98
  • Snecie Smicie
    #1
    most ide mégis mit írjak?
  • benczurzs
    #2
    Remélem jó lesz ... egyszer mikor megjelenik.
  • Broafka
    #3
    lássuk
  • ac3
    #4
    van mar warezen beta?:D
  • Caro
    #5
    ???
    Te semmit sem fogsz belőle látni, ha beágyazott eszközökhöz lesz.
  • Pharaoh
    #6
    Ha nem tudod, akkor minek írsz be? LOL
  • Darth Sith
    #7
    nem rossz elgondolás, ez az újra az alapoktól. Lehet hogy vmi hasonló ráférne a win-re is.
  • smv
    #8
    Volt már rá példa egy párszor... Vagy nem?
  • NEXUS6
    #9
    Hmmm....;)

    Mikrokernel, mikrokernel....?
    Melyik OS is ilyen még?
    Ja, hát persze az A....

    De hiszen úgy is tudjátok!;)
  • mousee
    #10
    kicsit engem is emlékeztet a...na mind1...
    De azért jó gondolat. Teljesen az alapoktól újra. Ha így újraírnák tutkóra a wint, akkor még használnám is :)
  • roliika
    #11
    Vissza a gyökerekhez...lesz ebből még jó DOS. :-D
  • Ratty
    #12
    Ezt csinálták a Vistával is...
  • rgranc
    #13
    Jó lesz a hűtőnkhöz... :)))
  • DanyyX
    #14
    Én abba se raknék M$ terméket, hátha lefagy az oprendszer, és megromlik a kaja...
  • NuCLEARScoRp
    #15
    Na a fanatikusok már hozzátették a nevetséges hülyeségeiket... mostantól csak az írjon aki valami okosat is mond!!

    Ígéretes jövő...A MS megint hozza a formáját, csak igy tovább!!
  • roliika
    #16
    Játtsz 1 et valami 3D-s játákkal ugyanazzal a konfiggal Windows, aztán Linux alatt. Megtudod, mit hoz a jövő...
  • smv
    #17
    De hiszen ha fagyott a rendszer, akkor megfagy a kaja is!
  • NuCLEARScoRp
    #18
    Érdekes mindig ugyanaz a 8-10 ember elégedetlenkedik
    itt...
  • mousee
    #19
    Érdekes, h ha megnézed az előző cikket, ki volt az első windózbuzi, aki fikázni kezdett....
  • mousee
    #20
    Nem csak akarták?
  • NEXUS6
    #21
    Érdekes mindíg ua. 1-2 emberke védi a M$-t.

    (Az arányok teccenek;)
  • NEXUS6
    #22
    "Igéretes jövő...A MS megint hozza a formáját, csak igy tovább!!"

    Ja megint semmi, új csak felvedezzük a spanyolviaszkot, osz kiszorícsuk vele a versenytársakat.

    Erre gondoltál;)

    Nem tudom, hogy talált rá erre az egy területre a M$, ahol úgy látszik olcsóbb fejleszteni, mint egy másik céget szőröstől bőröstül bekebelezni.
  • roliika
    #23
    Neked speciális Windowsod van biztos! Mert nálad tuti nem volt kékhalál, full rendszer összeomlás,vírusok,reboot stb...ilyen win nekem is kéne! :-)))
  • fflx
    #24
    biztos sok autogyar mondta nekik, hogy azert windozt aze megse akarnak a kocsiba tenni, ezert aztan most irnak valami ujat, ami nem windoz :)

    (szerintem, de ki nem szarja le egyebkent)
  • roliika
    #25
    http://pcforum.hu/hirek/9911/Linux+mukodteti+majd+a+Microsoft+uj+vezeteknelkuli+halozatat.html

    Sors fintora...:-DD
  • roliika
    #26
    Szóval link formában...Linuxos Win
  • NEXUS6
    #27
    ciki
  • Zsoltika 007
    #28
    Na most fikázzátok a linuxot..
  • kbupdate
    #29
    Miért is?
  • noss
    #30
    dos, windows, ??? :)

    "A szoftvercég teljesen az alapoktól építi fel beágyazott rendszerekbe és szerverekbe szánt mikrokernel operációs rendszerét, amely a megbízhatóságra helyezi a hangsúlyt."
    miért eddig nem (azt hangsúlyozták hogy) azt tették? ;)

    egyébként üzleti téren nagyon-ott-van a m$, (azért is m$,) szóval szvsz érdemes odafigyelni rá, mert nyomon követhetjük / előre láthatjuk a trendeket...
  • Roli
    #31
    Nekem volt már minden olyan is, hogy ha akartam valamit a géppel újra kellett telepíteni a wint (95) és akkor ment egy napig most pedig már nagyjából tudom, hogy merre meddig mi és már 31 hete talpon van az XP SP2 semmi gond vele. Persze ez azért van, mert nagyon jól írták meg ezt a verziót!
    A win is olyan, mint egy labda pl...
  • noss
    #32
    te hány éve használod a windows-odat és milyen célra (mit csinálsz rajta általában/legtöbbször)?
  • greywolf
    #33
    Hihi, megint ráébredt az MS hog zsákutcába tévedt :)
    Én azt mondom helyes, csak így tovább, a végen (5-10 év múlva) talán lesz egy nomálisoprendszerük :)
  • Flashy
    #34
    mikrokernel beágyazott rendszerekbe C#-ban.
  • CAD
    #35
    Ezen en is meglepodtem, de ezt inkabb bizzuk a nagyokra... lehet ok mar tudnak valamit amit mi meg nem.
  • roliika
    #36
    Nem azt mondom ,hogy [email protected] lehetne jobb is. És 1 Linuxot lényegesen nehezebb tönkretenni. De bevallom én is wint használok mert rengeteg progi nem fut emulált win alatt linuxnál sajna.De tuti ezt is megoldják majd! Tényleg jobb rendszer és sebeség, biztonság szempontjából a Linux! Ha veszek új vinyót,fel is dobom rá valamelyiket az tuti! Nameg ingyenes.
  • NuCLEARScoRp
    #37
    a mostani Winem tavaly nov 28-án lett telepítve azóta hasít hiba nélkül,,,

    Játékra, munkára..... legtöbbet netezésre
  • FTeR
    #38
    ej, nekem megjelenés óta van az xp fenn, még alaplapot is cseréltem alatta (szerencsém volt, a reg fájl törlése után nem volt gond). na jó, nem pont megjelenéskor, talán fél év csúszással :)

    felhívnám mindenki figyelmét, h 1x már csinált hasonló újrakezdést ms. abból lett a winCE. az az os, ami a leg elterjedtebb a hordozható eszközökön. pont a modularitása miatt lett sikeres a forgalmazók között. és ms sokat átvett belőle a win szerverekbe és mint tudjuk mind asztali winnek az előző server változat az alapja.

    #26 ügye te sem gondolod, h annak a beágyazott linuxnak komoly köze van ahhoz, ami az asztalidon fut?
  • FTeR
    #39
    mér assemblyben kéne?
    C# van olyan jó mint a C/C++, rendszerprogramozásra a framework miatt nem jó, de a beágyazottként nme is azon fog futni...

    vista (új) kódjának nagyrésze is C#.
  • Caro
    #40
    Na igen, de beágyazott eszközökbe (szerintem) pont nem mikrokerneles OS való, mert abban minden fix.