74
Avagy akkor már nagy a baj, ha meghatározzák mit szabad és mit nem szabad leírni. Tiszta diktatúra!
  • B0B0
    #1
    Úgy látom valami megváltozott! Van egy fórum (nem nevezem meg, szerintem sokan tudják melyik), ahol meg van szabva, hogy mit szabad leírni oda. Van két lehetőség. Ezért kellett újat nyitnom, mert remélem itt azért majd szabad többmindent is írni.

    Szal mi lesz itt?:
    -szólásszabadság vagy
    -cenzúra?
  • Tobacco
    #2
    cenzúra
  • alph4
    #3
    A Petárda ellenes topikról van szó? mert röhej az egész...
  • F1re
    #4
    az hat
  • mucsácsó
    #6
    és erre mondtam én legalábbis hogy diktatúra....
  • mucsácsó
    #7
    de ez akkoris röhej...mé, most csinálok egy ilyen topicot, hogy KÖRNYEZETVÉDŐK TOPICJA, és beleírom, hogy azért van, hogy össze kell 100hsz gyűjtenünk, mert akkor bezárják az autós topicokat, így nem vesznek az emnberek autót, és nem is használnak...looooooool....eleve ott el van baszva, hogy ki mondta hogy 100 hsz-től DEL? pfffff sok szánalmas paraszt............
  • Tobacco
    #8
    lehet, hogy azok csinálták, és nem jól gondolták a dolgokat, mert inkább az embereket kellene a normális viselkedés szabályaira tanítani, akkor nem lennének ilyen viták. bár én támogatommal szavaztam a #378 hozzászólásom miatt, de valahogy másképp kellene intézni az egészet. hogy hogyan, azt nem tudom :-(
  • B0B0
    #9
    Hát barátom! Neked teljes mértékben igazad van! Ennél jobb hasonlatot ki nem tudtam volna találni!!!

    Most őszintén szólva! Lesz bárki szerint is annak eredménye, hogy itt bezárnak egy topicot! Persze lesz! Egy csomó ember itthagyja az SG-t, azonkívül mivel mások látják, hogy ez így működik, elkezdenek más fórumok ellen kampányolni. Marha okos volt akinek kipattant az ötletéből! Csak gratulálni tudok! Marha jól megcsinálta, hogy veszekedést szítson teljesen értelmetlenül!
  • mucsácsó
    #10
    meg talán az ilyeneket nem az SG FÓRUMÁN kellene megvitatni, nem?
  • Tobacco
    #11
    előre is elnézést kérek a moditól, aki ezt írta nekem, de muszáj idéznem leveléből ezt a részt, amivel nem értek egyet, persze a nevét nem mondom meg.

    "itt soha nem volt szólásszabadság, vagy elfogadod a szabályokat hogy mit lehet és mit nem vagy keress másik fórumot."
  • Tobacco
    #12
    hát igen. inkább talán parlament, vagy mit tom mi...
  • alph4
    #13
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • B0B0
    #14
    Botrány! Milyen jogon hívják ezt ezek után is fótumnak??????????????????????????????????????????????????????
  • mucsácsó
    #15
    pontosan erről van szó, én is teljes mértékben ugyanazt gondolom mint te!
    meg mért, bazdmeg kik ők hogy nyitnak ilyen DIKTATÚRA topicot? NEM ADMINOK, DE MÉGCSAK MODIK SEM...ezek nem veszik észre magukat...és nem számolnak a következményekkel sem!
  • B0B0
    #16
    Sokan abba fogják hagyni az SG látogatását ha ez így olytatódik tovább!
  • mucsácsó
    #17
    ezbazdmeg....ez...áhh...cigányság így az egész!
    mert egyik ember kinyalja a másiknak a seggét, akkor a többi is nyalja, és persze hogy TÁMOGATOM-ot ír be....aztán meg hová lett a többi SG-s pajti??? csak néznek majd...
  • B0B0
    #18
    De most tényleg! Képzeljétek el! Valaki azt mondja, hogy nem szereti mondjuk a Queen zenéjét, mert a gyereke sír amikor meghallja a Hammer To Fall-t! Akkor majd nyit egy topicot, hogy kell 100 szavazat, mert be akarja zárni a QUEEN topicot, hogy minnél kevesebben ismerjék meg hallgassák! És ez bármelyik topickal előfordulhat! Mi lesz itt?
  • mucsácsó
    #19
    hát minimum....ha mégcsak olyan "kampányokat" nem fognak csinálni, hogy oda ne menjél, mert azért fognak cikizni hogy újreg vagy, a másik meg hogy nincsen szólászabadság, DIKTATÚRA VAN SZINTE!!!
  • mucsácsó
    #20
    erről van szó, nem kellett volna megtörténni az egésznek...de ha ez beválik, (de nagyon remélem hogy nem, mert nagyon szeretem a pirotechnikát) akkor énis bazd olyan topicokat fogok csinálni nagybetűkkel, hogy majd mindenki csak húzza a száját, és akkor röhögni fogok én meg aki engem támogat.....és ezt sztem nem csak én csinálnám/csinálom majd, hanem mások is, és itt kész...vége lesz innentől kezdve örökre az SG fórumának....
  • B0B0
    #21
    [elmegy kajálni]
  • Cat #22
    Minden fórumnak vannak szabályai, melyek általában a közösség érdekeit védik. De ez pl. egy IRC csatornán, vagy egy levelezőlistán sincs másképp, vannak operátorok, akik a romboló egyéneket kirakják. Nem értem mi ebben az új.
  • mucsácsó
    #23
    hát az, hogy ilyen "semmirekellő user" nyit egy ilyen bezáratós topicot....nemhogy modi, vagy admin...mondjuk akkor az meg szégyellje magát, aki ilyent nyitna...
  • F1re
    #24
    en mostanaba ugy ereztem hogy ez a leg jobb forum emrt szabad sokk minden nem kocsogok a moderatorok de rajottem tevedtem par dologban
  • F1re
    #25
    persze 1 egyaltalan nem minden modira vonatkozik
  • mucsácsó
    #26
    hátja...dettó ugyanez volt velem, mindenki jófej, minden...de aztán az utóbbi időkben....énis rád9bbentem egy-két dologra...
  • mucsácsó
    #27
    de most elég jól összeugrott mindenki egymással......
  • Tobacco
    #28
    "vannak operátorok, akik a romboló egyéneket kirakják"

    ezzel egyet értek, csak tudod, ez olyanoknak is szól sokszor, akik nem romboló egyének!
  • rezsofiz
    #29
    volt már pár ilyen diktatúra topik, be lett zárva az összes, erre is ez a sors vár sztem. vannak bizony túlkapások, de diktatúrának közel sem nevezném.
    a megszoksz vagy megszöksz szabály érvényesül, úgysem tudtok mit csinálni :\
  • F1re
    #30
    lehet hogy iagazad van de legalabb radobben az ember hogy ki ert vele 1et
  • B0B0
    #31
    Az hogy kétfékle szót lehet beírni egy topicba, az nem arról szól, hogy kiszűrik a romboló egyéneket!!!!!! Ez már egy olyanfajta megkötés, ami korlátozza az üzemeltető hitvallását (fórum ugyebár).
  • B0B0
    #32
    De tudnak mit csinálni! Tudod mi az? Rengetegen itthagyják a p..ba ez a portált. És kérdem én! Az kinek lesz jó?

    És mindez egy olyasvalaki miatt akinek túl nagy a pofája
  • Tobacco
    #33
    és a te meg én, kettőnk példájából ítélve, milyen szépen egyet lehet érteni :-)
    te nem támogatod, én igen, és mégis megértettük egymást veszekedés nélkül, kultúráltan megbeszéltük priviben. csakhogy ezt nem privire kellene korlátozni a kötelező két szó miatt egy fórumon.
    mert amit mi beszélgettünk, és ahogy beszélgettünk, ezt fórumon is meg lehet tenni.
    persze nem mondom, vannak olyan emberek, akiket simán el lehetne némítani, vagy kidobni a fórumról, dehát ez már neveltetés kérdése.

    más: mi a fórum szó jelentése? és mi célból jött létre az első fórum?
    na, van itt okos ember, aki ezt tudja?
    én nem tudom, de szerintem mindenesetre,
    nem a szólásszabadság korlátozását jelenti.
  • alph4
    #34
    aktuális logok :DDDDDD




  • akyyy
    #35
    van az sg-n már egy hivatkozás vagy nemtom minek nevezzem, ahol fel vanank sorolva a szabályok!!!
  • Zetorg
    #36
  • Vegas
    #37
    jártál-e már a gumiba? :o
  • sweech
    #38
    lol :D
  • Christiansen
    #39
    DELTOPIK, 100EZERSZER VOLT MÁR ILYEN
    (most azt ne vitassuk hogy jogosan-e, vagy sem)

    A Fórum szórakozatás céljára van, nem vitatkozásra,
    véleményed lehet, ha nem tetszik hogy korlátok közé vagy szorítva,
    menj máshova.
  • Takezó
    #40
    akkor ezert meg mehet a bünti -.-
  • Takezó
    #41
    huhha, ti csak a petárdás topik miatt jártatok ide? akkor nem hiszme, h bárki is hiányozni fog -.-