42
Tapló télapó (Bad santa): egy igazán morbid vígjáték
  • Aspyrin
    #1
    A minap láttam dvd-n, csodálkoztam, hogy nincs még topikja :]

    A sztori:
    Willie T. Stokes (Billy Bob Thornton) kiégett lelkű lumpen fickó, aki áruházi Mikulásnak öltözve csak úgy ontja magából a sziporkázóan szellemes benyögéseket, miközben egyszerűen képtelen a civilizált viselkedésre. A Mikulás piros köpenye alatt - ami egyébként is úgy lóg rajta, mint tehénen a gatya -, Willie személyében valójában egy kasszafúró bújik meg, akinek minden évben van egy nagy fogása - Karácsony este. Amikor a vásárlók már hazamentek a bevásárló központból, ez a Mikulás, no meg a találékony és ügyes Manó - Willie bűntársa, a törpe növésű Marcus (Tony Cox) - feltörik az áruház széfjét, és odébbállnak a saját kis ünnepi "meglepetésükkel".

    A Mikulás és kis segítőtársa ez évi zsákmányát veszély fenyegeti, egy idegesítő üzletvezető (John Ritter), egy dolgához nagyon is értő bolti detektív (Bernie Mac), egy szexis Mikulás-rajongó (Lauren Graham - Szívek szállodája) és egy ártatlan, de szándékaiban eltökélt nyolcéves kissrác (Brett Kelly) személyében. Ez a srác úgy dönt, hogy Willie - legyen bár annyira részeges, csípős nyelvű és megátalkodott, mint amilyennek látszik - az igazi Mikulás, akit már olyan régen keres. És ha a dolgok így állnak, ki tudja, a Mikulás akár meg is próbálhat jó útra térni...


    Képek a filmből:



    Forrás: Port.hu
  • R9
    #2
    alapfilm :D
  • Scholes18
    #3
    naná hogy alap!
    Nekem a kedvenc filmem, rohadt nagy!!
  • [Walaki]D`Lair
    #4
    Akkora nagy jóság, szarrá röhögtem magam...de kizárólag felirattal érdemes nézni, szinkronnal nem jön át...:DDD
  • Aspyrin
    #5
    Szinronnal néztem meg kétszer is, nekem "átjött" :)
  • zaki
    #6
    még tavaly láttma 2X karácsony előtt, lehet, hogy megint elő kéne vennem, zsír múvi :)
  • Lyan Kyj
    #7
    Egyik kedvencem!
  • Ben C
    #8
    még nem láttam.
  • Sanyix
    #9
    "Dugj meg télapó!" :DDDDDD
  • Maco13
    #10
    hatalmas film egyik legparasztabb amit láttam
  • zaki
    #11
    lol :DDDDD
  • sweech
    #12
    kurvanagy tahó a csávó :D
  • The FlashBack
    #13
    de kurva poénos:)
  • The FlashBack
    #14
    -mi kell?
    -...kiautó!
    -hm? az meg mi a franc?

    LoL:)
  • schrank
    #15
    én még nem láttam de ha olyasmi mint a torrente akkor megnézném de ha át...sztok és a szokásos amerikai gagyi akkor mérges leszek
  • Scholes18
    #16
    angol nyelvel sokkal jobb higyjétek el!! (szinkronnal is néztem)
  • Scholes18
    #17
    Arra emlékeztek mikor odamegy a szállodához ellopja a kocsukulcsokat kiválaszt egy autót ellopja, elmegy a tuladonos házára . eszik, szarik , piál utána feltöri széfet ellopja a pénzt is.
    a másik kedvenvcem mikor a kisgyerek házához megy nem elég hogy ott is feltöri a széfet de még a kocsit is elveszi..
    Egyszerűan annyira BUNKÓ PARASZT hogy már jó! Mindezt részegen szinte állandóan! Nagyon üt ez a film!!
  • Aspyrin
    #18
    Olyasmi, must see ;-)
  • schrank
    #19
    O.K.
  • desigo
    #20
    Nah én is pont ma láttam.
    Az komoly volt amikor ellopott egy csomó kulcsot és válogatott az autók között.
  • Brankley
    #21
    hmm, ilyen sok embernek tetszett??
    Én tavaly láttam ilyenkor, ugyhogy már annyira nem emlékszem rá, de nemtettszek ennyire...
  • Bandee1987
    #22
    Kurva nagy film, egyik kedvencem :DDDD

    - Télanyóval vannak gyerekeitek?
    - Isten ments, az be is baszna :DDDDDD

    Meg amikor a gyerek felolvassa az ágyban a bibliai történetet, csávónak odaadja a kis lapot, amire a történet volt írva, erre a csávó:
    - Ez kurva jó sztori volt kölyök :DDD


    A dugj meg télapós részekről meg ne is beszéljünk :DDD
  • Bandee1987
    #23
    - Beköltözök egy időre. Gebasz van az Északi-sarkon, tudod Télanyó rajtakapott a hugával, és kirúgott a házunkból, lenyúlta a vagyonomat :DDDD
  • Bandee1987
    #24
    - Kérsz süteményt?
    - Neeem.
    - Meleg tejet?
    - Neeem.
    - Csináljak neked egy szendvicset?
    - Nem kell szendvics bazmeg, mivan kisapám ekkora szendvicsbuzi vagy? :DDDDD
  • desigo
    #25
    jah
    a nyanya is szendvicsbuzi volt
  • schrank
    #26
    - hé Opál gyere ide- szólt egy dagadt kurvának
    - aha B+ willie te perverz állat legutoljára egy hétig nem szartam rendesen - majd sántikálva elindul felé a kurva
  • schrank
    #27
    kurvára szar egy ilyen vígjátékot feliratosan nézni
  • Landor
    #28
    Ritkán nézek feliratosan filmet, de ezt anno annyira mondták hogy jó, hogy rászántam magam, hogy megnézzem az akkor még csak feliratosan elérhetőt és valóban bejött! Valamelyik nap belenéztem a szinkronosba háátt... A feliratos verzió ennél a filmnél jobb..
  • schrank
    #29
    én leszedtem a torrente 3-mat de nincs még felirat meg torrentét feliratosan nézni olyan mint könyvből b...szni
  • schrank
    #30
    most nézem eladod a vadzsiúj 300 €-os borotvádat
  • Landor
    #31
    dehogy is, ez a régi..
    na az új csúcsmodell amit vettem.. na az 300 euro..
  • Landor
    #32
    ..és mostmár a digitális fényképkeretemet is!
  • Landor
    #33
    eladva mind! =D
    a topikhoz mérten stílusosan kurva boldog karácsonyt mindenkinek! :D
  • Aspyrin
    #34
    Beléd is :D
  • Scholes18
    #35
    Nemtudja vki mi lesz Billy Bob Thornton új filmje ehhez hasonló témájú, ha jól tudom egy baseball edzőt alakít majd! vki?
  • REALista
    #36
    Nagyon nagy film!Szétröhögtem rajta a fejem!!!!!
  • zaki
    #37
    erre gondolsz?
  • Scholes18
    #38
    Pontosan! Kösz szépen!
  • zaki
    #39
    lol, megnéztem ma ezt a filmet



    nagyjából annyi a sztory, hogy 1005ben Curlingben (ultragigalol :DDDDDD) (aki nem ismerné...) fogadott egymással a télapó (aki egyébként gonosz, és gyűlöli a gyereket), meg egy angyal, hogyha a télapó veszít, akkor 1000 évig kell jónak lennie. nyer az angyal, aztán mikor lejárt az 1000 év, 2005ben télapó kinyír mindenkit karácsonykor :DDDDD ekkora baromságot :DDDDD egész jól kezdődött a film, de hatalmas baromság lett belőle végülis... de az eleje nagyon üt :D

    így néz ki a télapó :DDDD

  • rágógumi
    #40
    uh ez mekkora film :DDDDDDDDDDDDD oltás nagyon!!