210
http://blog.tomcatpolo.hu/blog/balfasz/20051224.wmv
  • Munch
    #1
    Tessék.
    VEGYE KI A NEGATÍVOT
  • fifi
    #2
    bammeg, ezt tegnap láttam pont...
    a két nyanyának szerencséje, hogy relatíve suttyók voltak a kamerázós gyerekek...
  • [Walaki]D`Lair
    #3
    őő...muhahah:D:D:D:D
  • Mr_no_NaMe
    #4
    anegatívot azonnal
    [követel]
  • nyami
    #5
    egyik sunyi gyerek én voltam, szal csak óvatosan szidjad őket^^
  • Broafka
    #6
    ő nem azt mondta hogy sunyi, hanem hogy suttyók :P
  • Broafka
    #7
    a vége se rosz: Menjünk a g*cibe :)
  • nyami
    #8
    tök mind1, mindkettő negatív tartalommal bír :C

    "a két nyanyának szerencséje, hogy relatíve suttyók voltak a kamerázós gyerekek..."

    igaz, hogy nem látom a mondatnak értelmét -.-

  • Alexease
    #9
    Taknyos hulye gyerekek. Csak erre legyenek buszkek egesz eletukben, hogy az idosekkel szorakoznak...
  • nyami
    #10
    az nem számít, hogy az a két szerencsétlen nyugdíjas kötött belénk :|

    legyél büszke a szűklátókörűségedre
  • dieselG
    #11
    csak mert ők az idősebbek, ebből is látszik h a szemét média mennyire beléjük sulykolták azt h ők mindennél különbek, mindenhez joguk van (persze mások kárán...)
  • nyami
    #12
    nem ti voltatok ott maradjunk annyiban :|

    fel akartunk venni valamit a környéken, erre meg az a két szerencsétlen, - gondolom a média hatására- köveltelte h semmisítsük meg felvételt, -mert ehhez nincsen jogunk, és még nem tanultuk az iskolában- -.-, amin ők is láthatók :|
  • desigo
    #13
    mit akartatok felvenni?
    a guberáló öreglányt?
  • Dynamic
    #14
    LOOOOL:)
    Amúgy meg nem értem mit sírtak a mutterék.Közük nincs hozzá, ha az utcán elkezdek kamerázni.
  • Blasta
    #15
    Fúúú bazzmeg, belém kötöttek volna, mit kaptak volna, aztapicsa!!!!! :-)))))))))

    Szánalom, komolyan...
  • Blasta
    #16
    Tökmindegy, akár a guberáló öreglányt is felvehetik.
    Közterületen azt veszek fel videóra vagy fotózok le ami jól esik.
    Perelni meg akkor perelhetnének ha bebizonyosodna, hogy a felvétel miatt erkölcsi vagy anyagi kára származott. Különben ugrálhat kedvére az idiótája... :-)
  • Slayerboy
    #17
    De mi volt az a sok cucc, amiben turkáltak?
  • Slayerboy
    #18
    És mit fog szólni a néni, ha megtalálja ezt a topigot az interneten??Erre nem gondolotatok?
  • desigo
    #19
    akkor majd jól meghekkeli az oldalt.
  • [Walaki]D`Lair
    #20
    Követeli St-től a negatívot
  • Slayerboy
    #21
  • VinylToy #22
    kinővik majd egyszer.
  • Munch
    #23
    Szerintem jól csináltátok. :DDD
    Bár az tuti hogy én vagy húsz percig legalább veszekedtem volna a gyík nyugdíjasokkal. :D
    Ezek a vén kommunista szarok már előre megírták a jövőnket.
  • CattiBrie
    #24
    Elég szegényes "fantáziával" bír ennek még topikot is nyitni. Ha valamien topikot törölni kéne, akkor ezt.
  • Dying Soul
    #25
    Eh, ez gány, buszon is nekiesnek az embernek, hogy le akarnak szállni, és fel vannak háborodva, hogy 1,5 méterre vannak az ajtótól, és esetleg nem fér oda, hiába van az a megálló, ahol ő le akar szállni fél kilóméterre, neki már ott kell állni.
  • fifi
    #26
    mit nem értesz?
    az volt a kedves öreg nénik szerencséje, hogy fiatalokkal próbált okoskodni, mert lehet, hogy kicsit hevesebb vérmérsékletű embereel ráb@szott volna...
    mit lehet ezen nem érteni?
    omg
  • akyyy
    #27
    én a gumiba helyezném át , de én nem nevemttem rajta bevallom őszintén
  • Taranov
    #28
    Hát ez tényleg baromi jó :D
  • CattiBrie
    #29
    Oké!

    Talán, mert nem nevetésges, nem?
  • Punker
    #30
    ez ma magyarország, széttúrják a szemetet és utána fel vannak háborodva? :(
  • VinylToy #31
    és a fiatalok nem tisztelik az öregek és fordítva.
  • Sland
    #32
    ez kibaszott jóóóóó. LOÁL. A NEGATÍVOT VEGYE KI!!! Majd beszartam
  • Taranov
    #33
    Mármint ki túrta fel a szemetet?
  • Taranov
    #34
    Én abból indulnék ki egyébként, hogy ez a lakótelep. Egy lakótelepi kisnyugdíjastól nem lehet sokkal többet várni, egész nap a világmegváltó terveit szövögeti a Mónika show előtt, örül neki, ha valakibe beleköthet.
  • Munch
    #35
    Mit tiszteljek benne?
    Amit Taranov mondott? Mónika sót nézik egész nap, lakótelepiek EGÉSZ NAP ablakon bámulnak ki, tudják hány óra hány perckor ki hova megy. Bepofáznak a fiatalnak, holott semmit nem tesznek azért, hogy kompatibilisek legyenek a másikkal.
    Kár hogy ez a generáció ilyen kommunista lett. Azt hiszem mi nem leszünk ilyenek. Ha igen, akkor leszarom. Minket is baszogatni fognak.
  • Punker
    #36
    na de itt az öregek támadtak (megint) most komolyan? mindenhol ez van? mert hogy a buszon esernyővel ütik az embert amiért suliba menet tele van a táskája az olyan mint hog kék az ég, természetes, de ezen most meglepődtem tényleg ennyire lesüllyedt a társadalom? :(
  • Munch
    #37
    Le.
  • St
    #38
    lol videó, teccett a végén a "mennyünk a gecibe" beszólás :D
  • CattiBrie
    #39
    Látom itt senkinek nincs nagymamája, vagy nagypapája, vagy ha van, akkor sem tiszteli, meg semmi ilyesmi. (Monnyuk milyen volna abba belegondolni, hogy akár a TE nagymamád is lehetne az ott a felvételen?)

    Az tény, hogy az öreglányok "néha" elviselhetetlenek (sőt), de minek erre egy külön topik, és egy ilyen videóval felvágni??? Nemonnyátok már, hogy ettől vagytok nagyfijúk, hogy ilyen felvételeket vagytok képesek csinálni?!?!

    De könnyű itt kibeszélni őket, egy internetes fórumon, mert itt nincsenek ők (az idősek), hogy megvédjék magukat.
  • VinylToy #40
    Szerintem hagyd rájuk, mert majd jönnek és mondják hogy nem kell ezt a topikot látogatni ha nem tetszik :C

    Különben nagyon egyetértek veled.