312
  • ngcsnet
    #1
    hát nem gyönyörű?:)

  • Magnumrolcsi
    #2
    hát nem!!
  • ngcsnet
    #3
    ha nem teccik ne gyere be...
  • Glpetyus
    #4
    legjobb
  • Taranov
    #5
    Na, csak megnyílt az én topikom is!
  • Ronny
    #6
    tupitupi
  • Magnumrolcsi
    #7
    Te kérdezted!! Én csak válaszóltam!!
  • DJ Skyline
    #8
  • blackgamer
    #9
    nekem a Kappa a kedvencem, elegáns
  • Quki
    #10
    hát ha egy ilyenem lenne , örülnék mint majom a farkának
  • ngcsnet
    #11
    ja, elegáns, szép
  • ngcsnet
    #12
    :)
  • ngcsnet
    #13
    és plz ne csináljunk ebből is kép topikot, mint a többi autós topiknál, és szeretném kérni hogy a nagy képeket linkeljük, köszönöm
  • ngcsnet
    #14

  • bertino
    #15
    pff... fingod nincs róla milyen szerkezet van benne... egyszer nyílt napra bejött haverék sulijába egy ilyen... nem versenyautó, de olyan cucc volt benne...:
    kezdjük ott:

    novemberben volt, kb 5 fok maximum nappal, éjjelt hagyjuk
    reggel volt 8 körül
    bejött udvarra és olyan hangja volt, mint amikor a rally- autók indulnak startnál(hozzátartozik, hogy semmi optikai tuning nem volt az autón, sárga színe volt, ennyit lehetett belőle kivenni szvsz a hülye nem gondolná, hogy 183(!!!) Le ott csücsül benne)
    Megkértük álló helyzetben adjon gázfröccsöket, és odálltunk a kipufogó mögé... hát... ezt nem lehetett minden autó kályhacsövéből hallani, mert ami abból jött, erő volt, nem pedig holmi felnyomott hangerejű gázkitávozás a motorból. A láng az már csak kis tölteléke volt a dolognak :) csak kisebb kicsapásokat lehetett látni, de ez egyértelműen a hideg miatt volt. A tulaj elárulta, hogy rendes 20-30 cm-es lángok is csapnak ki ilyen helyzetben, csak megvan a motor megfelelő idejig tartó felmelegítése és azt mondta ez kb annyit jelent, hogy hajtani kell vagy 2-3 órát és akkor az igazi :)

    Egy szóval: nem semmi autó bármikor kellene, nekem akkor nagyon bejött és most is rábólintanék ha lenne lehetőségem rá
  • ngcsnet
    #16
    delta HF volt?
  • bertino
    #17
    nem tudom :( csak azt, hogy uigy nézett ki, hát gondolom, hogy delta... de hogy pontosan... :|
  • bertino
    #18
    a tüdőmben éreztem a motor erejét, azt hittem szétszed
  • Al Age
    #19
    Legendák...

  • ngcsnet
    #20
  • DEXTER92
    #21
    Nahiszen
    Valaki dobjon már be képeket Lancia Betaról
    Olyan kocsija volt apámnak, még mielőtt megszülettem :P
  • Magnumrolcsi
    #22
    google ????
  • DEXTER92
    #23
    :o Nanemá! :D
    Neckem lefagy a böngésző mikor rákattintok a nagy kép mutatására
  • schrank
    #24
    ha annyira szeretitek miért nem vesztek egyet mennyi is a vas kilója
  • DEXTER92
    #25
    Ha 200 kg körüli egy 6-7 százerer forintos delta, akkor megközelítőleg 4000 Huf :)
  • schrank
    #26
    200kg jaaaa már levontad a szétrohadt alkatrészeket
  • CSOCSO
    #27
    az elmult het 10. autos topicja... akkor megkezdenem a fogadast.. szvsz husz hsz mulva elsullyed...
  • Tufa
    #28
    tét?
  • schrank
    #29
    tartom és emelem 3500-tel
  • ngcsnet
    #30

  • ngcsnet
    #31
    ejnye
  • DeltaHF
    #32
    Sziasztok!

    Örülök hogy másokat is érdekelnek a Laniak, bár itt a vége felé kicsit gúnyos hangnemet véltem felfedezni:-)
    Minden esetre lehet bármit mondani a tények makacs dolgok ugye, és eddig mén senki, (legfőképpen a japánok, és a németek) közelébe sem tudott fingani a Hétszeres rally wb címszerzésnek.
    Kár hogy kevesen vagyunk akik érdemesnek érzik a Lanciajukat hogy a lentebb is említett szétrohadástól megmentsék autójukat.
    Nekem személy szerint semmi nem ér fel egy olasz autóval, de hát gondolom mindenki mással van igy.
    Van aki a megbízhatóságot, van aki a megjelenést, van aki a motorerőtn és van aki technikai összetettséget keresi egy autóban. Kinek mi jön be.

    Viva Lancia!
  • DeltaHF
    #33

    Hali

    Na a maestéhez hasonló forgalmat kéne bevezetni minden nap a városba!!
    Végre lehetett rendesen csapatni a kicsit nyálkás úton.
    Bárcsak lesne a hó is végre...akkor lenne csak nagy móka!!:-))
  • ngcsnet
    #34
  • schrank
    #35
    "Van aki a megbízhatóságot, van aki a megjelenést, van aki a motorerőtn és van aki technikai összetettséget keresi egy autóban" és aki mindezt szeretné egyben az vesz "igazi" japán bármit
  • DeltaHF
    #36
    Ha ha ha.. kérlek mondj egy példár minderre!!
    Subi vagy mitsu? Ugyan mááá... hogy néznek ki??
    De mielőtt véleményt alkotnék kíváncsi vagyok tényleg mire gondolsz..
  • DeltaHF
    #37
    De olyan legyen ami összkerekes, legalább 240 paci, 3 sper difi,nem a gép vezet a latabár sofőr helyett, és még szép is! Ja és ne essen szét minden sarkon, + legyen némi [ nem kell 7 Wb cím:-)] verseny múltja is!!
    Na dicsak!!!:-)
  • schrank
    #38
    "nem esik szét minden sarkon" és ezt egy lancia-s mondja
  • Kalóz Pepi
    #39
    Thema?
    2,5 TD?
  • ngcsnet
    #40
    ez a topik lanciásoknak van fenntartva...és ez nem vitatopik..