30
Adrian Mole könyv és TV sorozat
  • Bandew
    #1
    Hali!
    Gondolom biztos nagyon sokan olvastátok ezeket a könyveket és gondolom egyetértetek abban, hogy ez egy remek ifjúsági regény, nagyon jó humorral fűszerezve.
    Most olvastam el a Napi hat cappuccino-t, és furcsálltam, hogy még mindig nem érzem lezárva a sztorit. Gondolom a végén csak kap valami jót is az élettől a mi hősünk. :-)
    Nem tudja valaki, hogy lesz-e folytatás?
    Egyébként azért nyitottam ide, mert ügyebár van sorozat is a könyvekből (valamikor nálunk is ment), de ezeket egyáltalán nem lehet beszerezni. Szal sajna kénytelen vagyok warez témát kezdeményezni, de nem lehet megszerezni valahonnan netről? Nagyon kíváncsi vagyok rájuk.
    Bár attól tartok ez a sorozat megúszta a digitalizálást, bár a "hat cappuccino" pl. 2001-es.
    Persze nem emiatt nyitottam a topikot, örülnék ha megosztanátok a véleményeteket a könyvekről.
    Aki nem olvasta, annak ajánlom, hogy pótolja. Bármely nagyobb könyvesboltból beszerezhetők, darabonként 1000 ft-ért, ami szvsz ma már nem egy nagy ár egy jó könyvért, főleg ha figyelembe vesszük, hogy egy kicsivel komolyabb újság, már jóval többe kerül.
  • katze
    #2
    Szerettem, nekem nagyon tetszett, az Adrian Mole&Co.-ig jutottam, bár azt már kicsit erőltetettnek éreztem.
  • Amse
    #3
    A könyv nagyon király
    sorozatot nem nagyon láttam.:(
  • artschiatwork
    #4
    nekem nagy kedvencem a könyv, sokszor elolvastam már, szegény srácnak túl sok jó nem jutott az életben...
  • Cat #5
    az angolok csináltak belőle sorozatot
  • Bandew
    #6
    Jaja. Az AM küzdelmeiben, már olyan fokon sajnáltam, hogy majdnem a könny is kicsordult a szememből. :-)
  • Dying Soul
    #7
    Az alapot és a Hat cappuccino-t olvastam, nagyon kellemesek voltak :)
  • cenobite
    #8
    Egyik kedvenc könyvem/könyvsorozatom! Kismilliószor kiolvastam, sokat idézgettünk belőle haverokkal. :)
  • Iori
    #9
    Én a Growing Pains of AMt (kötelező volt :P) olvastam, nem tudom mi a magyar címe de nem voltam tőle elájulva...
  • bertino
    #10
    3 kötet meg is van
  • bertino
    #11
    egyszer a TV2őn ment... az utolsó 6 mp-et kaptam el belőle(pont akkor kapcsoltam oda) szal nemsokmindent láttam belőle
  • Bandew
    #12
    Nekem az eddigi 5 megvan. Tényleg nem tudja senki, honnan lehetne beszerezni a sorozatot?
  • bertino
    #13
    nekem inkább az a maradék két kötet kellene... nah meg sorozat is, igaz
  • bertino
    #14
    Pandora érdekelne a sorozatból :) főleg, ha már olyan jó csajnak irták le... persze nem azután, hogy megtetvesedett és fullra levágatta a haját, hanem normál állapotban
  • Bandew
    #15
    A Cappuccinno-ban az a csaj játsza, aki Jóbarátokban volt Ross második felesége, az az angol csaj. Én tök nem olyannak képzeltem, na mindegy. :-)
  • Emmegki
    #16
    Nekem a 13 3/4 éves A.M (...) és a 23 3/4 éves A.M küzdelmei van meg. Milyen részek vannak még?
  • Bandew
    #17
    Összes rész sorrendben:
    13 3/4 éves AM titkos naplója
    AM újabb kínszenvedései
    AM és a kis kétéltűek
    AM küzdelmei
    AM és napi hat cappuccino
  • bertino
    #18
    utóbbi kettő nincs vkinek eladó ? (nálam hiánycikk)
  • k8bal
    #19
    világ legjobb könyve! Sztem alap! Én má mindegyiket olvastam csak a Napi hat(...)-ot még nem me most vannak a sulibeli kötelező olvasmányok ami jó sok és most nincs nagyon rá idő!
  • Bandew
    #20
    Mondom 990 ft egy db, szvsz ez nem nagy ár.
  • bertino
    #21
    mióta megnyílt a tápik, kerestem alexandrában és még egy könyvboltban itt miskolcon, egy db kötet nem volt... a 6ból egyikben sem
  • Dragooon #22
    gondolom adrian mole a sorozat rész (tvben)

    ha még van ilyen, hol van, mert én imádom azt a srácot :D:D
  • Bandew
    #23
    Ez furi...
    Én eddig mindenhol láttam.
  • bertino
    #24
    Miskolcon ?
  • Bandew
    #25
    Nem, de ha Pécsen van, akkor a második legnagyob városban is kell hogy legyen. :-D
  • bertino
    #26
    namajdmost megint utánalesek, nem mintha lenne épp keret rá :)
  • bertino
    #27
    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=43342
    muhahaha
  • Bandew
    #28
    WOW!
    Asszem lassan elhagyhatjuk a TV jelölést...
  • Killberk #29
    Youtube videók. TV sorozat teljesen méltó a könyvekhez, talán még übereli is. Nagyon eltalálták a színészeket meg hangulatot. Leadhatnák megint.
  • kolibry
    #30
    Képzeljétek én már írtam pár tv csatornának hogy újra műsorra tűzhetnék adrian mole-t de azt válaszolták hogy ahhoz meg kell venni a jogokat újra és ez nincs tervbe véve.ha sokan kérjük talán van esély...:)
    ezt pontosan a duna tv-nél mondták, de régen is ők sugározták azért fordultam hozzájuk.