55
Unreal Engine 3 akcióban!
  • STREEX
    #1
    Egyelőre ennyit tudni róla.
  • STREEX
    #2
    Most néztem meg a videót.Egyelőre a fear hez hasonlít.
  • precision
    #3
    ehh azthittem a cím alapján először hogy vmi Sg -s akció az imnetesek ellen... :D
  • Dying Soul
    #4
    Szépek :P
  • mila69en
    #5
    loál még neve sincs a játéknak de topicja már van
  • mucsácsó
    #6
    lol, unreal 3 engine, de okádék a grafikája...sehol egy bump map ...pfőő..
    quake 4 szebb...FEAR-ről meg ne is beszéljünk :D
  • akyyy
    #7
    ahoz képest sztem nagyon jó játék, a története vmi olyasmi, hogy az Sg lerohanja az Im-et
  • Dying Soul
    #8
  • mucsácsó
    #9
    hátde most ne mondjátok már most, hogy húdeszép
  • ngcsnet
    #10
    tipp: (játék hírek fórum)
  • grebber
    #11
    Aztakurva mennyire rühellem az ilyen semmitmutato videokat pfúj :(
  • STREEX
    #12
    A dán illetőségű Zero Point Software Project IM névre hallgató játékáról néhány apróság még napvilágra került. A stúdió reményei szerint egy kövér, minden hájjal megkent trailer szórnak a jónép lábai elé jövő év elején. Kiadójuk még nincsen, ennek ellenére a játék megjelenését 2007-re datálják.

    i:hw
  • STREEX
    #13
    Megjelent egy új videó+névváltás
  • STREEX
    #14
    info
  • berlinboy6329
    #15
    Naggyon brutál.A trailr az alján ingémet is tartalmaz?
  • VRSDM
    #16
    épp az ilyenekkel nyilvánitod ki a saját butaságod, amikor közelitik a bolygót, szerinted mitől olyan fekete árnyékos? némá :D a bump és normal map ektől

    hallasz egy szót valami magazinban látod egy játékban és máris okositasz miközbenm semmit sem konyitasz hozzá..

    és én aztkell hogy mondjam ez HUDEPSZÉPPP
  • berlinboy6329
    #17
    Az biztos.Azon gondolozom 1 ideje,hogy mindenki így meg úgy veszi az UE3-at,de hol van maga a játék,ami az ősforrás?Amibe azt a motort legeslegelőször akarták felhasználni?Az Unreal 3?Semmi hír.SEMMI!Bezzeg a vele futó 1éb gémekről csakúgy szállnak a hírek,meg képek és videók,de itt csend van.Ezt a gémet nem tom mi tudja majd űberelni grafban,hacsak az "ősmag"(U3)nem tud jobbat nyújtani.Ez már közel igazinak hat,de ami még igazibbá tesz(ha lehet igazivá tenni 1 gémet),az a jó fizika.Minden rombolható,effektek a kamerán(PL Crysis:Vízből kijövet lefolyik a víz),meg minden.Ez 1 nagyon szép gém lesz az biztos.[OFF:Lost Planet(X360), k jó a gémpléje,Capcoméknál tudnak vmit,jó lenne PC-s port is.]
  • VRSDM
    #18
    jogos... énsem hallottam róla...

    lehet azt akarják elkerülni hogy "deszar gém, de legalább jo techdemo" lett értékesítést... mint a doom3nél quake4sem jobb sztem,de legalább ez elmaradt.
  • grebber
    #19
    Lassan eltelik 1 év és semmi info hm :(
  • grebber
    #20
    Már már lassan 2008 és semmi info :(
  • grebber
    #21
    Interstellar Marines (PS3/X360/PC) - Az ez évi GDC-n bemutatásra kerül!

    Közel egy éve szinte semmit nem hallani a dán székhelyű Zero Point Software által 2005 óta fejlesztés alatt álló, Unreal Engine 3.0-ra épülő játékról. A Project IM kódnév alatt futó fejlesztés egy taktikai shooter lesz, arcade-os akciókkal és RPG elemekkel tűzdelve, amely maximális valósághűségre fog törekedni.

    A küldetéseink felépítése nem lesz lineáris, az előttünk tornyosuló problémákat tehát többféleképpen is megoldhatjuk, az már csak rajtunk függ, hogy mennyire nehezítjük meg saját dolgunkat. A hab a tortán valószínűleg mindenki számára az lehet, hogy akár 4 playeres co-operative módban is tolhatjuk a játékot. Az Interstellar Marines története szerint a huszonkettedik században járunk. Ekkorra az emberiség a technológiai fejlődésének köszönhetően elhagyta a Földet, benépesíti a planétákat és az általa ismert világűr határait mindinkább kitolja. Úgy tűnik az emberiség a legfejlettebb legerősebb faj. De csak úgy tűnik, a Világűr Tengerészgyalogosai között minden high-tech cuccra és ügyességünkre szükség lesz, hiszen nem vagyunk egyedül...

    A Zero Point Software háza tájáról kiszivárgott legutóbbi infók szerint a team az idei GDC-n egy játszható demót fog bemutatni a média kiválasztott képviselőinek...

    info: Cybergen
  • grebber
    #22
    Kezdésnek megfelelne ez bannernak?

  • Prince23
    #23
    új tréler
  • TaRka0107
    #24
    Az a fényképezkedős Trailer nagyon jó!!:D
  • grebber
    #25
    Ja csak mire ebből kézhez kapunk valamit :(
  • grebber
    #26
    Új Teaser!
  • grebber
    #27
    Interstellar Marines - nemsokára megnyílik a The Vault, ahol kipróbálhatjuk a játékot.
  • grebber
    #28
    Exclusive Bullseye Trailer
  • STREEX
    #29
    kis video(Nem mutat túl sokat)
  • Prince23
    #30
    Megjelenés talán nyáron.

    Jónak néz ki
  • grebber
    #31
    Azért az érdekes hogy elvileg nemsokára jön de a gameből nem láttunk jóformán lószart sem.
    Ez a videó is mi volt valami vicc kb!
  • Optimus Prime
    #32
    Azért ott a Vault, meg maga a játék. Igaz a tréning része, de rég élveztem ennyire játékot. Pedig csak papír figurákra lődözök.
  • STREEX
    #33
    Végre egy új trailer
  • grebber
    #34
    Az a célkereszt meg a szikrák 1-az1-be FEAR-ből van.
    Megint mutatták a nagy semmit ebből mi lesz tököm tudja már.
  • Muttley
    #35
    és a gameplay grafika is elég távol van a 2010-ben elvártaktól
  • Optimus Prime
    #36
    Van játék is. Játszható is a Running Man.
  • grebber
    #37
    Hát ez a mondat érdekes.

    "A játék jelenleg ingyenes és böngészőből futtatható, ami a végső verzióra is igaz lesz."

    Azt hittem rendes normális game lesz
  • Optimus Prime
    #38
    Nem igazán, bár nem esküdnék meg a böngész onlya. De az Unity Engine kifejezetten netes, böngészős program. Így gyanítom, hogy böngészős lesz. Csak az kilépéses crasht javítsák.
  • Optimus Prime
    #39
    Karácsony alkalmából minden regisztrált tagnak ingyenes a Running Man fejezet. Bár rajtam kívül lehet ennek senki nem örül.
  • STREEX
    #40
    Új trailer