240
Knights of the Temple II
  • BBird
    #1
    Meglepett, hogy még senki nem kreált ennek a játéknak topicot, miközben hamarosan meg jelenik, vagy már meg is jelent.
  • Serpa
    #2
    bezony, már meg.
    2005-11-18 PC Game ISOs Knights Of The Temple II (c) Playlogic International *MULTI5* *CLONEDVD* ITWINS 39x50 MB
  • BBird
    #3






    forrás: PC Dome
  • BBird
    #4
    Igen, olvastam az első rész topicjában, ezért merészkedtem végre nyitni neki. :-)
  • haxoror
    #5
    Hurrá!

    Most végre nekikezdhetnének az Enclave2-nek
  • Newfronter
    #6
    Sziasztok!
    Na az Enclave-ről jut eszembe, mert az nekem nagyon bejött. Ez hasonló játék?
  • BBird
    #7
    Kicsit "árkádosabb".
  • ThugEdge
    #8
    jájjj de jó,starfosos
  • Rusy
    #9
    érdekes, hogy daemon 4-el megy simán úgy hogy csak a cdromot kell kikapcsolni valaki próbálta?
  • haxoror
    #10
    nemááá
  • Rusy
    #11
    érdekes nézzétek meg az nfo-ját, elég könnyen megy ha igaz ami le van írva benne...
  • Newfronter
    #12
    Csak jó legyen a játék az a lényeg nem a sztárfos. :))
  • Rusy
    #13
    hát elég árkádos sajna
    :DDD
  • Newfronter
    #14
    Nem értem ezt az árkádos kifejezést. Mi benne az árkád? Hogy nincs benne sok dialógus vagy mi? Csak gyakni kell? Valaki magyarázza el plz!
  • Gabe18
    #15
    Hát igen.Az első részben legalábbis a nagyméretű mészárláson volt a lényeg.Nem volt benne valami nagy karakter fejlődés meg effélék.Mentél a helyszineken,lemészároltad az ellent,mentél a másikra.
  • Rusy
    #16
    Jaja, bár talán jobban kifetve, nem a dialógus miatt hanem hogy annyira le van egyszerűsítve a harc, hogy az már pofátlanság, pl nagyon kevés mozdulat van, de a legfőbb baj hogy kb 3 gombot kell nyomogatni, és a nehézséget is inkább kombókkal oldják meg, ami rohadt idegesítő hogy a harc annyit jelent milyen gyorsan és hányszor tudod lenyomni a 3 gombot, a történet 0, és általában egysíkű unalmas helyeken kell menni nem valami változatos, de majd többet tudok ha kipróbáltam...
  • Shep
    #17
    Akkor ez olyasmi mint annak idején a Rune volt?
  • grebber
    #18
    Látom már SF3 a jővő ez tény nem is lesz másképen, no nem baj hisz el vagyunk látva anti SF3 progikkal :D
  • dardevil
    #19
  • wedge31
    #20
    Ha ugyanaz az elcseszett konzolos kameranézete van mint az elsö résznek nagy sikere nem lesz.
  • Cassell
    #21
    Az első résznek volt egy olyan hangulata rendesen a középkorban éreztem magam mondjuk a végén a főszörnynél meg már az idegygyógyintézetben mert az mekkora aránytalan nehéz volt...Azért egy próbát mindenképp megér majd mégha starforceos is.
  • Lord AnonymouS
    #22
    Azt nem tudjátok, lehet multiban játszani? És főleg ott kooperatívan?
  • Kandurex
    #23
    Hm, van olyan mint a Blade of Darkness? Vagy legalább is hasonlít rá? Vagy csak megyok-oszt-ütök-fekszel-nem-kötekszel? Mert ugye a BoD -ban pillanatok alatt felszecskáztak, ha nem ismerted a harctechnikákat. Vagy mire hasonlít?
  • Esrohnoil
    #24
    Megyek-oszt-fekszek típusú. Főleg a vége felé. :D
  • Mr. Perfect
    #25
    Hát igen, az első rész annak ellenére, hogy nem volt olyan nagyon rossz kb. öt percig kötött le. Nem nagyon hiszem, hogy a 2. rész sokkal jobb lenne. Azért egy próbát talán megér főleg ha a SF védelemmel nem kell sokat tökölni.
    Akit érdekel itt van két trailer:

    http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=2201
  • ThugEdge
    #26
    jó nekem nem megy nfo szerint
  • Gabe18
    #27
    Bár macerás de a DT4 + cd lehuzás módszerrel azonnal indult nekem.
  • ThugEdge
    #28
    mount,telepít,cd/dvd lehúz gém bennehagy dt-ben és play?
  • Gabe18
    #29
    Pontossan,bár én ugy csináltam telepités után elinditottam hogy a StarForce akarja az ujrainditást,akkor kikapcsoltam DVD le,és mehet.
  • lwb
    #30
    egyelőre sokkal jobb, mint az 1 volt. a hangulat ugyanaz, a kamerát lehet egérrel forgatni és kb. 15 perc játék alatt még nem kellett harcolnom (csak beszélgettem a pestises városban meg vásároltam). egész biztató kezdés, lehet később ugyanolyan hent lesz, mint az 1 volt, de egyelőre nem rossz.
  • ThugEdge
    #31
    neked is lehúzogatós módszerrel indul?
  • drop
    #32
    sp1 el megy a játék?
  • lwb
    #33
    ja, lehúztam a drive-ot + sfcure és sfnightmare. ja, és én dt4-et használok.
  • IceTom
    #34
    na akkor pontosan leírva mit kell csinálnmi hogy elinduljon??
    felraktam a játékot és utána,amikor elakarom indítani a játékot.akor bejönt ilyen Star Force és checking disc..és utánna error-t ír...
  • neonlaci
    #35
    valaki nem tudna egy linket adni ahonnan DT4 et lehet leszedni? én nem találok sehol:(
  • IceTom
    #36
    az kell hogy elinduljon??akor nekem az nekem is kell... :d
  • pinehead
    #37
    -k.
    összesen 36 üzenet van eddig, nem kellene olyan sokat visszaolvasni, emberek.
    BBird-töröld a felesleges hozzászólásokat plíz.
  • Gabe18
    #38
    http://www.daemon-tools.cc/
  • neonlaci
    #39
    thx
  • IceTom
    #40
    nekem azt írja ki,hogy..You must reboot after previous operation...és letörölte a regi DT-t..és most akkor mi van??:S