116
Sensible Soccer
  • báttyó02
    #1
    Sensible Soccer - focimánia
    [2005. november 01. @ 16:37 - Mantis]
    A Codemasters ma jelentette be, hogy új focis játék készítésén ügyködik, amely a szimulátor kategóriába sorolva a remények szerint a PES és a FIFA sorozatok ellenfele lehet. Khm... Vagy inkább mégsem? Mégsem, ugyanis a Codemasters a Sensible Soccer alanyában nem ilyen vetélytársat készít, hanem egy focis játékot, amelyben a hihetetlen gólok, a lélegzetelállító megmozdulások, az irreális fizika és az ehhez hasonlók adják a játék alapját. További infó és képek itt.
  • báttyó02
    #2
    képek
  • bigapó
    #3
    és mit jelent az, hogy "released TBA"? ez van megjelenésnél írva.
  • EOX
    #4
    to be announced, vagyis még nincs bejelentve
  • rezsofiz
    #5
    jonak hangzik
  • Gabe18
    #6
    Ez volt az igazi Sensible Soccer,az Amigás idők legjobb fociprogramja!




    Ez az új,hát én nem hiszek benne.Ma már nem az a hangulat kell az embereknek mint amit a Sensible Soccer adott.
  • Takezó
    #7
    baszki ezzel nyomtam
  • Alien!
    #8
    minden idők legkomolyabb játéka...és persze csak Amigán!!!!
  • GanXstaZoleeWrk
    #9
    a webes képek alapjan nagyon hasonlo lesz.

    amigan mi is toltuk 600al isten volt :))
  • The Hedgehog
    #10
    Istenem a régi szép idők. Megnyugodva olvasom, hogy azért az alapkoncepción nem változtatnak :)
  • Csacsi
    #11
    Azért illik bejelenteni a forrást is....ha már idézel.
  • báttyó02
    #12
    gémsztár
    tessék
  • moralosan
    #13
    ez naggyon komoly! :)
  • Csaba
    #14
    Nekem megvan pc-n is a 96/97-es szezon verziója. Meg a 98-as. Iszonyú jó játék, remélem, az új valami hasonló lesz, 2005-ös grafikával.
    Az összes Fifával nem játszottam annyit, mint a Sensible Soccer 96/97-tel...
  • Csaba
    #15
    Én hiszek benne! Nekem igenis ilyen hangulatú gamma kell, ha már fociról van szó! Nekem ez a 2. kedvenc fociprogramom a Microprose Soccer után! :-)
  • moralosan
    #16
    az nem az új, ez az új :):

  • Csaba
    #17
    Valami hasonlóra számítottam. Jó lesz ez. De remélem, belepakolják az összes bajnokság összes klubcsapatát, mint a régi verziókban.
  • Gabe18
    #18
    "Ez volt az igazi Sensible Soccer,az Amigás idők legjobb fociprogramja!
    "
  • M.A.D.
    #19
    Emlékeztek még rá? :))) Bár szerintem a Kick Off anno A500-ason verhetetlen volt!
  • Gabe18
    #20
    Sensible-ben a 95,meg a 96 volt nagyon jó,amivel még jászottam.Annyi bajnoksá azóta se volt fociprogramban talán.Az egész világ benne volt.Ráadásul igazi nevekkel,csapatnevekkel.
    Az alap is jó volt,de ott még azért kevesebb volt belőlük.
    Egyszer a 96-ba néhány idény alatt leigazoltam egy fél világválogatottat a Fradiba,nem is maradt el a BL győzelem.
  • guardian hero
    #21
    Ha a Konami a világ legjobb fociszimulátorához sem képes megvásárolni a licenszeket, tuti, hogy egy ilyen budget kategóriás játékban kamu nevek lesznek.
    Én imádtam a régi 2D-s Sensi-t, de ez az új már a screenshotok alapján sem adja vissza annak a hangulatát. A régi 2D-s grafikával, full licenszekkel és masszív (akár 11 vs 11) online támogatással kellett volna egy új, Windows-os verziót csinálni, akkor tuti vevő lennék rá. Így nem.
  • Gabe18
    #22
    Micsoda észnélküli kavarodások lennének a régi játkmenettel 11vs11-ben...
  • Scholes18
    #23
    szerintem is komoly ellenfele a Fifának meg a Pes-nek..
  • Rip
    #24
    EZ nem akar ellenfele lenni a Fifának meg a Pes-nek...
  • Oli1984
    #25
    TALÁN MÉG MA IS JOBBAN eljátszogatom a sensible world of soccer 96'97 játékkal, mint a mai fifa és pes sorozat bármelyikével. Na jó, ez azért már nem teljesen így van, de nekem nagyon hiányzik az egész sensible féle foci. Benne volt a világ összes bajnoksága, a létező összes focista nevével, és a FERENCVÁROSSAL minden évben megnyertem a hazai bajnokságot, a kupát, és a BEK-et is:)
  • Gabe18
    #26
    Pár új kép ITT.

    Hát nem tudom,szerintem ez ma igy már eladhatatlan.Még alacsony árban is.És a régi (eredeti) sokkal stilusosabb volt...
  • Lammer
    #27
    ehhh kedvenc focigamem a regi 96/97es sensi!!!!
    EEEEES sokan nemtudjak, de a mai napig REAL updatek vannak hozza!!!!
    SWOS 2005-2006os frissites!!!!
  • Gabe18
    #28
    Mozgásban: KATT

    Hát nem tudom,ez igy nekem nem tetszik már.
  • EmIn3m02
    #29
    klikk
  • Zséé
    #30
    ááá ez kurvajó lehet
  • Gabe18
    #31
    Itt a DEMO .
    Aki a régit szerette,ajánlom próbálja ki,én is ódzkodtam tőle,de tévedtem,ez ugyanolyan haláli mint a régi változat!
  • Gabe18
    #32
  • Bankrupt #33
    LoL :D

  • Árnyvadász
    #34
    Demo már a pendrive-omon csücsül. Vártam a programot, nagyon kiváncsi leszek az eredményre! Bár már előre látom: Nem lehet kétséges! :)
  • Árnyvadász
    #35
    Kipróbáltam. Egyszerű mint a jancsiszeg, de ettől függetlenül annyira azért nem rossz.
  • gabber_saviola
    #36


    [center]Sensible Soccer 2006







    van benne multi? :P
  • Gabe18
    #37
    2006-06-08 PC Game ISOs Sensible Soccer 2006 (c) Codemasters *BWCLONE*
  • Lammer
    #38
    hat en kiprobaltam az Xboxos verziot... jopofa, de meg szokni kell az "uj" feelinget :D
    remelem lesznek hozza roster updatek meg real nevek rendesen...
    nomeg ami lehangolt az az adatbazis sovanysaga... a regi sensiben meg az alban bajnoksag is benne volt, ez nagyon sovany :C
  • Gabe18
    #39
    És nem tudod nehézségi szint volt benne?Mert pc-n a demóban pár meccs után a félpályán alig jött át a gép Argentinával...
  • Lammer
    #40
    huha mar kikapcsoltam a boxot, de nem emlexem ra tulzottan :D enis megszenvedtem, leikszeltem az omanokkal friendlyben a svedek ellen :$