178
The Chronicles Of Narnia
  • ThugEdge
    #1
    nemtom ennek télleg nincs topikja vagy csak benéztem,minden esetre:

    http://disney.go.com/disneyinteractive/narnia/

    nagyon szépnek néz ki még múltkor olvastam róla egy fajin pc-s újságban,elvileg akció/kaland
    és már kint is van(nforce-on is)
  • SASboy
    #2
    képek
  • mucsácsó
    #3
    hááát...nemtom, sztem elég kulka game lehet
  • G_ArchAngel #4
    Narnia, The Movie - Official site

  • Tojesz
    #5
    Megnéztem a trailert,és ott volt egy olyan jelenet ahol vagy 1000en harcoltak
    Ebből adódik a kérdésem,hogy neten lehet-e játszani?:D
  • ThugEdge
    #6
    Multiplayer: NO (nforce)
  • Lacc
    #7
    Ez amolyan hack'n'slash agymenésnek tűnik, de tényleg nem néz ki rosszul, hangulata az van. Valaki próbálja már ki helyettem mert annyi stuff jött ki most egyszerre hogy extázisban vergődök.
  • CalebJoe
    #8
    Ez olyan mint a Harry Potter gyerektörténet, de a játék szerintem szép lett.
    A grafika meg az emberek mozgása is szépen kidolgozott példát vehetne az az ocsmány Path of Neo.
  • CalebJoe
    #9
    Inkább akció gyüjtögetős játék ja meg mindegyik mást tud szóval csapatmunka is van benne.
  • Gladiator
    #10
    a website hangulatos. demo nincs?
  • Gladiator
    #11
    ááá.... ez nagyon gyerekes. pedig a trailer eleje tök jól indult, de a "másik világ" díszlete nagyon gyerekes. kár érte. pedig a zene is joak.
  • grebber
    #12
    Ja mostanában sajna ez a trend hogy csak adjuk ki a népnek azt jövan azzal senki nem foglalkozik hogy csunya a graf és optimalizált mint az állat.
  • IgH
    #13
    Mit kell csinálni a 2-3. pálya körül,amikor el kell bújtatni a nő elől a két gyereket?? Ad 5mpet h bújtassam el őket,igaz van 20 szoba majd kiszopom vhonnan,h hova...
  • ThugEdge
    #14
    na télleg vmi kutyaszar kiddie vagy azé élvezetes fantasy stuff?
  • Methylisocloro
    #15
    Disney milyen lehet?
  • ThugEdge
    #16
    jó csak mert szaklapban télleg faját olvastam,ott annyi volt,hogy van ilyen hülye menj neki az érmének ami a földön sorakozik azt az má a tied is:)de azonkívül állítólag tök szép,meg minden
    annyi szar is van manapság,hogy má megondolandó mit "vegyen" meg az ember
  • IgH
    #17
    még mindig nemtudja vki,hogy hogy az isten kiverős picsájába kell megcsináni ezt a faszságot? abból a semmi 9mp(másodoperc!!)ből amit ad elmegy 4-5mire szétverem a ládákat és utána a maradék 4-5mp meg elég kevés,hogy 5 folyosó 30 szobája közül kiszopjam melyik az..
    Ha az az ahova a kislány bevonul,azt lehetetlen teljesíteni hiába megyek is be nagy nehezen,vmi csoda folytán akkor is gém óver.
  • Istencsászár
    #18
    szép 1. mondat
  • IgH
    #19
    Lehet,de akkoris,ritka kibaszás. Jelölné vmi egy kurva térképen,h hova is kéne menni netán vmi nyíl akármi..de ha ezek nem is,legalább ne 10másodpercen alul legyen az idő,h kitaláljam mit kéne tenni,aminek a fele az utamba lévő ládák szétütésére megy el.
  • cenci
    #20
    hello!
    nekem nemtom miért:kékes szürkés homály/akárhogy állitom a felbontást-monitort/
    az egész kép.
    lehet vele igy is játszani,csak olyan mintha qrva nagy füstben lenne minden.
    másnak is ilyen?:ati radeon 9250
  • Kipe
    #21
    Hi!
    Meg tudná vki mondani, h mikor a hegyekben odaérek vmi lapátkerékhez, ott mi a fenét kell csinálni?
  • Seth
    #22
    alul vannak jégkristályok, azok miatt van elakadva a lapátkerék. Szét kell törni. A kisebbik srác meg a kislány fogjon össze
  • Seth
    #23
    Jajj utána jön a harc az ogre-val. Hát rohadt idegesítő mitnemondjak. Ha mégegy ilyen csata lesz én befejeztem...
  • Kipe
    #24
    Ezer köszönet!
  • cenci
    #25
    most akkor másnak nem ködös a kép??
    /20.hozzászolás!/
  • Lyan Kyj
    #26
    Én kellemeset csalódtam a játékban! Nagyon ötletes, ahogy a képességekel kombinálni lehet, co-op módban pedig nagyon élvezetes! Kíváncsi vok ezek után a filmre is!
  • Seth
    #27
    akkor esetleg segíthetne vki, hogy annál a résznél mit kell csinálni, amikor farkasok akarnak betörni, közben egyik vidra a továbbvezető utat rágja, a másik meg egy láncon lóg. El nem tudom képzelni mi a szöszt kéne tennem.
  • grebber
    #28
    Én nem játszok a gameel de ahogy leirod elképzelem hogy le kell szedni valahogy a másik vidrát és akkor kirágják ketten az utat.
  • Seth
    #29
    nem, nincs fogságban az a vidra, csak meghúzott egy láncot, hogy a farkasok elől elzárja az utat, de azok áttörik lassacskán
  • grebber
    #30
    Akkor sorry nem okoskodok látatlanban majd leszedem a gamet hamarosan.
  • Seth
    #31
    vmi kényszerzubbonyt is szerezz be mellé, meg egy ismerőst aki majd rádadja..:D
    engem kiidegelt egykét rész
  • grebber
    #32
    Na ez jól hangzik :D
  • davos80
    #33
    Vazzer én most jöttem rá,hogy mi is ez a gém.Az oroszlán,a boszorkány,meg a különös ruhásszekrény...
    Kegyetlen nagy mesekönyv volt kiskoromban,baszottul jó,a játék milyen?
  • davos80
    #34
    Az első pályán hol a faszban van a negyedik gyerek?
    Ugye az a feladat,hogy találjuk meg,az egyik kiscsaj megvan,de még van 1...
  • davos80
    #35
    Nekem ugyanezt csinálja és nekem is atim van...
  • davos80
    #36
    Sikerült rájönnöm...
  • cenci
    #37
    és végig ilyen/ill. késöbb is/?
    mármint homály-kép mindig?
  • davos80
    #38
    Nem,a második küldetésnél már okés!
  • cenci
    #39
    köszi király vagy!!
    eddig nem is játszottam vele.durom vissza a gépre!
    lehet ehhez meg majd lesz valami patch/hacsak nem direkt ilyen/
    THX-XXXXXX!!
  • ThugEdge
    #40
    a kurva ogre csata:))
    ha ez 7+ akkor és középsős ovis vagyok
    de ettől függetlenül jó kis gamma