5974
  • Garfield
    #1
    Egy szerintem fantasztikusan szórakoztató sorozat: House



    Rövid ismertető

    A címadó szereplő egy ún. "diagnosztikai csapat" bicegő és végletekig, már-már maróan cinikus vezetője, akinek a szakma a kisujjában van.

    Mint doktor, két ellenféllel kell megküzdenie nap, mint nap: az egyik a főnöke, aki a korlátokat nem nagyon tisztelő dokit próbálja megzabolázni. A másik ellenfele a betegek és azok hozzátartozóik, akikkel a lehető legkevesebb kontaktust próbál kiépíteni.

    A sorozat általam eddig látott részei egy főbb esetről, valamint a főnöke által az ambulanciai munkára kötelezett dr. House "kalandjairól" szólnak. Ami megfogott a sorozatban, az a hihetetlenül szórakoztató cinizmusa a dokinak, amivel az epizódok minden percében találkozhatunk, valamint az a vicces macska-egér harc, amit az ambulancián a páciensekkel vív.

    U.i.: Azért hozzáteszem: nem szeretném, ha a valóságban olyan orvoscsapat gyógyítana és úgy, ahogy a filmben látom. Egy dolog a film és egy másik dolog a valóság.
  • winnie
    #2
    alapsorozat, nálam a DH után a tavaly év legjobbja.
  • _Vegeta_
    #3
    Veszhelyzet utan az egyetlen ertelmes korhazos. :)
  • Phat Smoker
    #4
    House rulz!
  • zero977
    #5
    Márcuis 22.-től a TV2-őn !!!!!
  • Garfield
    #6
    Háát, kíváncsi leszek a szinkronjára. Mert az eredetiben hihetetlen jó a cinikus duma, kérdés, mennyire tudják majd átültetni a magyarra.
  • Sephi
    #7
    Naon jo! Ma lattam par reszt es alig varom folytassam! :D

    Ebbol csak egy evad van ami 22 reszes ugye? Egyenlore?
  • winnie
    #8
    a 2. évad a 12-13. résznél tart szerintem most.
  • Sephi
    #9
    Ahh ez kesz :D Este is neztem :D Kikeszit a szovege :D
  • Boroskóla
    #10
    Magyar szinkront jól elba*ták,most láttam a bemutatóját.
  • winnie
    #11
    lol:) bemutatóból ítélni:)) (tipikus károgás) (már megint egy elfogulatlan vélemény olyantól, aki angolul nézi a sorozatot?)

    nem láttam, de egyszer az a baj, hogy tipikus szinkronhangok vannan egy sorozatban, most meg az, hogy a magyar szinkron élvonalából választották a főszereplőket?
  • joebacsi
    #12
    megnéztem tvben az első részt, így, hogy nemláttam angolul, rendben van a szinkron sztem :)
  • winnie
    #13
    ez így szokott lenni:)
  • joebacsi
    #14
    hát nemtudom, egy bsg-n sztem akkor is éreztem volna, hogy valami sántít, ha nemlátom előtte angolul, míg egy Stargate-nél egész jó a szinkron szvsz, de azért angolul az igazi (hogy a scifi-knél maradjunk)
    egy ilyesmi sorozat sztem nem olyan kritikus szinkron tekintetében mint egy scifi...
  • joebacsi
    #15
    melyik modi dolgozza a topikot? :)
    amúgy kezdem érteni azt a goldenglobe díjjat...
  • Boroskóla
    #16
    Az az érdekes hogy a bemutatóban teljesen más volt a szinkron hangja Housnak mint már a rendes részben.
  • winnie
    #17
    más nem nézte az alapvetést?:)
  • Garfield
    #18
    Én néztem, és így, az első szezon végén járva nekem se nagyon jött be a szinkron. A szinkron nekem túl egyhangúnak tűnt, hiányoztak az élénk hangsúlyok.
  • Serpa
    #19
    az egész sorozat olyan színvonalas, mint az első rész?
  • REALista
    #20
    Nagyon bejön ez a sorozat ráadásul a szinkron is elég jól sikerült!
  • Sáry
    #21
    szerintem is jó lett a szinkron
  • winnie
    #22
    nem csoda, hogy itthon közel sem olyan népszerű, mint a többi kommersz sorozat:) mindenki a jó sorozatokért esdekel, de mágis nkább a tömegterméket nézik:)
  • REALista
    #23
    Ja egyetértek!Ráadásul nem értem miért nem főműsoridőben adják!
  • winnie
    #24
    ezért nem:) mert innen sem nézi senki:) na majd jövő héten hamarabb lesz egy kicsivel.
  • Sephi
    #25
    Nah en man a 13. resznel tartok! IMADOM!
  • magus
    #26
    nagyon bejon a stilusa, nagyon jo kis sorozat. kesobb lehet h unalmassa valik, hogy nincs ativelo tortent, csak a foszereplo viszi a sorozatot, de most nagyon tetszik^^
  • winnie
    #27
    hát, szerintem az első pár rész a leggyengébb - később lesz csak igazán jó
  • Garfield
    #28
    kesobb lehet h unalmassa valik, hogy nincs ativelo tortent,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Részben lesz.

    Pár részes háttérsztori nemsokára, már az elején lesz, aztán az első évad végén is.

  • nihillus
    #29
    Imádom a sorozatot, eszméletlen pasi ez a doktor house!
  • Sephi
    #30
    Igy van! Baszki a 15 utan mar egyszeruen fizikai fajdalmat erzek hogy tufom hamarosan vege a sorozatnak!

    Most vagyok a 19-es resznel ES IMADOM! :D

    Baszki a masodik evad hol tart? Ennyira egy sorozat sem teccet baszki!
  • winnie
    #31
    a 2. évadból most jött ki a 17-es és még ezen kívül lesz 7 rész - köztük egy durva duplarész.
  • Elusive
    #32
    első évadhoz létezik felirat? feliratok.hu-n nem látok...
  • Garfield
    #33
    Pedig van
  • Elusive
    #34
    thx
  • Sephi
    #35
  • sapkafej
    #36
    Nekem is bejön baszki. Csak kár, hogy a tv2 olyan későn adja és nem tudok ébren maradni. Baszki.
  • Elusive
    #37
    le kell tölteni. baszki
  • sapkafej
    #38
    de azt nem szabad baszki
  • quack
    #39
    hello!
    valaki adna egy torrentet az első évadhoz priviben?
    mert több helyen (mininova,bithumen,majomparade) is megneztem, de house-ra leginkább zenét vagy DH-t dob ki csak, "house md"-vel sem nagyon akar sikerulni
    elore is kösz
  • quack
    #40
    közben megtalaltam