116
Tesz-vesz.hu rendszer!
  • Max7
    #1
    Hali all!

    Várom a véleményeteket az egész rendszeről továbbá érdekelne hogy szoktatok-e cseleket használni és hogy szűritek ki a komolytalan vevőket!

    Remélem nem kapok bant! Nem reklámozás céljából nyitottam a topikot!

    Bye: Max7
  • schrank
    #2
    komolytalan vásárló nincs csak bal...asz eladó
  • gergelyanevem
    #3
    ott a pont :D
  • Cat #4
    szerintem irasd át a cimet internetes árverésre, hisz pl. vatera vagy akár ebay miért ne tartozhatna ebbe a topikba
  • gergelyanevem
    #5
    van magyar e-bay?
  • Akos 001
    #6
    Nem lehet regisztrálni.Mindent kitöltökEl is fogadja,de ha rákattintok a folytatás gombra akkor visszadoba a "kitöltögetős bigyóhoz".E-mailt meg nem küldtek.
  • Match
    #7
    mert 14 éves vagy...
  • Akos 001
    #8
    1.nem 14 éves vagyok
    2.olyat nem kell kitölteni,h mennyi idős vok'
  • Match
    #9
    mondanám hogy deus ex machina, de ha létezne ilyen akkor ide se tudtál volna regelni.
  • hmhm
    #10
    pontosan

  • Max7
    #11
    kösz ez jól esett!
  • Max7
    #12
    külföldi oldalakal nem foglalkozom :) arra lehetne külön topikot nyitni! én konkrétan a tesz-veszel foglalkozok és érdekes lenne bogarászni az üziket hogy melyik melyik rendszerhez tartozik!
  • Max7
    #13
    valamit nem jól csinálsz! miért akarsz a teszveszre regisztrálni? vásárolni akarsz ott? vagy eladni? :S
  • Akos 001
    #14
    talán vásárolni......
    pedig minden stimmelt
  • Max7
    #15
    nem hiszem én tudok regelni érdekes!
  • hmhm
    #16
    teszvesz, vatera kerülhetne egyhelyre..
    vatera is magyar szólok.
  • Akos 001
    #17
    regelj má' be engem is!plz
  • Max7
    #18
    url plz...
  • Max7
    #19
    eszem ágában sincs hogy utánna meg kivágjanak ip alapján kösz nem!
  • blackgamer
    #20
    sajnos sok a warezoló, mindig felbosszantanak amikor kiderül hogy másolt dvd-t vagy cd-t akarnak küldeni
  • Max7
    #21
    aham ilyenekre gondoltam (tapasztalatok, tippek, trükkök) pl nekem van egy trükköm most jól elárulom magam :) szal regezett az ismerősöm, feldobok egy terméket licitálnak rá és megkérem az ismim hogy licitáljon ő is egy bizonyos értékért ha nem licitálják felül az őú licitét akkor törlöm így fel tudom tornázni az árat :) remélem érthető volt :)
  • koryne
    #22
    Ez meglehetősen undorító, ne haragudj. Ráadásul még reklámozod is. Szted ezek után bárkinek lesz kedve Tőled bármit is venni, ha ezt elolvassa?
  • Max7
    #23
    szerintem nem undoritó! én szeretném eladni a termékemet magas áron a vevő meg hajlandó megvenni! ennyi akkor mi ebben az undoritó?
  • Max7
    #24
    amúgy nagyon sokan csinálják ezt!
  • koryne
    #25
    Akkor inkább írj ki nagyobb kikiáltási árat, de ez szvsz csalás. Az meg, hogy más is csinálja, nem ment fel. Mint mondtam, Te még reklámozod is, a többiek legalább csendben maradnak.
  • Max7
    #26
    ez nem reklámozás csupán megosztom a trüköket másokkal!
  • koryne
    #27
    A lényeg: én soha nem csinálnék ilyet, mert én sem szeretném, ha velem csinálnák.
    Akármit mondasz, akkor sem tisztességes.
  • Max7
    #28
    az a baj hogy velem is csinálták és ezért csinálom én is! a vevő hajlandó megveni azon az áron a terméket, meglopni nem lopom meg őt én meg eladom neki a terméket én jól járok és elvileg a vásárló is!
  • Akos 001
    #29
    meg tudnád adni 1eladó emailcímét?
  • Max7
    #30
    pfff minek?
  • Akos 001
    #31
    csak,kéne hm
  • Akos 001
    #32
    Fel tudná nekem venni valaki a kapcsolatot egy Tesz-Vesz-es eladóval?
    Csak az mail címe kéne.Nagyon megköszönném:)!!!(neve: FOTTA)
  • AradiAndrea
    #33
    Olvassátok el, tanulságos!

    2007. 05. 03. 18:42
    Valaki visszaélt az e-mailcímemmel, mert ez az üzenet érkezett a postafiókomba:
    "Kedves Felhasználónk, AngyalAndi!
    TeszVesz egyenlegértesítő
    Az eddig (vagy a legutolsó kiállított számlád óta) igénybe vett szolgáltatások után fizetendő díjak nem érték el a minimális összeget. Ha nincs kiegyenlítetlen számlád, nem kell fizetned semennyit.
    TeszVesz-egyenleged az előző számla kiállítása óta: -885 Ft
    További információ:
    Az egyenlegtörténet részleteinek megtekintéséhez kattints ide: http://www.teszvesz.hu/my_allegro.php?page=billing&type=bill_show&bill_type=monthly
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu
    Erre az e-mailre nem tudsz közvetlenül válaszolni. Amennyiben levelünkkel kapcsolatban bármilyen kérdésed van, kérjük, használd a kapcsolatfelvételi űrlapot, ahol a megfelelő kategória kiválasztása után üzenni tudsz munkatársainknak."
    Kérem, hogy a továbbiakban ezt a címet ne használják, mivel nem vagyok azonos a Tesz-Vesz oldalának egyik felhasználójával!
    Köszönöm
    Üdvözlettel:
    Aradi Andrea


    2007.05.04 10:43
    Kedves Felhasználónk!
    A regisztráció csak úgy lehetséges a TeszVeszen, ha valaki hozzáfér az e-mail fiókodhoz. Mivel jelszóval védett az e-mail fiókod ezért felelős vagy a jelszavad védelméért, illetve az e-mail címeddel elkövetett összes tevékenységért.
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu


    2007.05.04 18:51
    Most megváltoztattam a jelszavamat, csak az a baj, hogy továbbra is automatikusan ide fogjátok küldeni az Angyal Andinak szánt üzeneteket... a megoldás - szerintem - az lehetne, ha valahogy a TeszVesz-en keresztül szóltok a felhasználónak, hogy adjon meg egy másik e-mail címet, ami aztán csak az övé.
    Köszönöm.
    Üdv: Aradi Andrea


    2007.05.05 09:31
    Kedves Felhasználónk!
    Ha meg szeretnéd változtatni a TeszVesz-fiókodban található e-mail címet, végezd el a következő lépéseket!
    1. Lépj a Saját oldalaim -> Beállításaim -> Adataim oldalra!
    2. Az E-mail részben írd át a régi címedet arra, amit ezentúl használni szeretnél! Az alatta levő mezőbe írd be ismét ezt a címet! Ügyelj arra, hogy ne legyen benne elgépelés!
    3. Kattints a Mehet gombra!
    4. Az új címre küldünk egy e-mailt. Ellenőrizd az újonnan megadott e-mail címhez tartozó postafiókodat! A tőlünk kapott e-mailben találsz egy linket. Kattints rá erre a linkre!
    5. A linkre kattintás után megváltozik a TeszVesz-fiókodban rögzített e-mail címed. Fontos, hogy csak akkor kerül átírásra a cím, ha az e-mailben levő linket lekattintottad!
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu


    2007.05.05 14:30
    Kedves info@teszvesz!
    Ha nem vettétek észre, nem vagyok azonos AngyalAndi nevű felhasználótokkal! Ezt az üzenetet hiába külditek az általa beírt e-mailcímre, az nem neki, hanem nekem fog megérkezni, így próbáljátok valamilyen más módon elérni a felhasználót, a mailcímén kívül bizonyára más elérhetőséget is megadott...
    üdv: Aradi Andrea


    2007.05.05 17:09
    Kedves Felhasználónk!
    Kérjük, hogy módosítsd a fiókban lévő e-mail címet.
    A felhasználókkal kizárólag e-mailben kommunikálunk.
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu


    2007.05.05. 21:14
    Fogd már fel végre, hogy én - Aradi Andrea - nem tudom módosítani a TeszVesz-en AngyalAndi e-mailcímét!!! Annyit nem tudtok megtenni, hogy telefonon felhívjátok a felhasználót, hogy tegyen valamit, hogy rendeződjön végre a helyzet?


    2007.05.06. 17:57
    Kedves Felhasználónk!
    Nem, telefonon nem tudjuk felhívni a felhasználót.
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu


    2007.05.06. 22:53
    Ez elég meglepő, ugyanis - egy másik felhasználótok elmondása alapján úgy tudom, hogy - regisztráláskor a felhasználónak kötelező megadnia a pontos címét, telefonszámát, sőt, még a bankszámlaszámát is, így Ti minden adatához hozzáfértek. Akkor miért nem vagytok képesek intézkedni?
    Kezdem azt hinni, hog szórakoztok velem, vessek magamra, és vállaljam a következményeket, ha valamilyen véletlen folytán pont az én címemmel regisztrált valaki, aki ráadásul jelentős tartozást (jutalék) is halmozott fel az eladásai végett, amit még nem utalt át Nektek. Nem szeretném azt látni, hogy rajtam kéritek számon ezt a tartozást, vagy akár mást, úgyhogy innentől kezdve felejtsétek el ezt az e-mailcímet, semmilyen Tőletek jövő, AngyalAndinak szánt üzenetet nem akarok meglátni a postafiókomban!


    2007.05.07. 13:07
    Kedves Felhasználónk!
    Az adatokat valóban elkérjük, mégpedig azért, hogy a felhasználók a sikeres aukciózárás után fel tudják venni egymással a kapcsolatot. De a TeszVesz ügyfélszolgálata nem hívja telefonon a felhasználókat.
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu


    2007. 06. 05., 12:41
    Ma ismételten kaptam egy egyenlegértesítőt...

    2007.06.01 05:44

    Kedves Felhasználónk, AngyalAndi!

    TeszVesz egyenlegértesítő

    Az eddig (vagy a legutolsó kiállított számlád óta) igénybe vett szolgáltatások után fizetendő díjak nem érték el a minimális összeget. Ha nincs kiegyenlítetlen számlád, nem kell fizetned semennyit.

    TeszVesz-egyenleged az előző számla kiállítása óta: -885 Ft

    További információ:

    Az egyenlegtörténet részleteinek megtekintéséhez kattints ide: http://www.teszvesz.hu/my_allegro.php?page=billing&type=bill_show&bill_type=monthly

    Üdvözlettel:

    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu

    2007. 06. 05., 12:41
    Nem értem, miért nem fér bele abba a picike kis agyukba, hogy nem vagyok azonos AngyalAndival, és a felhasználójuk - mielőtt megnyitottam volna az e-mailcímemet - az én - addig meg nem nyitott - e-mailcímemel regisztrált...
    erről már volt szó, úgy gondoltam, intézkedni is fognak, de nem...
    Mellékelten bemásolom az előző levelezésünket, hátha most az előző teszveszes - flegmán - válaszolgatónál némileg értelmesebb ember ül a számítógépük előtt, és végre felfogja, amit írok!
    A Vaterával (másik bemásolt anyag) ugyanez volt a helyzet (ott is ezen a címen regisztrált AngyalAndi), viszont ők megoldották a problémát! Ha ők igen, akkor maguk ezt miért nem tudják megtenni?

    2007. 05. 03. 18:42
    Valaki visszaélt az e-mailcímemmel, mert ez az üzenet érkezett a postafiókomba:
    "Kedves Felhasználónk, AngyalAndi!
    TeszVesz egyenlegértesítő
    Az eddig (vagy a legutolsó kiállított számlád óta) igénybe vett szolgáltatások után fizetendő díjak nem érték el a minimális összeget. Ha nincs kiegyenlítetlen számlád, nem kell fizetned semennyit.
    TeszVesz-egyenleged az előző számla kiállítása óta: -885 Ft
    További információ:
    Az egyenlegtörténet részleteinek megtekintéséhez kattints ide: http://www.teszvesz.hu/my_allegro.php?page=billing&type=bill_show&bill_type=monthly
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu
    Erre az e-mailre nem tudsz közvetlenül válaszolni. Amennyiben levelünkkel kapcsolatban bármilyen kérdésed van, kérjük, használd a kapcsolatfelvételi űrlapot, ahol a megfelelő kategória kiválasztása után üzenni tudsz munkatársainknak."
    Kérem, hogy a továbbiakban ezt a címet ne használják, mivel nem vagyok azonos a Tesz-Vesz oldalának egyik felhasználójával!
    Köszönöm
    Üdvözlettel:
    Aradi Andrea

    2007.05.04 10:43
    Kedves Felhasználónk!
    A regisztráció csak úgy lehetséges a TeszVeszen, ha valaki hozzáfér az e-mail fiókodhoz. Mivel jelszóval védett az e-mail fiókod ezért felelős vagy a jelszavad védelméért, illetve az e-mail címeddel elkövetett összes tevékenységért.
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu

    2007.05.04 18:51
    Most megváltoztattam a jelszavamat, csak az a baj, hogy továbbra is automatikusan ide fogjátok küldeni az Angyal Andinak szánt üzeneteket... a megoldás - szerintem - az lehetne, ha valahogy a TeszVesz-en keresztül szóltok a felhasználónak, hogy adjon meg egy másik e-mail címet, ami aztán csak az övé.
    Köszönöm.
    Üdv: Aradi Andrea

    09:31
    Kedves Felhasználónk!
    Ha meg szeretnéd változtatni a TeszVesz-fiókodban található e-mail címet, végezd el a következő lépéseket!
    1. Lépj a Saját oldalaim -> Beállításaim -> Adataim oldalra!
    2. Az E-mail részben írd át a régi címedet arra, amit ezentúl használni szeretnél! Az alatta levő mezőbe írd be ismét ezt a címet! Ügyelj arra, hogy ne legyen benne elgépelés!
    3. Kattints a Mehet gombra!
    4. Az új címre küldünk egy e-mailt. Ellenőrizd az újonnan megadott e-mail címhez tartozó postafiókodat! A tőlünk kapott e-mailben találsz egy linket. Kattints rá erre a linkre!
    5. A linkre kattintás után megváltozik a TeszVesz-fiókodban rögzített e-mail címed. Fontos, hogy csak akkor kerül átírásra a cím, ha az e-mailben levő linket lekattintottad!
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu

    2007.05.05 14:30
    Kedves info@teszvesz!
    Ha nem vettétek észre, nem vagyok azonos AngyalAndi nevű felhasználótokkal! Ezt az üzenetet hiába külditek az általa beírt e-mailcímre, az nem neki, hanem nekem fog megérkezni, így próbáljátok valamilyen más módon elérni a felhasználót, a mailcímén kívül bizonyára más elérhetőséget is megadott...
    üdv: Aradi Andrea

    2007.05.05 17:09
    Kedves Felhasználónk!
    Kérjük, hogy módosítsd a fiókban lévő e-mail címet.
    A felhasználókkal kizárólag e-mailben kommunikálunk.
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu

    2007.05.05. 21:14
    Fogd már fel végre, hogy én - Aradi Andrea - nem tudom módosítani a TeszVesz-en AngyalAndi e-mailcímét!!! Annyit nem tudtok megtenni, hogy telefonon felhívjátok a felhasználót, hogy tegyen valamit, hogy rendeződjön végre a helyzet?

    2007.05.06. 17:57
    Kedves Felhasználónk!
    Nem, telefonon nem tudjuk felhívni a felhasználót.
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu

    2007.05.06. 22:53
    Ez elég meglepő, ugyanis - egy másik felhasználótok elmondása alapján úgy tudom, hogy - regisztráláskor a felhasználónak kötelező megadnia a pontos címét, telefonszámát, sőt, még a bankszámlaszámát is, így Ti minden adatához hozzáfértek. Akkor miért nem vagytok képesek intézkedni?
    Kezdem azt hinni, hog szórakoztok velem, vessek magamra, és vállaljam a következményeket, ha valamilyen véletlen folytán pont az én címemmel regisztrált valaki, aki ráadásul jelentős tartozást (jutalék) is halmozott fel az eladásai végett, amit még nem utalt át Nektek. Nem szeretném azt látni, hogy rajtam kéritek számon ezt a tartozást, vagy akár mást, úgyhogy innentől kezdve felejtsétek el ezt az e-mailcímet, semmilyen Tőletek jövő, AngyalAndinak szánt üzenetet nem akarok meglátni a postafiókomban!

    2007.05.07. 13:07
    Kedves Felhasználónk!
    Az adatokat valóban elkérjük, mégpedig azért, hogy a felhasználók a sikeres aukciózárás után fel tudják venni egymással a kapcsolatot. De a TeszVesz ügyfélszolgálata nem hívja telefonon a felhasználókat.
    Üdvözlettel:
    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu


    VATERA:
    Kaptam egy heti hírlevelet AngyalAndi névre, viszont én nem vagyok azonos e felhasználóval.
    Kérem, hogy az AngyalAndi néven regisztrált felhasználójuk által megadott [email protected] e-mailcímet töröljék, ne használják, illetve kötelezzék a felhasználót arra, hogy az enyém helyett a saját mailcímét használja.
    Köszönöm
    Üdvözlettel: Aradi Andrea

    2007.05.05 17:20

    Kedves Aradi Andrea,

    Köszönjük, hogy aukciós piacterünkkel kapcsolatban felkereste ügyfélszolgálatunkat.

    Az e-mail-ben leírt információk alapján kollégáink elkezdik az ügy feldolgozását és munkanapokon lehetőleg 48 órán belül reagálnak a bejelentésre. Addig is szíves türelmét kérjük!

    Ha időközben választ talált kérdésére legyen szíves egy erre a levélre adott válaszában jelezze azt felénk. Köszönjük.

    Az Ön bejelentésének száma: 2007050410001764

    Amennyiben a későbbiekben levelet ír ezzel az üggyel kapcsolatban, kérjük mindig hagyja a Tárgy (Subject) mezőben a 2007050410001764 azonosítót.

    Rendszerünk ebből automatikusan felismeri, hogy melyik ügyben levelezünk.

    Köszönettel és üdvözlettel:

    A Vatera Csapata
    http://www.vatera.hu


    2007.05.08 17:23

    Kedves Aradi Andrea!

    Kérjük, küldje el nekünk felhasználónevét, mellyel regisztrálta magát
    piacterünkön.
    A [email protected] e-mailcímmel csak "AngyalAndi" felhasználót találtunk
    rendszerünkben.

    Üdvözlettel:

    a Vatera csapata
    www.vatera.hu

    2007.05.08 18:42

    Én nem regisztráltam a Vaterán...

    2007.05.09 10:14

    Kedves Aradi Andrea!

    Továbbra is kérjük, küldje el nekünk felhasználónevét, mellyel regisztrálta
    magát
    piacterünkön.
    A [email protected] e-mailcímmel csak "AngyalAndi" felhasználót találtunk
    rendszerünkben.

    Üdvözlettel:

    a Vatera csapata
    www.vatera.hu

    2007.05.09 14:28
    Kedves "Vatera csapata"!

    Nem vagyok azonos az AngyalAndi nevű felhasználójukkal, ő - valamilyen okból - az én mailcímemmel regisztrált (valószínűleg egy kitalált, addig meg nem nyitott malcímet írt be, még mielőtt én megnyitottam volna a citromailen ezt az [email protected] címemet). Én nem regisztráltam a Vaterába, ahogy megkaptam a hírlevelüket, tudtam meg, hogy valaki ott az én mailcímemet használja. Arra szeretném kérni Önöket, hogy szóljanak AngyalAndi felhasználójuknak, hogy változtassa meg az Önök portálján általa használt mailcímet másra, ne az enyémet használja!
    Üdvözlettel: Aradi Andrea

    2007.05.09 16:19

    Kedves AngyalAndi!

    Az Ön felhasználónevét hiányos adatai miatt inaktiváltuk.
    Arra kérjük Önt, küldje el nekünk regisztrációs adatait (név, cím,
    telefonszám, e-mailcím), hogy újra aktív legyen felhasználóneve.

    Üdvözlettel:

    a Vatera csapata
    www.vatera.hu

    2007.05.09 20:29

    Mint írtam, itt, ezen a címen Angyal Andit nem tudják elérni... ez az én - Aradi Andrea - címem. Próbálják meg talán telefonon vagy levélben (ha megadta a postacímét).
    Üdv

    2007.05.09 16:19

    Kedves Aradi Andrea!

    Értesítettük AngyalAndi felhasználót a problémával kapcsolatosan.

    Üdvözlettel:

    a Vatera csapata
    www.vatera.hu

    2007.05.09 20:32

    Írtak az e-mailcímére? Amennyiben így van, azt az e-mailt nem ő, hanem én kaptam meg...

    2007.05.10 13:00

    Kedves Aradi Andrea!

    Igen, Ön IS megkapta levelünket.
    Fölvettük a kapcsolatot a felhasználóval telefonon keresztül, s tájékoztattuk
    a problémáról, így törölteti e-mailcímét, úgyhogy mostmár ismét csak Önhöz fog
    tartozni.

    Üdvözlettel:

    a Vatera csapata
    www.vatera.hu


    2007.06.05 15:19
    Kedves Felhasználónk!

    Mi a TeszVesz vagyunk, és nem a Vatera. A telefonos elérhetőséget azért adják meg a felhasználók, hogy egymással tudjanak kommunikálni, mi azon soha nem keressük őket, a kommunikáció e-mailben zajlik.
    Ha valaki adataival visszaélve az Ön e-mail címével hozott létre regisztrációt, az az Ön felelőssége, mert így hozzáfért e-mail címéhez és jelszavához és így nemcsak létrehozta, de meg is erősítette a regisztrációt.
    A felhasználó nem fizette ki a számláját, ezért igenis van tartozása (2006 óta), így ilyen tartalmú levelet az Ön által jelzett időpontban mi nem küldtünk.
    2006 óta a fiók fel van függesztve, oda senki sem lépett be.
    A fiókot csak akkor lehet megszüntetni, ha a számla kiegyenlítésre kerül, és a helyes adatok megadása után a http://www.teszvesz.hu/clear_user_data_request.php címen a felhasználó ezt kérelmezi.
    Értjük az Ön problémáját, de más megoldás nem létezik, csak amit írtunk.

    Üdvözlettel:

    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu


    2007.06.05 18:18
    Ezt vettem észre a fafejűségükből...
    Ilyen esetekben pedig kötelesek lennének telefonon megkeresni a felhasználót!
    Az e-mailcímemhez tartozó jelszavam egy igen bonyolult, betűkből és számokból álló összefüggéstelen sor, úgyhogy azt senki még véletlenül sem találhatta ki...
    Talán az lehetséges, hogy a felhasználó a citromailon a regisztrációhoz nyitott mailcímét egy idő után megszüntette, törölhette, és én így hozhattam létre idén áprilisban ugyanott ugyanazt az e-mailcímet. Mivel ez a hiba nem az én felelősségemet mutatja (írni fogok a citromail fostafiók rendszer karbantartóinak is ezügyben), így legyenek szívesek az általam javasolt módon intézkedni AngyalAndi ügyében, és többet nem akarom látni a postámban az egyenlegértesítő levelüket (sem más, a felelősséget rám hárító irományt)!
    Ha nem küldtek, akkor vajon honnan másolhattam át ezt a két egyenlegértesítő levelet? Az lesz a legegyszerűbb, ha továbbküldés módszerrel átpostázom, talán akkor nem tagadják le.
    Akkor mire várnak, értesítsék AngyalAndit telefonon! Mert e-mailen nem tudják elérni!
    Létezik, csak épp nem magukkal kellene ezt megbeszélnem, hanem a felsőbb vezetőjükkel, aki felelősségre vonná magukat ezért a viselkedésért, a hiba másra hárításáért, a probléma direkt (pedig van rá lehetőségük) meg nem oldásáért!


    2007.06.06 14:35
    Kedves Felhasználónk!

    Nálunk ezzel az e-mail regisztráltak, aki hozzáfér az e-mail címhez, az viseli a felelősséget az e-mail címével kapcsolatos eseményekért. Mi technikailag nem tudjuk az erre szolgáló űrlapon való kérés nélkül törölni a fiókot.
    Jelezze e-mail szolgáltatójának a problémát.

    Üdvözlettel:

    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu


    2007.06.07 18:00
    Ezt már hallottam elégszer, más sem tudnak írni... Viszont ebből elég, holnap személyesen felkeresem a cég ügyvezető igazgatóját, Geretsér Imre urat, és panaszt teszek nála az önök felháborító viselkedése miatt, és addig onnan el nem megyek, amig ő (vagy valamelyik alkalmazottja) fel nem hívja AngyalAndi felhasználójukat telefonon, és ki nem törli az e.mailcímemet a rendszerükből!
    Biztosan tudom, hogy ő - üzleti érdekei ezt diktálják, nem hiszem, hogy hiányzik neki az, hogy az interneten rengeteg helyen elterjesszem, hogy a TeszVesz ügyfélszolgálata szándékosan keresztbe tesz, és ráterheli a felelősséget a számítógépes nyilvántartásukba véletlenül (és vétlenül) bekerült került emberekre - teljesíteni fogja a kérésemet.


    2007.06.07 09:11
    Kedves Felhasználónk!

    Tegyen belátása szerint, mi számtalanszor ismertettük Önnel, milyen lépések megtételére vagyunk felhatalmazva ezzel az esettel kapcsolatban. A legnagyobb jóindulattal sem tehetünk ennél többet.
    Amennyiben a TeszVesz jó hírét Ön bármilyen formában megsérti, peres eljárást indítunk Ön ellen.

    Üdvözlettel:

    A TeszVesz Csapata
    TeszVesz - Ahol a jó üzletek köttetnek
    www.teszvesz.hu


    2007.06.07 20:17
    A jóindulat minden bizonnyal hiányzik... mert akkor megbeszélnék a főszerkesztővel, hogy milyen módon lehetne megoldani a problémát, ahelyett hogy rámterhelnék a felelőséget, és továbbra is az én személyemhez kötnék AngyalAndi tartozását.
    Abban az esetben, ha az igazgatóval való kapcsolatfelvétel nem hoz eredményt, a levelezésünket több helyen, különböző fórumokban közszemlére teszem (amivel maximum a TeszVesz ügyfélszolgálatának jóhíre, önértékelése sérül), viszont ezzel semmilyen jogsértő cselekedetet nem követek el, úgyhogy feleslegesen "ijesztgetnek" peres eljárással.


    Ezek után a főszerkesztőnek és az ügyvezető igazgatónak is elküldtem az anyagot levélben, de semmi válasz. Azóta kétszer kaptam meg a havi egyenlegértesítőt...
  • Max7
    #34
    Ez a teszvesz engem is kivágtak azért mert sok ismerősömnek ajánlottam és túl nagy volt a viszonteladói programban elért összegem :D
  • Max7
    #35
    Jah és utánna dobáloztak minden féle vádakkal meg feljelentéssel aztán mikor ügyvédhez fordultam akkor jött a levél hogy úgy döntöttek hogy elálnak a pertől de továbra is le leszek tiltva :D
  • Harly18
    #36
    Szerintem gusztustalan, ha valaki ilyen helyen csal...Így is sok barom van, akik semmit nem érő dolgokat árulnak csillagászati áron, a sok szerencsétlen meg sokszor elhiszi, hogy annyit is ér. A bolti ár többszöröséért árulnak sokszor dolgokat és ez baj. Ennek arról kellene szólnia, hogy a megunt dolgainkat ne dobjuk ki, hanem kis pénzt kapva érte eladjuk, mert lehet ami számunkra nem ér már semmit, másnak lehet kincs, mert sok dolgot nem lehet újonnan beszerezni és egy gyűjtőnek nincs más lehetősége....
  • Max7
    #37
    Nem! Ez üzlet is egyben!
  • Max7
    #38
    De amúgy nem csalással van a gond hanem azzal hogy ha egyszer jár valami valamiért akkor az járjon is!
  • Harly18
    #39
    Tudom, hogy üzlet, de az üzlet nem az, hogy átvágjuk az embert, csak azért mert nem tud róla, hogy a boltban tized annyiért megkapná. Már nagyon sokszor akartam írni 1-1 termékhez, hogy nevetséges az ár, s hogy itt vagy ott megtudja venni töredékéért, de végül nem nagyon tettem ezt, persze aki megveszi az is tehet róla, mert nem néz körül jobban, de nekem nem lenne nagyon gyomrom ehhez...
  • Max7
    #40
    Pedig az üzlet erről szól mert a mai világban a pénz a hatalom a többi meg...(ismerős)

    amúgy most félretéve ugyan ezt csinálták velem a teszveszesek! egyszerűen letiltottak mert sokan regeltek alám!