81
Arachnophobia - Pókiszony
  • DEXTER92
    #1
    Undorító kis nyolc lábú "barátaink"...
    Speciel én nagyon nem bírom őket, a tegnap esti filmet útálattal néztem végig
    Valami iszonyú undorító "lény"-ek
  • DEXTER92
    #2


  • DEXTER92
    #3
    Mi a szép ezekbe az undorító kis bogarakba?
  • DEXTER92
    #4

  • koryne
    #5
    A film akkora ökörség volt, hogy végigröhögtem... Sok ember azért fél ezektől az állatoktól (vagy mondhatnám a kígyókat, békákat, gyíkokat, rágcsálókat is), mert nem ismerik őket és még félre is tájékoztatnak ezek a barom filmek...
  • DEXTER92
    #6
    Azt olvastam: "...megérintéssel lehet leküzdeni.."
  • Taibi
    #7
  • Takezó
    #8
    az a durva, h ilyen osregi filmet, ami mar az MTV-ben is ment, leadnak még o.0
  • koryne
    #9
    Valószínűleg azért, mert ha megérinted, rájössz, h semmi félnivalód nincsen :)
  • DEXTER92
    #10
    Nem is félnivaló, csak olyan undorító szarházik
  • koryne
    #11
    Lehet, h Te sem vagy szimpatikus neki :P
    Nekem nincs bajom velük, megeszik pl a legyet, amit én sokkalta jobban utálok :)
  • DEXTER92
    #12
    A legyekhez elég csak egy Raid :)
  • koryne
    #13
    Vagy egy légycsapó :)
  • nyami
    #14
    váááááááááááááá
  • Bandew
    #15
    Ez nem feltétlenül tudatlanság. Én is rettenetesen gyűlölöm a legyeket, a pókokkal meg nincs bajom, tisztában vagyok a "jellemükkel". :-)
    Egyszerűen csak iszonytatóak. Ez nem félelem, hisz azt a tudatod irányítja, hanem iszonyat, egy reflex, amiért nem bírod elviselni.
  • DEXTER92
    #16
    Igen. Így vagyok én is.
  • Mike at home
    #17
    akkor te lány vagy
  • Mike at home
    #18
    a pók nem bogár
    mitől lenne undorító? ez csak egy állat
  • Mike at home
    #19
    meg más, mélyebb okai is vannak
  • koryne
    #20
    Szvsz nincsenek mélyebb okai. Ha egy kisgyerek mellé odamászik a pók, inkább érdeklődve nézegeti, mint undorral. Ha nem figyel oda az ember, talán még a szájába is veszi, mint azt minden mással is szokta :)
  • DEXTER92
    #21
    Azt sose tudtam, hogyha egy olyan kisgyerek, aki még nem is találkozott "ijesztő" dolgokkal (filmek, hangok), akkor az 1 évesen mondjuk megijedne-e, ha egy feldarabolt ember képeit leraknák elé
  • Sanyix
    #22
    Hát én már jópárszor fogtam a kezembe kisebb pókokat, de nem nyugatott meg, akkor is idegesítenek, sunyi dögök. Szóval nem hiszem hogy egy igazi pokiszonyos ember pókiszonya mexűnik a megérintésüktől. Nem szoktam bepánikolni ha meglátok egyet, de azért nagyon nem kedvelem őket. Mármint nem bántom őket ha olyan helyen találom őket, ahol nem zavarnak, de ha a szombámba látok egyet akkor elő a zsepi, elkapom vele, és viszlát. De pl más rovarokkal semmi bajom nincs. Csak pár rovar van gyűlölök ugye, szúnyog, meg a pofátlan darázs, mert idegesítő a viselkedésük .
  • DEXTER92
    #23
    Autómatikusan eltaposom a nagyobb darabokat
  • Frosty01
    #24
    én speciel a kukicoktól meg a gilisztáktól irtózom..
    nem félek, csak egyszerüen hányinger rámjön ahogy látom őket...
    ahogy mozognak meg nyáladzanak........
  • Bandew
    #25
    Nem feltétlenül! Ez gyerekenként változó. Valaki kapásból iszonyodik tőle, van ilyen.
  • Taranov
    #26
    :DDDD
    Bogarakban? :D
  • Esrohnoil
    #27
    Barátnőd nyelvét láttad már? :)
  • Taranov
    #28
    Én is iszonyodom tőlük, de nem mondanám rájuk, hogy gusztustalan szarháziak. Mint ahogy azt a topiknyitó színvonalasan kijelentette.
  • allock #29
    osztálytársamnak 5 madárpókja van, s közülük az egyik mérges v mérgező
  • allock #30
    ja és a szomszédom!
  • DEXTER92
    #31
    Nem látok benne semmi jót, hogy van egy bogaram, ami mittomén hányezer ft, azt nemcsinál semmit csak eszik
  • _Vegeta_
    #32
    Kezdjuk ott h a pok nem bogar hanem rovar, izeltlabu. :D
    Amugy nekem teljes pokundorom van, ha meglatok egyet megprobalom messze elvinni, ha viszont erre nincs lehetoseg akkor marad a zsebkendos modszer. Hihetetlen 1bbkent mien gyorsak a kis dogok. :D
    Igazabol a mergespokok amiktol felek. :)
  • allock #33
    de csak a kicsik gyorsak, a nagyobbak lassúk
  • Frosty01
    #34
    :D az kicsit másabb :D
  • Taranov
    #35
    Rovarod. A bogár az, aminek páncélja van.
  • zaki
    #36
    le is fosnám a bokámat, ha meglátnék egy ilyet. én is gyűlölöm a pókokat. ha meglátok egyet, egyből jön az újságpapír, és agyonütöm őket :c
  • Bandew
    #37
    Mégcsak nem is rovarok! A pókok azok pókok, amik az ízeltlábúak osztályában vannak, akárcsak a rovarok.
  • CattiBrie
    #38
    Mi soha nem bántjuk a pókokat.
  • prezi
    #39
    miért kell szerencsétlen pókokat bántani ?!
  • sapkafej
    #40
    hű, de rühezem ezeket. és régebben olvastam, h életünk során csomót megeszünk álmunkban (nemtom, igaz-e :P)

    meg a legyek, amiktől nem lehet nyáron aludni, mert az orrlyukamnál izélnek :|