16
Nap mint nap találkozhatunk a tudomány és a technika rohamos fejlődésével. De néha napvilágot látnak az igazi különlegességek is..
  • Aspyrin
    #1
    Bevezetőként szeretnék négy japán videót a figyelmetekbe ajánlani:
    Első
    Második
    Harmadik
    Negyedik
  • ChevyG work
    #2
    kamu,de érdekességnek jo
  • Kromak
    #3
    Ja.. vetitett képek voltak spec anyagú "vászonra", sajna még nem a Ghost in the Shelles thermo-optical camouflage
  • schrank
    #4
    vetített kép az igaz de ha egy ilyen ruhába öltöztetett katona a sisakon elhelyezett kamerával ami a hátamögööt lévő teret projektorral rávetíti a szerkójára akkor az már predátor effektus az más tészta hogy a kutyák megérzik az old spices-t de majd bedörzsölik magukat szarral mint a lopakodók-ban
  • Petka
    #5
    és mivan, ha én más szögből nézem, mint amit a kamera segítségével rávetítenek?
  • schrank
    #6
    ha marsjáró tragacsra tuttak csináni 360°-os kamerát szerintem a 360°-os projektor se gond a sisakon lévő kamera is körképet ad és csak aszt láttya a északkóreai határőr hogy fejmagasságba repül felé egy vebkamera
  • Petka
    #7
    és a projektort meg viszik utána? :D
  • RÓÓÓbi
    #8
    ezek a videók nem kamuk sztem, már olvastam valami ilyet, decsak egy megfelelő szögből lehet így átlátni rajta
  • norbre
    #9
    én úgy tudom hogy ez egy komoly fejlesztés, és nem kamu
  • norbre
    #10
    kapcsolódó cikk
  • Gladiator
    #11
    nem kamu. amcsi hadseregbe különleges osztagnak már fejlesztik. volt már prototípusa is.
  • Aspyrin
    #12
    Öt éven belül megvalósulhat a láthatatlanság.
  • Albertus
    #13
    Ó, nálam már megvalósult:

    Hóvégén a pénztárcámban az összes pénz láthatatlan ..
  • Albertus
    #14
    Különben valóban van száloptikás ruha. Terepen nagyon jó.
    Csak sajnos sem az infra sem a személyi interferencia-radar elöl nem tudja elrejteni a viselőjét.
    ( Arról nem is szólva, hogy érzékeny és nagyon nehéz.)
  • Aspyrin
    #15
    Csészealj formájú repülő masina
  • Willenbrock
    #16
    A Bismarck csatahajó-na az egy technikai remek volt a maga idejében.