54
Mi tegyek akkor ha megmozgatom az egeret és lefasgy az egész gép?
  • 14arsenal14
    #1
    hy!
    kérlek segítsetek, mit tegyek ha belépek egy jobb játékba és ha megmozgatom az egeret lefayg minden, ujra kell indítani a gépet?
    Ezzeknél a játékonál észleletem a hibát: Fifa 2005, Lineage, F.e.a.r., Age of Mitology, Sims 2. egyelőre még csak ezekkel, szerintem a memóriámmal van baj 256 MB DDR ramom van a video kártya is jó a proceszorom is viszonyleg jó meg minden, barátaimnak mind 512 es ramjuk van csak nekem van 256 és nekeki mindegyiknek idulnak ezek a játékok, kérlek segítsetek mi lehet a hiba!
  • mucsácsó
    #2
    lool, ilyen is van? sztem win reinstall
    de ilyenről még nem is hallottam
  • dodgecharger
    #3
    ez a topik le *lessz* zárva
  • Billie
    #4
    ne mozgasd az egeret ^^
  • mucsácsó
    #5
    hm...de ha aszondod, hogy csak a jobb játékoknál, akkor én vga-ra gyanakszom...de lehet a memóriád is rossz amúgy milyen is pontosan a videókártyád? meg én aszondom, hogy kérj el kölcsön egy kis időre, a harevodtól egy memóriát, csak annyira hogy berakni és megnézni hogy azzal fagy e...mert lehet ezek a játékok alatt egyszerűen meghal a memod, és kész...ha ez a hiba, biz akkor kell venned újat, a régit meg sajnos mindenféleképpen ki kell dobnod...namost ha ugyanígy csinálja, akkor lehet hogy a tápod a gáz, ez akkor valószínű, ha 300W-os, akkor azonnal menj el és csere...de lehet hogy a videokártyád...az a legnagyobb gáz, hát akkor abból is kellene újat venned, de így még nemtok mit mondani, hogy nem tudom a vga-d típusát, gyártóját, adatait pontosan! várom válaszodat!
  • mucsácsó
    #6
    vagy...vagyvagy én gyanaxom a hűtésedre is =/ szal játéktól ott túl meleg lesz, vga felforr, és egyszerűen meghal a masina...de nem tom, mondj a gépedről pontos adatokat, és akkor megvizsgáljuk hogy mit is kellene, mi lehet a gáz!
  • dodgecharger
    #7
    vagy csak egyszerüen ati/forceware driver.
    Esetleg még a hangkárty is szokott ilyenket csinálni.
  • mucsácsó
    #8
    meglehet azis, persze...de így mondom nehéz, hogy lowfast sem tudunk a vasról =/
  • dodgecharger
    #9
    na igen:Ð
    kéne valamiféle konfig+drajver leírás;
  • mucsácsó
    #10
    jahjah, de nincsen geccc, ebből így nem lesz help, ha nem segítesz nekünk hogy mi téged segítsünk arsenal...
  • ShaiHulud
    #11
    biztos vegleg lefagyott:) de tapgyanus.
  • 14arsenal14
    #12
    Hy
    - A Win reinstallt már próbáltam nem jöttbe -- Nem volt értelme
    - A videokártyám: ATI Redeon 9600 seriall accelator 128 mb rammal -- Szentem ez jó
    - A hangkártya biztos hogy nincs vele baj mert én is próbáltam -- Ez se jó ötlett
    - Na igen a tápegység hát nem tom milyen van majd uttánanézek!

    ati/forceware driver. -- NA és ez mi PLS írjátok le nem vagyok egy Compúter Májszter :D
  • 14arsenal14
    #13
    ja és mien konfig leírás kéne??
  • mucsácsó
    #14
    nekem is, meg hűtés
  • ShaiHulud
    #15
    tapnal most elsosorban az erdekelne hogy hany wattos.

    ati/forceware driver az pedig a catalyst(ati) illetve forceware(nvidia) neven futo hivatalos driverek attol fuggoen hogy neked milyen van, de mostmar tudjuk hogy radeonod tehat a catalyst.
  • 14arsenal14
    #16
    catalyst(ati) -- EZ JÓ?
    A tépot hogyan nézem meg hény W - os?
    :-(( Hülye vagyok :-((
  • ShaiHulud
    #17
    ravan irva elvileg:) feltelezem a tapot azert megismered.
  • artschi
    #18
    a géped hátuljára oda van írva a tápra, hogy hány Watt.
  • mucsácsó
    #19
    vagy mikor megy a gép, akkor megnyalogatod a tápot, még nem kezd rázni, aztán menj el a haverodhoz, ő biztos tudja hány wattos, nála is nyalogasd meg, és amelyik jobban rázott, az nagyobb
    szal haverodé nagyobbat ráz, és 350Wattos, akkor a tied kisebbet, akkó az lehet 300W-os :DDDD
  • mucsácsó
    #20
    de meg ne csináld....
  • Davidus
    #21
    ühüm
  • Chief
    #22
    vagyi inkább menj el a haverodhoz és mást nyalogass meg...
  • ShaiHulud
    #23
    vagy vegyel konzolt:)
  • mucsácsó
    #24
    jha, csak akkor csajhoz
  • Noodlee
    #25
    Szegény láma komoly problémája van, ti meg elbohóckodjátok a topikját.
    Majd átkerül gumiba :DD
  • 14arsenal14
    #26
    Hát sajnos igen!
    Azt hittem majd segítségre lelek de itt csak sok bunkó irogat na mind1
    paaa
  • Crazygirl
    #27
    "Egérmozgatásra lefagy a gép"

    Hat ez ciki.. .:D
  • mucsácsó
    #28
    lol...sok bunkó mi? mi kérdeztünk valamit azthiszem, és próbáltunk segíteni, de ha nincsen válasz, ilyenkor jön az ökörködés...
  • Tarajos Sül
    #29
    Nekem is az a fajta videokáryám van ami neked,és 256 MB ram is!

    Pentium 3
    a procit nemtom/fejböl/

    Nekem különösebb gáz nincs!
    Én ezekkel játszok és nincs velük gáz,mert akkor nem is tudnék játszani!/nem mindeggyikkel játszok de,elindulnak/
    Swat3,NFS Under. 1,Rollercoaster Tycoon 3,Call of Duty United Offensive,Panzers,Trainz Railroad Simulator 2004,Medal of honor Pacific Assault stb
  • Max7
    #30
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=979813350 - - ide vbelefért volna!
  • mucsácsó
    #31
    hát evvan, asszed volt esze ennyire?
  • mucsácsó
    #32
    vagyis na, akarom mondani lett volna esze...
  • ShaiHulud
    #33
    jo nagy paraszt vagy b+, itt kerdezzuk milyen kurva tapod van de arra sem vagy kepes valaszolni. szerinted azert kerdezzuk mert nem akarunk segiteni ? arra gyanakszunk hogy kicsi a tapod es ettol fagy. dehat ezek szerint neked a kvarcjatek valo. ezek utan segitsen neked a hoher.
  • Flamaster #34
    nekem is volt ilyen problémám. de nemcsak játékoknál, hanem ha valami komolyabb alkalmazást elinditottam.
    2 db 512Mb mem van a gépemben.Az egyik memória volt a ludas...!!!
    Kicseréltem és megoldódott a gond!
    gyanítom nálad is hasonló probléma lehet..
  • ShaiHulud
    #35
    mekkora tapod volt?
  • 14arsenal14
    #36
    Nekem is többen mondták hogy memóriával van a baj!
    Ja bazz+ 300 Wattos a tápim szentem nem ez a baj, vagy mégis ?
    nem kéne marháskodni, mondom hogy nem értek a géphez, LAMA SENKIK ÍRNAK IDE ÚGY LÁTOM KÁR VOLT TOPICOT CSINÁLNOM!!!!!!!
  • mucsácsó
    #37
    300Watt? na azonnal dobd ki a picsába!!!!!
    az tuti ludas, meghát a hűtésed is egyben szerintem...memória kérdéses még számomra, még ezt a elkéred mástól cuccot meg nem teszed!
    egyébként nem vagyunk LÁMÁK! örülj hogy segítünk...
  • ShaiHulud
    #38
    miutan lebunkoztad a neked segiteni probalo nepet megis mit vartal? 300 watt az kerlek arra eleg tetrisezz. 300 watt mar nem nagyon eleg ezekenak az alaplapoknak, procciknak, videokariknak. foleg ha mondjuk van bent mondjuk 2 vinyo + 2 dvd/cdrom + tuner kartya + mitomen:D de ezek nelkul is keves lehet mar a 300 watt. nah es ugye ha meg a markaja is szar akkor lehet hogy valojaban a 300 wattot sem tudja kiadni. mindenkeppen vegyel/vetess:) egy nagyobb tapot. 350 watt minimum. de inkabb 400-420 :P jah es ne noname fost:)
  • 14arsenal14
    #39
    Már nem azért de ti mondtátok hogy ha nincs válasz jöhet a marháskodás! Annak ellenére hogy mondtam nem nagyon értek a számítógéphez! SZóval szentem nem én vagyok a hibás/ SRY
  • mucsácsó
    #40
    hát de nem? kis poént viselj már el létszi a mi kedvünkért, én nem szeretem az ilyen komor emberkéket =/