388
  • musha
    #1
    szép nap, 24 órán belül ez is és a Magna Carta is megjelent :)
    (és elég jó értékeléseket kapott mindenhol)

    Hivatalos oldal (japán)
    IGN
  • rolika
    #2
    k.rva ideges leszek, ha ez nem jön ki eu-ba!!!
    :)
  • tigeroo
    #3
    lul
  • Sir Quno Jedi
    #4
    Ugyan-ugyan ! Maj' bejön fekete importba...
  • NormalisEmber
    #5
    Kinek sikerült már letöl... illetve megvennie és kipróbálnia?
  • Sephi
    #6
    Hmm....
  • Sephi
    #7
    Akko ez most korokre oszotott???
  • Seth
    #8
    igen, a klasszikus kiadom a parancsot mindenkinek,azután végighajtják. Állítólag az egész játékból sugárzik a régi rpg-k feelingje, eddíg csak jókat hallottam róla
  • Sephi
    #9
    !!!!!
  • Seth
    #10
    ilyenkor meglepődsz vagy örülsz??? :D
  • Sephi
    #11
    Mindaketto. Alig varom csak sajnos csak egy jo het mulva jacchatom...
  • fanatifo
    #12
    Gyerekek hidalni fogtok ettől a játéktől mind hangulatilag mind grafikailag hihetetlen szép és akkora terület járható be mint eddig egyetlen egy játékban sem!!!!!Ez már a régi Square termékeket idézi a minőség!!BRAVOBRAVO
  • Gábor
    #13
    Király!
    Így is elvagyok, mint a befőtt fősuli és meló mellett a fire emblemmel, tos-val és a ff8-cal...Programdús karácsonyi szünetünk lesz! :D
  • Banyapapa
    #14
    De mennyi köze van a S-E-nek ehhez?
    Nem a Lvel5 csinálta meg, és SE kiadta?
  • Sephi
    #15
    Hulye warezolosok!!!!!111111


    [kibirja , kibirja kibirja.....]
  • sigmavirus1
    #16
    De.
  • UNREG
    #17
    Állítólag a DQ8 lemezén van egy FFXII demo, azt próbálta valaki?
  • musha
    #18
    nem mondod...
  • UNREG
    #19
    A hír innen.
  • musha
    #20
    pff...ez nagyon durva lenne...és mostanában nem fogom tudni kipróbálni...
  • NormalisEmber
    #21
    Én nem tudom, maga a dq8 az 2.78giga és találtam külön egy ff12 demót is, az 352mega, de lehet hogy ezt a dq8 is tartalmazza, majd kiderül ha lejön.(persze ha "megjön a boltból"-t akartam írni:))
  • Sephi
    #22
    Nebasz.... AAAAA!
  • musha
    #23
    csak megerősítés végett:

    `Nemrégiben az egyik japán fórumon egy ismert user (aki gyakran szolgál friss információkkal a Famitsuból még annak megjelenése előtt) a következőket írta: "Egy NAGYON népszerű sorozat legújabb része, amelynek megjelenési dátumát már többször későbbre tolták, ismét csúszni fog." Ebből azt kalkulálták ki, hogy nagy valószínűséggel a Final Fantasy XII-ről van szó. A játék a jelenlegi tervek szerint március tizenhatodikán debütál, az USA-ban nemrég jelent meg a demoja a Dragon Quest VIII-hoz csomagolva, és hazájában már hónapok óta a leginkább várt produkciónak számít, a pletykát remélhetőleg minél hamarabb megerősíteni/cáfolni fogják - reménykedjünk, hogy utóbbi fog megtörténni.`

    forrás: 576.hu

    kész vagyok
  • Sephi
    #24
    Szal majusban lett volna a japan megjelenes es novemberben az USA? Hova a picsaba toljak meg? Lehet majd kiderul Ps3-mal agyak ki mert megorulok.hu

  • Sephi
    #25
    Kerdesem az hogy tenyleg van benne FFXII demo???
  • DoNorBi
    #26
    szerintem tutkó mert nekem az abból lévő demo van meg...
    meséljek a demoról?
  • musha
    #27
    lécci ne vagy ha igen, akkor jelezd egy nagy SPOILER felirattal! köszi ^^
  • musha
    #28
    én nemtom sajna, mert bár a gépemen csücsül nincs egy rohadt nyamvadék dvd-m amire el tudnám készíteni a biztonsági másolatot :(((
  • DoNorBi
    #29
    akkor inkább nem írok semmit:-)
  • musha
    #30
    azért azt nyugodtan írd le, hogy tetszik vagy nem (esetleg egy százalékos értékelést) ^^
  • Ronin1350
    #31
    Most kezdtem el játszani vele . Király a játék
  • musha
    #32
    én is (mármint a DQ-val). jóféle az látszik, bár 2-3 órát nyomtam csak eddig, és szerencsétlenkedek...a szörnyek ha kicsit ff-hez hasonlítanának jobban, akkor még jobban tetszene (kicsit gyermeteg szörnyikék vannak eddig legalábbis). de valóban nagyon szép, ötletes, hangulatos, és végre a sok pár nap alatt végigjátszható játék után egy nagy falat :)
  • musha
    #33
    ja és még egy dolog...ff xii demo sehol nincs ezen :(
  • Ronin1350
    #34
    Eddig én sem találtam meg. Lehet bonusz lesz a játék befejezése után ( ? )
  • Sephi
    #35
    Vagy lehet az eredetihez agyak Plusz lemezkent muhahahhahaha :D
  • DoNorBi
    #36
    magáról a játékról csak jót tudok mondani,megmerem kockáztatni hogy ez lesz a mostani konzolgeneráció rpg csúcsa mint ps1-en volt az ff7!egy nagy problémám van az pedig a demó szavatossága,irtó rövid:((
  • FFX
    #37
    na akkor ez is egy kötelezően beszerezendő cím
  • Ronin1350
    #38
    Majd vedd meg 15 ezerért a bótba’ ha, kapsz rá pénzt a szüleidtől. Ez a muhahaha
  • musha
    #39
    ettől tartok én is...
  • musha
    #40
    ezt most a dq8-ra írtad vagy az ff12-re?