283
  • Unknow
    #1
    Nos nem régiben láttam belőle egy trailert és meg kell állapítanom ÍRTÓZATOSAN JÓ LESZ! Remélem nem sokára megérkezik hozzánk is!
  • Unknow
    #2








  • Seth
    #3
    Nemtom miért de a Skies of Arcadia jutott róla eszembe
  • Unknow
    #4
    Nekem meg Final Fantasy XII a harcrendszer miatt :D
  • Number One
    #5
    az ign.com 2006 decembere van kiirva..szóval egy év:(
  • Unknow
    #6
    FFXIIre is aug.1et írnak.... Nem tudom mi a fax történt. Nem régiben mindkét játék év elejére volt nyomva O_O
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Van fejléc, örűjjetek ! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #8
    Apropó, ha láttátok a 136megás wmv-t amit a SONY maga adott ki akkor leesik az állatok ! Ami artwork-ek tűnik az olyan élőben, ríltájm. Látszanak mindíg a karakterek, a szörnyek ultadurvák, hihetetlen az egész.
  • aabyssx
    #9
    > 136megás wmv-t

    Hol?
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Nemtom, nekem megvan valahonnan, de megeszküszöm rá, hogy fogalmam sincs honnan. De eredeti SONY video. Ha rájövök megadom.
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Itt találtam rá a linkre, van más is ott. Ami nekem van, annak a linkje már nem él, de lehet még itt vadászni és írni is nekik gondolom.
    http://www.beyond3d.com/forum/archive/index.php/t-22569.html
  • DoNorBi
    #12
    én az ign-es videókat csekkoltam a játékból,mitne mondjak valami állat!:)mikor elkezdi a pisztollyal irtani a népet ugrás közbe na az tiszta devil may cry:D Eszméletlenűl pörgős a játékmenet én még nemláttam rpg-be ilyet de még más stílusba se sokat.Abba bízok hogy nyára kijön az usa verzió a pal-osba már nem is gondolkozok:(Engem ez most jobban felcsigázott mint a ff12...
  • UNREG
    #13
    Itt is vannak videók.
  • Sir Quno Jedi
    #14
    DE ezek kis fosok...
  • Unknow
    #15
    Hm..hát ha minden igaz FFXII után fog jönni... Amúgy gamespoton is van róla videó :P


    Ja thx a fejlécért nagyon állat.


    Remélem ez a főhős kevésbé lesz unszimpi mint általában a többi. Mostanában ritka,hogy valakit úgy viszek csatába,hogy jó lenne ha túlélné :D (Főleg Magna Carta) Viszont nagyon tetszik,hogy tiszta Anime feelingje van.
  • Unknow
    #16
    Na akkor közlés képpen: Kijött a japán verzió.
  • Sephi
    #17
    Ez kesz. En mar elore latom hogy istvani gama lesz! Alig varom!
  • KaTy
    #18
    a Level 5 iszonyatosan nagy király!
    Tolják magukból a jobbnál-jobb gámákat! Remélem még sokáig!
  • Sephi
    #19
    Remek pelda ugyebar a Dark Cloud 2 amit soha el nem fogok felejteni.
  • Sephi
    #20
    Szegyetek a Game Trailers-rol az uj muvit. Fergeteges jatek lesz geciek!!!
  • dinomano
    #21
    mekkora banner... (nagyon jo!) :-P Videokat neztem gémböl, azonnal megtetszett... Föleg a nagy, nyilt terek, a sunshine... :-P Bizti jo lesz(nulla töltési idöt igernek készitök...:-P)
  • Seth
    #22
    Na nemsokára itt van ez a drágaság. Dual Layeres lesz, remélem hamar "megoldják" :D
  • Afe
    #23
    majd addig szedik ki a CG muvikat, míg rá nem fér egy sima DVD-re.
    kb mintha az ujjamat vágdosnák le egyesével :(

    nekem már a DQ8 is gyanusan hirtelen indult. nem volt CG inro az eredetiben se?
  • Sephi
    #24
    Vagy lehet megoldjak mint anno a Xenosaga-at hogy a muvikat kicsit leizeltek.
  • dinomano
    #25
    remeljük, csak leveszik picit movie-k minöseget...vááárom a game-et! :-P
  • Gábor
    #26
    Gamespot review!
    http://www.gamespot.com/ps2/rpg/roguegalaxy/review.html?sid=6163987&tag=topslot;title;1&om_act=convert&click=topslot
  • dinomano
    #27
    Sasolom!
  • Seth
    #28
    jó lesz ez !! ^^ csak rippeljék dvd5-re normálisan :D
  • dinomano
    #29
    Huuu...Jóak lesz... Jeah..egy jóóó kis akcioRPG... Ez hianyzott! :-D
  • Gábor
    #30
    Kíváncsi vagyok, hogy mikor fog "megjelenni" a "hivatalos" oldalakon...
  • Afe
    #31
    azt olvastam, hogy a japohoz képest még tele rakják nem kevés extrával, + bolygó, küldetések, meg olyan helyen is lesz szonkron, ahhol a japoban nem volt. rendesen kihasználják a DVD9-et, ezért félő, hogy nem lesz tökéletes a DVD5.
  • Seth
    #32
    ne szomoríts el mert megverlek ^^
  • dinomano
    #33
    Hehe.. Szerintem elfér az DVD5-ön is... :-) /mondjuk a GOW is picit heréltnek hat DVD5-"szabványban"..legalabbis a végén jó lett volna megnézni az extrákat... :-D
  • Sephi
    #34
    8-ast? A GS megint alakitott :D

    Figyeld meg , mar erzem hogy ezt vegig fogom vinni , nem mint a "csodalatos" FFXII-ot.
  • Victor1103
    #35
    Tudom hogy nem idevág de az FFXII-t kb. mennyi idő végigvinni??Én 94:00-nál járok és még most járok Archedes-be.Nem azért kérdem mert unom mert szerintem fantasztikus játék csak kíváncsi vagyok.
  • Seth
    #36
    én 65 óránál voltam a végén , ebből kb 50 óra harc volt és halálosan meguntam. Én is elmehettem volna 100 óráig is,mert volt tenni való még bőven(márha a tápolást és erős szörnyek legyőzését élvezi vki), de én nem kértem belőle többet, alig vártam vége legyen
  • Sephi
    #37
    Te legalabb vegig birtad vinni rendesen.
  • Seth
    #38
    épp múlt héten értem a végére, a "korai" megjelenés óta nyomtam, úgyhogy ha kiszámolod eléggé kis adagokban játszottam vele
  • Sephi
    #39
    En most a Rogue-t varom... nekem a Dark Cloud 2 az nagy kedvencem volt.
  • Gábor
    #40
    OFF

    200 órát tettem az FF12-be, és még nem vittem végig.

    ON

    Remélem a Rogue is hasonlóan hosszú és élvezetes játék lesz!