116
Neked melyik az a game, ami legjobban felidegesített?
  • mucsácsó
    #1
    Hehe :)
    azért nyitottam ezt a topicot, mert kíváncsi vagyok, hogy titeket melyik game idegelt fel legjobban eddig? :DD
    engem spec most a Price of Persia 3...már ütöttem a billentyűzetet, volt minden :DD
    na és titeket? :P
  • gercse
    #2
    engem általában csak a topikok szoktak idegesíteni,(játékok nem) de már túl tettem rajta magam :D
  • Nuki
    #3
    engem a Need for speedek tudtak felidegesíteni... köbö úgy hogy, játszok majd 10 percet egy páján, és az utolsó kanyarban, elszúrok valamit aztán kedzhetem előrről :|
  • McGrady
    #4
    aknakereső -.-
  • gercse
    #5
    ja tényleg :D multkor a fekete macskán felbasztam az agyam, mindig én szívtam D:
  • McGrady
    #6
    :DDD
    én még a telefonon a kígyós játékon tudtam
    meg az nfsek-en is rendesen
    mostanába csak azon baszom fel magam ha belassul eza vacak
  • McGrady
    #7
    meg eza kibaszott flipper az XP-n vmi space kadett az is ritkaszar azon is feltom baszni az agyam rendesen
  • gercse
    #8
    én meg mondjuk mostanában nem is játszom annyit, zene+ internet megy ezerrel ;)
  • McGrady
    #9
    jah énis...bár sztem csak azé me félek h újraindulna a gép a gém közbe :D
  • gercse
    #10
    :D
  • Dying Soul
    #11
    Undergroundok, talán Mafia még, de attól még az marad a világ legjobb játéka :)
  • DJ Skyline
    #12
    NFS MW
  • Ben C
    #13
    CS, még kocka koromban. Már egy ideje nem tud felidegesiteni egy játék sem :)
  • tomo
    #14
    az osszes jatek, amiben akkor vagy sikeres, ha a megfelelo gombot eppen abban a pillanatban nyomod meg, amikor azt a gep sikeresnek iteli.
  • XenonIceX #15
    Need For Speed Most Wanted
  • mucsácsó
    #16
    dettó...MW kuvva idegesítő game :D
  • Torry
    #17
    NFS:MW
    A legidegesítőbb, csaló geci játék, amit valaha kiadtak.
    De ilyen az NHL is meg az összes EA game...
  • DJ Skyline
    #18
    de említhetném az NFS U,U2-t is!:D
    addig jó,amíg nem kell versenyre menni...verseny alatt meg jön az agybaj!:D
  • báttyó02
    #19
    fifa2006
  • báttyó02
    #20
    mondjuk ez inkább csak azzal idegesitett fel hogy mekkora szar :D
  • mucsácsó
    #21
    Trackmania Sunrise is alllig idegesítő...hhhúúúúú....mikor GOLD fokozatra kell...minimum fél, másfél óra még egy pályát elszenvedsz GOLDra...áhhhhhh...meg úgy csal mint atom...
  • dronkZero
    #22
    Van, akinek a BF2 is az...
  • mucsácsó
    #23
    de engem tegnap éjszaka a POP3...húúúúúhh aztakurva...
    ordítottam hajnali fél 4kor, hogy kúúúrvaaa anyááád már, mert basszus 20x próbáltam, és nem és nem és nem sikerült...váááá....úgy felment a pumpa...már csaptam a billentyűzetet, volt minden....
    és a Most Wanted: le van hagyva az ellenfél, 15 másodpercre!!!!!, és megelőz...hát behalok...na meg akkor voltam a legidegesebb, akkor baxtam a földhöz a gamepadet:
    4 körös pálya, már legutolsó, célegyenesben vagyok, 2 mp a célig, és megelőz...azttaakurva...hát ott mi volt....
  • mousee
    #24
    Windows XP :)

    Amikor két nap gépjárat után meg se tudom mozdítani az egeremet, mert eltűnt az összes memóriám :PP
  • hmhm
    #25
    starforce os játékok, hogy kábelt kell húzgálni
  • mucsácsó
    #26
    lol, én nálam 3-4 napokat, volt már hogy 2 hétig is ment, és semmi baja nem volt, van hogy még jobban is megy ^^
  • hmhm
    #27
    jaja, amikor van még 700 MB szabad ram, és swapel.. lál
  • N1ggA
    #28
    Atlantis II. Hihetetlen mennyit baszakodtam azzal anno. Egy pályát se tudtam végigvinni. A sárkányosnál a sárkány szobájáig jutottam, a szerzetesen megvolt a fej meg sok szar, az egyiptomoson pedig a pók hálójában amikor már kurva sokan voltak nem tudtam kiszedni azokat az izeket amikre már nem is emléxem hogy mik. Ez a játék anno hihetetlenül felbaszott, amikor órákig nem tudtam továbbmenni.

    A másik pedig a CS. Mostanában. Az elmúlt időben hanyagoltam, most meg mindig lelőnek és ideges vagyok, és kitöröltem.
  • tigeroo
    #29
    ehh, prince of persia 3, speedkill jó móka, de a boss fightokban nem kellene erőltetni..free form fighting system mi??

    rohaggyanak

    need for speed underground 1: volt egy 6-7 körös circuit és az uccsó kör uccsó kanyarát basztam el....fotelben ültem, billentyűzet a 2 karfán rábasztam és kettétört...érdekes, kicsit megszeppentem aztán ugráltam rajta vagy 2-őt
  • Realtibi
    #30
  • asfa
    #31
    na ebben egyetértünk :D
  • schrank
    #32
    hogyan lehet feketemacskával online játszani
  • McGrady
    #33
    jah, és NBA Live sorozatok
    hú az akkora csaló szar
  • Bandee1987
    #34
    NFS:MW, de az keményen felbaszta az agyam (bár volt bennem egy kis whisky is :)
  • mucsácsó
    #35
    amúgy....ami kúúúrvára idegesítő game, az nem más mint:
    MTX MOTOTRAX
    próbáljátok ki, nem ússza meg épségben a billentyűzetetek...és a game sem az uninstallt...akkkora egy csaló szar...100x jobban csal kb, mint a most wanted...már röhej...
  • McGrady
    #36
    NBA sorozat viszi a pálmát...bár..inkább az EA játékok
  • sweech
    #37
    a most wanted...már kurvára idegesít hogy nemtok 1 percig úgy menni hogy ne kezdjenek el üldözni a zsaruk és utána egy fél óráig szarakodok mire elkapnak
  • scorpeeon
    #38
    nekem a Most Wanted-nél csak 1 mélypont volt, az se tartott tovább 1 óránál, szóval ezzel a játékkal még nagyjából jól kijöttem, asszem még az Underground1-el bajlódtam, de qrvasokat. olyan volt hogy 7 (!) körös volt a pálya és nekem Skyline-om volt, de ez a gépet persze nem érdekelte, a pözsó kétszázhatjával elhúzott mellettem (ezt a hibát mondjuk a Most Wantidig nem sikerült kijavítani, ott is ez van) és ha végig nem hibázok az amúgy rohadt nehéz pályán, úgysem tudtam nyerni :D az öklömmel vertem már a billentyűzetet, úgy sikerült egyszer megnyernem, hogy az utolsó kör előtt összeütközött az első 2 (én 3. voltam) és lemaradtak, onnan meg már valahogy megnyertem. de úgy emlékeszem voltak még játékok amik nem kicsit baszták fel az agyamat, de már régen volt, nemtom most mind felsorolni őket.
  • Truck Driver001
    #39
    NFSU1.amikor még megjelent a gém..ügyebár nem woltak semmiféle csítek hogy könyebben átvid és ne keljen annyit szenvedni...és persze hogy egésznap szenvedtem az utolso pálya részeknél..mikor az 5. körbe hagytak le...a cél elött....mérgembe meg akkorát rugtam a gépbe hogy fizikai hibás lett a vínyó:) :(
  • mucsácsó
    #40
    Need for Speed -ek vezetik a "listát"