt tisztelem és becsülöm őket.
  • Mike at home
    #25
    "A banyakampó helyes használata:

    1. Banyakampóra lehet banyatankot is akasztani, de legjobb erre a célra az orkánszatyor.
    2. Az orkánszatyrot a banyakampóval úgy kell felakasztani, hogy az szabadon lenghessen.
    3. A szatyorba téglákat, vagy kézisúlyzókat célszerű elhelyezni. Ezek hiányában legjobb a kutyakaja konzerv.
    4. Ha a szatyor valakit téden/hasba/fejen vág (a felfüggesztés helyétől és testmagasságtól függően), elindítható az 'Ezekabunkómaifiatalok...' top-hit.
    5. Az egy utazás alatt lekuglizott utasok számát kis előre nyomtatott lapon összesítjük, ovodás csoportok, terhes anyák pluszpontot érnek.
    6. Akinek a legtöbb pontja összejön egy nap, bónuszkupont kap a madarasteckó kutyakaja osztályára."

    :DDDDDDD
  • Mike at home
    #26
    de irhattok bárkiről, nem csak a nyugdijasokról, ha gondoljátok
  • SoDI---
    #27
    leszarom hogy öreg. nekem meg beteg a hátam.
    ugyanúgy nem tudok sokáig egy helyben állni, mint ő.
  • SoDI---
    #28
    max azoknak adom át, akik bottal járnak, vagy ténylegesen látszik rajtuk, hogy nem birják a mai strapát

    Azoknak természetes.
    De önmagában az életkor miatt nem.
    Mert az nem erény, hanem állapot.
    Az álldogálást nem csak egy öreg bírhatja nehezen.
  • SoDI---
    #29
    fiacskám ha nem hoznád fel a táskádat

    Úgy érti, ha nem a hátadon tartanád.
    Az tényleg parasztság.
    Az olyan bunkót, nem veszi a hátizsákját, azt én is megrúgnám.
    "Ha leveszi hamarabb tönkremegy"? Haver, ha kímélni akarod a táskád, menj autóval :D
  • SoDI---
    #30
    ma azért nem tudod megépíteni mert akkor MEGTUDTAD!

    Ez yo :D
  • SoDI---
    #31
    ebben igaza van. parasztság nem levenni.
  • Radowan
    #32
    Biztos hallottátok a következő sztorit (ha igaz egyáltalán, de kurva jó). Rokkercsávó üldögélt a buszon, mama mellétolakodott jó közel, hogy emberünk vegye már észre. Na, az meg is unta a naftalinszagot hamar, és felállt, mutatván a kezével, hogy szabad a hely. Erre a szatyor rikácsolva:
    -Neem ülök előmelegített ülésre...! Mire a rokker, jó hangosan és lassan, tagolva persze:
    -Akkor üljön a jegesmedve jéghideg faszára!
  • Chief
    #33
    Neked az agyad beteg, nem a hátad! :)
  • Chief
    #34
    Konkrét sztori nem jut most az eszembe, de 6 év buszozás a h*gyszagú öregaszonnyokkal elég volt.
  • bens
    #35
    kedvencem: hajnali 7kor elmászok a házorvoshoz h kikönyörögjek 1 igazolást de kb 30 öreget előre kell engednem mert ők már 6.30ra odaérnek a váróba, pedig egész nap ráérnénének. én meg mennék a dolgomra, de 2-3órát kell várakoznom rájuk mire elnyafogják a panaszaikat. persze kutya bajuk sincs, legtöbb csak az idióta gyógyszereit iratja fel. persze ezzel nincs semmi baj, de nem értem h miért nem tudják a dolgozó embereket előreengedni, ha már az ő pénzükből élnek...

    busszal nem járok - hál'Istennek...
  • Davidus
    #36
    75 éves mami-e vagy?
  • DJviolin
    #37
    Mondjuk itt nálunk vidéken nem ilyen zakkantak az öregek. Itt épelméjük teljében élnek, de lehet hogy Pesten más a helyzet.

    Épp ezért én nem is tudom megéreteni, hogy ott fent az ország legjobban kulturalizált helyén hogyan fajulhatott el a helyzet így, hogy a fiatalok az időseket fikázzák, az idősek meg megzakkanva mindenkibe belekötnek.

    Ez valamilyen szintewn szegénységi bizonyítvány az egész országra nézve.

    HÁT AGYÁRA MENT MINDENKINEK A JÓLÉT???????
  • Davidus
    #38
    Nálunk is nyugi van:) Buszon még nem toszogattak csak kutyasétáltatás közben^^
  • Dying Soul
    #39
    Persze bunkóság nem levenni a táskát, de mikor reggel a 7:10-es buszra felszállok, és 50 diák van a buszon táskákkal és 10 nyugdíjas, és akkor elkezd pofázni, letudnám szúrni.
  • Jagi
    #40
    Jajj, B*zmeg! :DDDD

    Ezek gátok 2 megjegyzés:
    1. Ülök a buszon. Már maga a tény sértő, hogy még nem vagyok 30 sem és le merek ülni.
    Oda jön egy 60+ -os nyanya és megáll egy 50-es vitapartner mellett.
    Aztán odaszól nekem elég hangosan, hogy a busz fele hallja: Ájjo'máfel!- ránézek és ki az ablakon. persze a többiek sem álltak fel mert látták, hogyí engem "szólít" meg.
    -Erre a másik 50+ -os pár másodperccel később... Ez süket ez, nem ha'jja.
    Felálok... lenézek a vénasszonyokra mert mindkettő kb 120 mély volt. A nyanya furakodott, hogy elfoglalja a helyem de útját áltam és nyomattam a következőt
    - Esetleg 2 szó: elnézést és fiatalember én ilyenet "hallok" meg. Lesülne a pofámról a bőr, ha ennyi idősen, csak így tudnék megszólalni. Büszkék lehetnek magukra! Azzal visszaültem és váll fölött megjegyeztem. és még mi "fiatalok" vagyunk bunkók!
    A buszon ezt követően hallottam mindent. Milyen szemtelen, jól megmondta neki, helyes, kacagást stb.
    A 2 vénasszony jól beégett és 2 lépést arrébb mentek. Nekem meg volt egy jó napom. : )

    A másik fullratömött sulijátatom alkoholista vénember fingik melletted.
    Reakció? :DDDD