12
Szal..
  • Sephi
    #1
    Ennek kb az a lenyege hogy egymast segitsuk ha esetleg online szeretnenk megkrendelni egy konyvet mert nincs kedvunk korbejarni a varost.

    En pl keresek egy konyvet ami meg nem jelent meg nalunk sem es a kornyezo orszagokban sem lelte.

    Van valakinek tapaszalata hogy kell online rendelni es hogy honnan?
    Pl innen szeretnek rendelni de nem valaszoltak mar jo par napja. RandomHouse
  • Cat #2
    itt van jobb felső sarokban SG könyvesbolt, bár külföldi könyvek nincsenek benne
  • Sephi
    #3
    Jah azt neztem.... nem tudom hogy kell mert nem akarnak ezek sem valaszolni nekem...
  • Dzsini
    #4
    Random House help oldal egyik első sor:
    "Unfortunately, we are unable to accept consumer orders for eCommerce from outside the United States. "
    nem fogadnak rendelést egyesült államokon kívül...

    próbálkozz az amazon.de -vel, vagy az amazon.co.uk-val, esetleg van egy magyar cég akik csak idegen nyelvű könyvekkel foglalkoznak:
    http://www.bookstation.hu/
    - velük felveheted a kapcsolatot, és talán be tudják neked hozni
  • Sephi
    #5
  • Cat #6
    egyébként mi az a könyv?
  • I.C.ram
    #7
    Az egyik legnagyobb online bolt a www.konyvkereso.hu
  • Balo
    #8
    Szintén nagy választék: Libri
  • jefferson83
    #9
    Ez nem könyvesbolt, de mindenkinek ajánlom: CSEKK
  • Dzsini
    #10
    pont ilyenekből (is) vizsgáztam hétfőn...

    magyar könyvek terén a bookline egyre inkább verhetetlen, úgy bővül a választékuk...
  • Sephi
    #11
    Nekem jelenleg nagyon kene DEan Koontz -tol a Forever Odd cimu muve amit most jelenet meg novemberben.... de nem lelem sehol.
  • csubakkamuki
    #12
    Sziasztok, Engem a Game of Thrones könyvsorozat érdekelne, de csak is vastagkötetesben! Jelenleg a 3. könyv lenne a legfontosabb, mivel onnan folytatnám.., sehol nem találom vastagkötetesben.. írták, hogy a bookline-on meg lehet rendelni konkrétan ezt írták.." Az alábbi könyv sajnos jelenleg nem kapható, azt egyéni kérésre nem tudjuk beszerezni!"
    tényleg nagyon örülnék ha be tudnám valahonnan szerezni hamar..