20
Netes galéria progik
  • DJviolin
    #1
    Ajánljatok nekem olyan php alapú ingyenes fejlesztői eszközt, amivel neten galériát hozhatnák létre? Én a gallery2 -vel próbálkoztam, de a php.ini-m valamk exec izét nem támogat, ezért le lett lőve az egész.
  • Max7
    #2
    php5-tel próbálkozz! amúgy van egy csomó php topik használd a keresőt és irj oda!

    topik csukható
  • DJviolin
    #3
    A php5 egy külön galéria progi. Nemcsak maga a php nyelv? Szerintem nem ugyanaz a kettő. Nem értem, hogy minek kellene becsukni?
  • gabber_saviola
    #4
    Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • DJviolin
    #5
    A francba. Én épp honlapot fejlesztek, égetően fontos lenne, hogy valaki segítsen, de ehelyett megint azzal jönnek, hogy a topik zárható. Ezzel csak azt áruljátok el, hogy TI se tudtok ilyen galéria progikat. Én a gallery2-öt próbáltam, de az összeakad az atw szerverével, mert nem tudom a php.ini-ben megváltoztatni az exec bejegyzést. Mellesleg az atw-nek úgy tudom, hogy fix php-je van, tehát nem tudom megváltoztatni.
  • Snecie Smicie
    #6
    manapság minden második újonnan megnyíló topik a zárás sorsára kerül:(
  • DJviolin
    #7
    Értitek most zárják e. Engem nem érdekel. De előtte mielőtt bezárják, please valaki dobjon meg pár free netes galéria progi linkjével.
  • Daniel
    #8
    www.google.com
    free php gallery
  • St
    #9
    Amit itt nem találsz meg az nem létezik:

    http://www.hotscripts.com/PHP/Scripts_and_Programs/Image_Galleries/index.html
  • Max7
    #10
    #3 baxa meg mit akarsz te a php.ini fájlal ha nem vagy tisztába a php5 foglamával?

    #4 de most nincs igazam? ::::::D

    #5 ha nem is a te szerveredről van szó akor hogy gondoltad hogy engedik hogy turkálj benne? (php.ini)

    #6 nem véletlenül


    google



    és ha választ kérsz arra hogy miért zárható a topik akkor:
    mert itt kapásból kaptál volna helpet!

    ésmostmindenkiugasonlemertmajdnemmindenhozászolástvéleményeztem!
  • savafan
    #11
    én a web picture creatort használom. nem bonyolult és asszem ingyenes. keress rá a googleban a névre.
  • CattiBrie
    #12
    Én csak proginevet tudok:

    CASIO PhotoLoader
  • spacepunk
    #13
    Én a JAlbumot szeretem. Jó sok sabonja van.
  • DJviolin
    #14
    Mindenkinek köszönöm a segítséget. Életet mentettetek. :-)
  • hmhm
    #15
    ha kipróbáltad őket, majd írd meg melyik a leghasználhatóbb :)
  • DJviolin
    #16
    Úgy lesz. Egyébként én a gallery2-vel próbálkoztam, de az nem támogatott valamit, és ezért nem működött megfelelően. Kérte, hogy változtassak meg egy bejegyzést a php.ini-ben, de ugyabár azt atw-nél nem lehet. Patthelyzet.
  • hmhm
    #17
    Jó lenne olyan galéria, ami még tud képekhez kommenteket kezelni
  • Shadow_THH
    #18
    php nuke
  • DJviolin
    #19
    Coppermine galéria tapasztalatok? Valaki tud segíteni nekem. Megakadtam a telepítésnél. Már a második ablaknál valami cpgnuke modult hiányol, amibe rakni kellene a coppermine progit. Please help!
  • DJviolin
    #20
    Ime a tapasztalataim.

    Én elsőnek a Coppermine fotó galéria motort akartam használni. többekközt a VampAir és a Horizontaero is ezt használja. De sajnálatos módion ez összeakadt az atw szerverével.

    Utána Photopost php pro-ra gondoltam, de hasonló okok miatt nem működött.

    Végül ráakadtam a Jalbum-ra, amely nem egy netes fórummotor, hanem kiválasztjuk a képeket, a dizájnt, és legenerálja a html lapokat, amit simán feltöltünk a honlapra.

    Itt megtekinthetitek a saját Java Album galériámat:
    http://legcsavar.try.hu/galeria/index.html

    Én erre esküszöm.