120
Véleményeket arról, hogy milyen háborus game lenne a legjobb
  • forza milan
    #1
    Hi all!Sztem eddig a Medal of Honor sorozat voltalegjobbhangulatban,és élményben!
  • deep
    #2
    Valóban, viszont már a könyökömön jön ki a World War II. Make love, not war. PEACE:DD
  • Emmegki
    #3
    szerintem egy hogyan használjuk a szóköz-t game

    Egyébként meg 1-2 első VH-s játék jó lenne (persze központi hatalmakkal)
  • forza milan
    #4
    Az volt eddig gond mindegyik 2. vh-sal,hogy egyikbe se csempésztek egy kis élethüséget sem,kivétel a mohpa!!!A Medal of Honorban,és a Cod1ben is azt teccet,hogy váratlanul támadunk,izgalmas,tökjó,náci hangulat,mind1,érted!A cod2 olyan gagyi,hogy az el nem lehet mondani!A single része valami iszonyat,csak futsz és lösz,jó lenne,de a cod1 hangulathoz képest szar...
  • forza milan
    #5
    Érdekes,hogy elsö vh-s gamma nincs,nemis készitenek!Vajon azért,mertabba több élethüség kéne???:)
  • Apus
    #6
    első világháborús télleg jó lenne, de csinálhatnának Napoleoni csatát is, vagy valami polgárháborús gémet. én is rohadtul unom már a második vh-ra készitett gémeket meg a modern tactical szarokat.
  • Emmegki
    #7
    - mert nem voltak benne gonosz démonizálható nácik
    - mert nagyrészt állóháború volt, nem voltak látványos offenzívák
    - mert az USA csak a végén lépett bele
    - mert az USA katonák nem voltak hős felszabadítók csak védekeztek
    - mert 1 cm2 német földet sem foglaltak el, a németek saját maguk omlottak össze
    - mert nem volt Pearl Harbour meg Midway, az meg kit érdekel mi megy Európában
    Ha már 2. vh olyan FPS kéne, amiben a németekkel lehetne játszani. Pl. visszaverni a normandiai partraszállást, megnyerni a sztálingrádi csatát meg elfoglalni Moszkvát.
  • Emmegki
    #8
    Na meg magyar történelem! Jöhetne már egy igazi jó magyar FPS. Világháborús vagy '56-os.
  • schrank
    #9
    battlefield sorozat de ha ti megelégedtek a gyalogos ugri-bugrizással meg az 1000x látot ll.vh-s környezettel akkor ti azt is érdemelitek
  • Darukezelő
    #10
    már bocs eléggé bicskanyitogató a stílusod!
  • BBird
    #11
    Első világháborús FPS már van, bár kissé meg van spékelve fantáziával: Iron Storm. :-)
  • Speedbreaker
    #12
    ezen már én is gondolkoztam
    Milyen jó lenne, ha már nem az unalmas 6x végigjátszott, csak más pályán, de a helyszín ugyan az. Pl: Moha-ban is van D-day, Cod1, cod2-ben is van. Miért mindig csak usa, meg angol, meg a szövetségesekkel megyünk?!
    Jó lenne kipróbálni a németek sikeres hadműveleteit, vagy a japánok pearl harbori nyereségét is.
  • Speedbreaker
    #13
    szerintem meg a cod és a brothers in arms volt eddig a legélvezhetőbb. A cod nagyon élvezetes, és jól játszható volt, csak az volt vele a baj, hogy túl vontatott, és rövid volt. A brothers in arms meg szerintem eddigi legjobb háborús játék :)
  • forza milan
    #14
    Ja,ezjó,viszaverni a nácikkal,tökjó lenne mgböl figyelniazamcsikat!:)
  • forza milan
    #15
    A Bia unalmas,az alapot végigvittem,de a kieget nem,nem teccik,tul taktikai,nem annyira jó...
  • Istencsászár
    #16
    cod,cod2 sztem a legjobb legélvezetesebb háborus gém mint a hanghatások, effektek, környezet ottvan a toppon, viszont nem tökéletes játék sőt egy szar a multi miatt és arcados beütése miat ( mer tökélesetes gém nemlétezik ) de cod2 single része verhetetlen nálam..
  • Speedbreaker
    #17
    kinek mi teccik :)
  • forza milan
    #18
    jaja...
  • joebacsi
    #19
    bf
  • forza milan
    #20
    Bf2 faxa multiban....
  • haxoror
    #21
    Szuronyroham a lövészárokból géppuskák ellen? Inkább kihagynám :)
  • RIZLA pluss
    #22
    SOF2 4eva...
  • forza milan
    #23
    Éppen ez a nehézségbenne...:))))
  • schrank
    #24
    nem akarjátok átnevezni a topikot ll.vh-s játék lenne jó ?-ra
    én természetesnek vettem hogy multi-ról írtok mert single-ben mindegyik csak egykörös ratyi
    a battliefieldben lehetsz bármelyik oldalon mindenféle jármű foglalható bázisok csíterek sehol max bug user-ok de az nem tilos mi kell mééég
  • forza milan
    #25
    jaja,éppen eza szar a codban,korlátlan csiiit:@
  • Pluskast
    #26
    A Mohaa valóban jó játék singleben. Multiban viszont játszhatatlan. Annyi bug van benne mint egy szitában a lyukak.
  • TS Zolly
    #27
    Battlefield1942-nek van 1 világháborus modja.
  • TS Zolly
    #28
    Hááát, ezen vitatkoznék.
  • Placebó
    #29
    Jó kis fini gáztámadás?
  • Speedbreaker
    #30
    vitatkozunk?
  • BBird
    #31
    Tudok arról is, csak én is hozzáfűztem a lenti hozzászóláshoz az Iron Storm -t. :-)
  • Speedbreaker
    #32
    Csinálhatnának akár több mostani időben játszandó háborús játékot is. Pl: Anti oszama bin laden néven :D és mennénk a sivatgban, lőnénk ki azt a sok ólmot.
    Az sem lenne rossz. Nem csak 2. vagy 1. világháborús játék kell.
    Szóba jöhetne még a vietnámi háborús játékok. Ott is lehetne még sokat alakítani, mert a vietcong elég gyatra :S
  • blackgamer
    #33
    olyat szeretnék mint a Feszty körkép
  • ThugEdge
    #34
    valamelyik méltán híres magyar fejlesztő nyomathatna hazánk történelméből valami jó kis populáris,fps-t,amit esetleg kint is el lehetne adni
    pl Dózsa-féle parasztfelkelés,azt rohannánk kiegyenesített kaszával-mondjuk ezt kint lehet nem zabálnák
  • forza milan
    #35
    ...:D
  • 12346
    #36
    semmilyen háborús game nem lenne jó. geciunalmas téma már. honor érdekes volt anno, de ez már szánalom, hogy minden héten két új háborús fps/strat jelenik meg. felejthető lenne ez a téma szvsz.
  • JohnnySmith
    #37
    Tengely hatalmak oldaláról? Mondjuk egy német katona szemszögéből? ilyen még úgy se volt..
    Egyébként 12346-tal 1et értek iszonyat elcsépelt már.
  • haxoror
    #38
    Valahogy nincs kedvem egy szál szuronyban a tök nyílt terepen több száz métert futni miközben mátrixos Neo-ugribigrit játszom a géppuskatűzben és mortarral szarrálőnek mindent körülöttem :)
    50-ből ha egyszer elérném az ellen árkát és nagy esélyel rögtön azután lelőnének ahogy beugrom, az első világháborúról legfeljebb repcsiszimulátort lehet csinálni (csináltak is) de a gyalogos harc mészárszék volt, rég elavult taktika modern fegyverek ellen hihetetlen emberáldozatokkal, aki túlélte azt nem is veteránnak tartotta magát hanem mázlisnak, egyáltalán nem a skillen múlt hanem a szerencsén :)
  • haxoror
    #39
    Battlefield 1942 - második világháború
    Battlefield Vietnam - vietnámi háború
    Battlefield 2 - jelenkor

    Mindegyik oldal játszható (német és japán is), van gyalogos tengeri és légiharc, minden járművet lehet használni stb. kicsit árkádos de a játékélmény javára :)
  • BBird
    #40
    Van "anti oszama" FPS is már. Jó gány a grafikája, meg úgy az egész.
    Vietcong pedig igenis jó játék volt, a második részt nem láttam. Viszont Vietnámi téma több is volt Vietcongon kívül. NAM, Line of Sight: Vietnam, Gunboat (kicsit már öreg, de nagyon frankó kis játék)...
    Egyébként a modern háborús cuccok leginkább a Tom Clancy féle akció-taktikai-FPS művek. Ghost Recon és társai. :-)