5850


Dragon Ball Z - Budokai játékok
  • BONO
    #1
    A topic címe magáért beszél!

    Képek a gammáról!
  • BONO
    #2
    + még egy kis mozi!
  • Gerisone
    #3
    nehogymá lesz uj játék ebbő! Majnem sírtam mikó abbahagyták
  • Fyrex
    #4
    nagyon zsír a játék, kötelező darab minden DBZ fannak
  • kesenyi
    #5
    Nekem nem indult el! :(
  • kesenyi
    #6
    mármint az oldal
  • kesenyi
    #7
    Ez a gém készvan már?
  • sweech
    #8
    miért is jönne ki pc-re
  • BONO
    #9
    Igen kész csak most jutott eszembe, hogy kéne egy topic rolla! Egyébként nagyon hiányoltam azt is a fórumról, hogy az eddigi részekről egy téma sem nyilt nah mindegy ez már a múlt amugy melyik oldal nem jön be a kettő közül?
  • kesenyi
    #10
    a videós! mit kell leszedni, hogy megnézhessem
  • kesenyi
    #11
    Letöltéstét nemtudod a játéknak?
  • BONO
    #12
    Várj tehát az oldal bejön de a videók nem láccanak rajta ezt akartad írni nem? Hát ez egy választópanel ahonnan az összes videót lelehet szedni elvileg jó hozzá Windows Media Player, és QuickTime Player is. Én special az utóbbit használom ami sokkal jobb mint az M.D.P de ezt nem részletezném, hogy miért gondolom igy...
    A letöltését sajna nem tudom mert engem nem érdekel ily módon a game ugyanis nincs chip a PS2-ömben! De mondjuk egy Torrent kliensel letudod kapni biztos!
  • BONO
    #13
    Nah a videós link már nekem is rendetlenkedett itt egy másik erre szintén a két lejátszó vmelyikére van szükség...

    Trailer
  • Hoppacska8
    #14
    Hello!
    Már megjelent a game Pc-re?
    Ez nem csak Playstation-re jelent meg?
    Hoppacska
  • Snecie Smicie
    #15
  • BONO
    #16
    Szerintem ebben a topicban a jelenlévők 90% köpik szerintem a PC-s megjelenésre sztem!

    Amugy mi ez a Ban plz vmi nem tetszik?
  • Hoppacska8
    #17
    Ezt találtam
    Képek, trailerek
  • Szuperkaraj
    #18
    van neki topikja....DBZ:SPARKING
  • Szuperkaraj
    #19
    már rég megjelent, PC-re kijönni nemfog, de sztem a Budokai 3 jobb...
  • mila69en
    #20
    sokkal jobb eza rész felejtős
  • BONO
    #21
    Szerintem is jobb nem tudom ismeritek e a Fix.tv-t ott van egy műsor ami gamekkel foglalkozik a Game Over tudni kell rólluk, hogy nagy részben PC-s játékokat mutatnak be és csak szökőévente egy kép konzolost de a Budokai 3 és a 4. vagyis a Tenkaichi-t bemutatták PS2-ön mert annyira jónak találták ráadásul két egymást követő héten a Tenkaichi pedig egy egész adás témája volt. Ehez hasonló akkor volt nálluk mikor a GTA: SA kijött PC-re! Ezzel csak arra akarok mutatni, hogy akkor képzelheted milyen jó!

    Különben a G.O-t én nem csipázom nem értek velük eggyet az értékelésekben meg sok mindenben de most az egyszer közösnevezőn vagyok velük ebben a témában!
  • BONO
    #22
    Sztem az a topic nem ennek a játéknak a topicja nézd csak meg jobban a címeket ennek Dragonball Z: Budokai Tenkaichi >>> annak pedig Dragon Ball Z Budokai: Sparking ez qvára nem ugyan az!

    Amugy jó tudni, hogy már rég kijött PC-re de azért megkérdezem ez egészen biztos mert ha kijött volna lehet, hogy a G.O-ban azt mutatták volna be és ha egyáltalán kijött is volna akkor legalább emlitést tettek volna rólla miközben jáccottak a PS2-es verzióval!
  • mila69en
    #23
    de igen csak nálunk EU-ba más a gém címe mint a japcsiknál

    mi pc-re ugyanmár soha sem fog kijönni
  • BONO
    #24
    Érdekes mert ez a cím nagyon olyan EU-san hangzik igazi világ Európai nyelven szól a cím Tenkaichi! Hát ez minden csak egyetlen egy európai ország nyelve sem...
    Én is csodálkoztam nagyon nagyon, hogy megjelent PC-re még visza is kérdeztem ez a játék és ilyen tipusu játékok soha sem jelenek meg PC-re! Ha belegondolunk szinte egyetlen egy fight(os) játék sem volt PC-re a Mortal 4 óta sőt bátran kimerem jelenteni, hogy egysem volt azóta (ha mégis lett volna akkor elnézést de a Mortal Kombat 4-nél egyik sem volt jobb ez tutti viszont) ráadásul nem, hogy ilyen gém ilyen már soha nem fog futni PC-n max emulátorral!
  • mila69en
    #25
    jól mondod tényleg eu-s mert nálunk tenkaichi címen jött japán-ba meg asszem usa is sparking de utobbi nem biztos, hogy nekem ami meg van az tenkaichi címen van de akinek japcsi vezió van meg annak sparking és a két játék tök ugyanaz:DD
  • mila69en
    #26
    jól mondod tényleg eu-s mert nálunk tenkaichi címen jött japán-ba meg asszem usa is sparking de utobbi nem biztos a lényeg az, hogy nekem ami meg van az tenkaichi címen van de akinek japcsi vezió van meg annak sparking és a két játék tök ugyanaz:DD

    így a helyes kifelejtettem egy két szót:DD
  • BONO
    #27
    Oké felvilágosultam!
  • cocobanana
    #28
    Hali! Ez a Teinkaichi iszonyatosan jó. Habár a Budokai 3mal nem játszottam mert péntek óta van ps2m. De majd azt is kipróbálom. Amúgy ti hol jártok a teinkaichiban? sagak? Én most jelenleg most vittem végig a sayain sagat 100%. A Vegita Ozaruban kicsit nehéz volt legalább 20X próbáltam mire sikerült. MEg a poén az amikor Gohan változik át Ozaruba úgy leverni a normál vegitát azt nagyon élveztem.
  • Szuperkaraj
    #29
    de írtam, nem jelent meg PC-re, olvasd el rendesen
  • Szuperkaraj
    #30
    csak van 1-2 ember aki kipróbálta hogy megy PS2 emuval
  • Szuperkaraj
    #31
    akkor szerintem mihamarabb próbáld ki majd a 3-mat is, megéri :)
    én most tartok a The Destructive Majin fejezetnél ( ha jól emlékszem a címére ) amikor Buu-val kell mindenkit legyőzni
  • BONO
    #32
    Szuperkaraj szerintetm te csak azért mondod hogy jobb a három mert még a 4. et nem probáltad!
  • Szuperkaraj
    #33
    dede, csak a 3-ban lehet repkedni, a 4-ben a történet meg sztem nem ér semmit...és sok minden ki lett hagyva a 4-ből, amit szerintem nem lehet kárpótolni a 3D-s verekedéssel
  • BONO
    #34
    Akkor bocs én mindakettőnek az értékelését láttam de ott a 4-et emelték a csucsba a 3-mal szemben is meg egyébként is amugy a 3 mennyi pénz eredetiben?
  • BONO
    #35
    A GameStore-ban a kettő még mindig 12.000 Ft ez drága ezek után meg visszavonom a kérdésem, hogy mennyi a 3-om a Tenkaichi-t meg már meg sem merem próbálni!
  • Szuperkaraj
    #36
    nem tudom, én netről szedtem le, de sztem olyan 16900 körül lehet a a Tenkaichi
  • BONO
    #37
    Nekem nincs chip a gépemben és nem is lesz!!! De ugy döntöttem, hogy megveszem a jövőhétvégén és ez már egészen biztos. Már csak azt kell eldöntenem melyiket (3-4) tehát most meglehet gyözni melyik a jobb és miért?!
  • mila69en
    #38
    akkor sztem hamar szerezd be mert ez a tenkaichi felejtős és közelébe se léphet a budokai3-nak
  • mila69en
    #39
    jaja így van hol vannak a nagy robbanások pl: vegita bibng-bang-ja iszonyat jól van meg csinálva a budokai 3-ba meg mindeggyik és még sorolhatnám de minek... én csalódtam a tenkaichi-ba nem ezt vártam végig toltam azt kész már porosodik a süllyesztőbe ellentétben a budokai3-at a mai napig játszom
  • BONO
    #40
    #20 <<>> Itt még mást mondtál amugy most ezt cocobanana-nak írtad vagy nekem?