364
Az őrangyal
  • cicai
    #1
    Új sorozat az RTL klubbon.
  • Monoton
    #5
    Az axn-en is ezt nyomják!
    Még egy részt se láttam de sztem nem is fogok!
  • mrzed001
    #10
    Ha jól tévedek ez a Tru Calling eredeti című sorozat.
    A főszereplő Eliza Dushku aki egyébként a Buffy-ban tűnt fel, mint a másik Slayer: Faith (de volt Swarci lánya is a True Lies-ban)
    A sorozat alapötlete annyi, hogy ha egy halott segítséget kér tőle (azaz talán a halott szelleme, amikor a halottra néz), akkor visszaforog az idő egy napot, és csak a csajszi emlékszik az elmúlt napra (persze ez se teljesen igaz), és az előző nap a halottról megtudott információi alapján kell megtalálnia, és megmentenie az illetőt
    Nem egy IQ_Hard sorozat, nem is olyan tökös a csaj, mint a Buffy-ban (azt nagyon jól alakította, itt egy kicsit gyengusz), de azért egyszer nézhető kikapcsoló szórakozás
  • winnie
    #11
    természetesen nem nyomták az axn-en.
  • winnie
    #12
    amúgy nekem a 2004-es kedvencem volt. nem egy nagy eresztés, de aki szerette a lé és a lolát és szereti az időutazós-nyomozós sorozatokat, annak be fog jönni:)
  • mrzed001
    #13
    A Buffy után egy kicsit csalódás volt nekem, de mindenképpen a nézhető sorozatok kategóriába tartozik (időutazás témát meg imádom :)))
  • thiefpaper
    #14
    Nem is a Buffy-hoz kell hasonlítani szerintem. Sem a sorozatot, sem a karaktert.
  • mrzed001
    #15
    Sem a minőséget sajnos.
    Annak a sötét hangulata de hiányzik, meg az Angel-nek :)))
  • thiefpaper
    #16
    Na még szép, hogy hiányzik. :) Azért a stílus az más, de szerintem nézhető. Én legalább most a szinkronért belenézek egy 5 percre (úgy is Gilmore megy vele párhuzamosan, nem mintha nem láttam volna azt a részt is).
  • mrzed001
    #17
    Nézni fogom, hagy nézze az asszony is, egy bizonyos szintig tanulságos :))
  • ngcsnet
    #18
    szerintem lemaradt egy "e" betű......
  • mrzed001
    #19
    Sztem nem :))
  • Monoton
    #20
    Eznem ugyanaz?
  • mrzed001
    #21
    Közel sem az :)
  • Punker
    #22
    ma lesz az első rész
  • Punker
    #23
    na mi van csak én nézem?
  • cicai
    #24
    én is
  • thiefpaper
    #25
    Én belenéztem. Szinkron: no comment. :( (bár kétségtelen, hogy Eliza Dushku-t nehéz is szinkronizálni).
  • winnie
    #26
    volt már rosszabb hangja is:)
  • mrzed001
    #27
    Annyira nem volt irritáló, bár közel sem perfekt.
    Mindenesetre én már azért is hálás vagyok, ha nem mennek le a Viasat színvonalára szinkron tekintetében (még most is kisért Janeway hangja rémálmaimban )
  • Police88
    #28
    egész jó sorozat.
  • Harly18
    #29
    Szerintem egész jó sorozat, igaz nem egy nagy szám, de kikapcsolodásképpen nézhető.
    Mondjuk sok sorozat dolgozta már fel, azt hogy egy hétköznapi ember a különleges képességével megment embereket, szóval kicsit "deja vue" érzés fogott el a nézése közben, de én kezdem megkedvelni a sorozatot....És a csaj sem rossz
  • wesker24
    #30
    szerintem is elég jó sorozat nekem tetszik eddig egy részt se hagytam ki és nem is fogok nocsak ki hitte volna hogy már a doki is tud true képességéről amúgy én is az emberélet mellett döntöttem volna karrier helyett na már csak arra leszek kiváncsi mi lesz akkor ha magát true-t éri baleset ? vagy is ő lesz a hullaházban. biztos erre is kitalálnak valamit !!!
  • winnie
    #31
    tru
  • dskywalker
    #32
    Nekem nagyon bejön a sorozat. Imádom az időutazós témát, és ez különösen megfogott. Bár engem nagyon meglepett, hogy a doki ismeri Tru titkát. Vajon honnan? Látta, amint vki segítséget kért tőle?


    Donát.
  • winnie
    #33
    ha megmondanám, akkor az spoiler lenne.
  • dskywalker
    #34
    Köszi, hogy nem lövöd le :) Majd eljönnek mindennek az ideje:)

    Donát.
  • wesker24
    #35
    na ne hagyjuk ellaposodni ezt a topicot szerintem a tegnapi rész egész jó volt habár itt nem tudta megmenteni a csávót mindenképp meghalt volna.
  • Pemp
    #36
    Sziasztok! Én csak azt nem értem,hogy Davis honnan tudja,hogy mi Tru képessége (ez sztem nem derült ki,legalábbis én nem emléxemrá).
  • winnie
    #37
    majd ki fog derülni
  • wesker24
    #38
    a most leadott vasárnapi rész elég jó volt épp hogy egy hajszál választotta el True-t attól hogy lellöjjék szerintem egész jó volt.
  • ffxi
    #39
    Ja! Izgi volt. És tartogat vmi titok ez a Davis.
  • winnie
    #40
    durva jó a tru nézettsége
  • wesker24
    #41
    szerintem is egész jó
  • rágógumi
    #42
    yó sorozat. szeretem :D
  • ffxi
    #43
    Majdnem olyan mint a Kiválasztott.
  • Harly18
    #44
    Tényleg olyan jó? Nekem sajnos nem jön be az oldal :(
    Nekem nagyon tetszik a sorozat, alig várom a vasárnapot emiatt...
    Remélem még sokéig adja az Rtl Klub és nem hagyja abba az első évad után, mint általában (pl: Alias is nagyon teszett és tessék, beraktak helyette még anno valami gagyit :() Remélem ezzel nem így lesz...
  • winnie
    #45
    az aliasból azért lement két évad - itt pedig, mivel a 2. évad kemény 6 rész, hátha le fogják adni:)
  • ffxi
    #46
    De nem tetszett a legutóbbi rész.
  • rágógumi
    #47
    az mijen volt?