37
StarTrek : Deep Space 9 : The Fallen
  • Istencsászár
    #1
    Minap találtam rá erre a Star Trek játékra, gondoltam kiprobálom hát jóltettem. 3. személyű akció játék 3 irányitható karakterrel ( köztük a 1ik nagy kedvencem Worf )
    Enginét Unrel motor hajtja, még mai szemmel is jónak mondható, karakter mozgása nagyon jó!
    Aki szereti a Star-Trek világát az probálja ki hamég nemtette megéri

    pár kép:



  • ngcsnet
    #2
    ez új?
  • Istencsászár
    #3
    áh 2000-es
  • ngcsnet
    #4
    na azér
  • akyyy
    #5
    én startreknl egy ds9-nos játékot ismerek, és az stratégia. igaz kb 2003-04 óta menm nagyon foglakoztam a játékokkal, de tán nem is nagyon volt startrekes játék. starfleed command 3 oszt cső, illetve készül a star trek online.
  • haxoror
    #6
    Azért volt, pl Elite Force 2 nekem nagyon bejött
  • akyyy
    #7
    jah persze az is:)
    azt kifelejtettem:$
  • Monoton
    #8
    és persze :Star Trek DS9:Dominion Wars
  • Tomalak
    #9
    Én minden star trek játékot kiprobáltam :D aramda 2 fleetops kieggel nagyon ütős :D
  • Tomalak
    #10
    Ez a fallen is jó csak sisko kapitánnyal meg kirával is elakadtam meg izé worfal is csak később :D
  • Tomalak
    #11
    Az rohadt jó lenne ha nem volna tele bugokkal.
  • akyyy
    #12
    demo? vagy valami? ezmost készül vagy már lehet vele játszani (ÿle lehet tőteni?)
  • Monoton
    #13
    régi mind!

    Nincs új star trek játék!
  • Monoton
    #14
    nekem nagyon bejött!
  • Tomalak
    #15
    Nekem is persze, elég feelinges.

    Final Unity? :D

  • Monoton
    #16
    PFF ez mi!

    Ez nem vmi emulátoros!
  • Tomalak
    #17
    Csupán lassan 11 éves játék :D De pc-s.
  • Borg
    #18
    Az első, és legjobb ST játék volt PC-re szinte :)
    Csak kár, hogy sosem tudtam végigjátszani. Asszem valami bugja volt a storyban, és egy ponton mindig game over lett. Talán anno nem is volt olyan, aki végig tudta nyomni.

    Amúgy 2000-től elég sok ST játék volt azért, főleg amíg az Activisionnál voltak a jogok. Armada 1-2, SFC-k, Elite Force 1-2, DS9:TF, Bridge Commander! ...

    Amúgy én is pár hete töltöttem csak le a ds9:tf-et, de még nem volt időm játszani is vele.
  • Istencsászár
    #19
    ezt valahonnan bekéne szerválni:) még nemláttam
  • Pluskast
    #20
    Áh de jó Star Trekkes game volt ez!!! Emlékszem anno karácsonyra kaptam meg és milyen szép doboza volt! A játék meg valami fenomenális volt! A feelingje utánozhatatlan volt!
  • Pluskast
    #21
    Azt viszont tudjátok, hogy készűl a Star Trek online?
  • Istencsászár
    #22
    hallottam róla
  • Monoton
    #23
    igen készül

    de béta is 2006 ban lesz
    a megjelenés meg 2007 re tervezik (de sztem lesz belőle 2008 is)

    Bár ha olyan jó lesz mint hirdetik megéri várni!!
  • Tomalak
    #24
    Nekem megvan, megvolt vhol a Borg is a Klingon Honour Guard és legjobb szerintem a Klingon Academy (sőt a starfleet academy is megvolt de az nem tul jó meg kiegje is de nem probáltam
  • BBird
    #25
    Az első kicsit régebbi: 1983-as. :-)
    http://www.mobygames.com/game/star-trek-strategic-operations-simulator/screenshots

    Nekem ST-ből ami tetszett, bár asszem ez volt az egyetlen is, amit a kezeim közt tartottam: Star Trek: 25th Anniversary.

    Eddig megjelent ST játékok, 3 szekcióra bontva: http://www.mobygames.com/game_group/sheet/gameGroupId,150/offset,0/so,1d/
  • haxoror
    #26
    Olyan startrekes fílingem lett asszem felrakom megint az Elite Force 2-t és végigviszem csak fézerrel!

    (remélem a CD-k még működnek)
  • haxoror
    #27
    Ezt mintha még multiban is lehetne játszani, kiváncsi vagyok van-e szerver
  • Petko
    #28
    nem készül mostanában valami az ENT sorozat beli korszakhoz kötödő game?
  • Pluskast
    #29
    Jaj a Klingon Academy marhára tetszett! Nagyon jó kis sztorit csináltak belőlle és ott lett vége ahól kezdődik a Kirk féle Star Trek mozi:) Ami mellesleg szerintem a legjobb az első generációs ST filmekből..
  • Pluskast
    #30
    Sajna nem:(
  • Petko
    #31
    ugye erről tudok: http://www.startrek.perpetual.com/
    A koncepció tetszik, de sajna ez más korszak.
  • Petko
    #32
    meg az még jobb lenne ha az alternatív univerzumba játszódna mint ez a PS2-es játék: http://www.mobygames.com/game/star-trek-shattered-universe

    Én nagyon szeretem az alt. univerzumot:)

  • Tomalak
    #33
    És iszonyat jól lett megvalósítva még a földön is ott votl grészi meg az interplay stúdiója amiket meg is lehetett semmisíteni. aA Bridge commander elbújhat melette ott cska az ütközés jobb.
  • Borg
    #34
    A Bridge Commander egész más stílusú játék, az lényegében kategória teremtő volt akkoriban. Sőt, szvsz máig sincs másik olyan játék, ami ilyen nagy csatahajókat szimulálna ilyen részletességgel. Hogy voltak hibái is, az biztos, de attól még az egyik legjobb játék a mai napig.
  • Istencsászár
    #35
    igen, nagyon élvezetes "szimuláció" tényleg igaz star trek feelingje van és a ST legizgalmasabb részét az űrcsatát élheted át nemis akármilyen módon
  • Tomalak
    #36
    Siràly gém csak nekem nehèz de amugy tetszik a tortènete miatt.
  • Narxis
    #37
    Játszotok még?