19
BlindWrite nem indul segitsetek.
  • cicai
    #1
    Sziasztok!
    Segítsetek, aki ismeri, vagy tudja, hogyan kell elindítani ezt az Alkoholhoz hasonló író programot, elárulhatná. Feltelepítés után nem indul, hanem hiányol valamit. Nem a reg. Számokat. Gyakorlatilag letöltöttem az összes free és az összes regisztrációs programot (meg volt a serial vagy a patch) és nem indul.
    Köszi
  • CéZé
    #2
    "patin-couffin" ezt hiányolja, de asszem a legújabb verzióban már bent van, vagy keress rá és szedd le. De valahogy meg is lehet kerülni hogy ne kérje
  • lck
    #3
    Sajátgép > Vezérlőpult > Területi és nyelvi beállítások > Területi beállítások > Szabványok és formátumok: angol (egyesült államokbeli). Ezt állítsd magyarról erre. A többi beállítást testreszabhatod aztán magyarosra.
  • tigeroo
    #4
    címbe minek "pont"???
    banplíz!
  • Yossarian
    #5
    öregem, ezért bejössz egy topicba?
  • #6
    Valaki tudna segiteni? Blind Write programot akkarom használni de nem tudoMindent ugy csinálok ahogy levan irva mégse müxik.
  • DaveDee
    #7
    irtam privit
  • AMDFan2
    #8


    Nos az lenne az én kis problémám amit a képeken is láttok hogy ezt a szarságot kiírja és kész!Megnéztem a progi mappájában hogy egyálltalán látja-e a meghajtókat de nem mit csináljak hogy lássa pedig a legújjabb BW van meg és akkorsem régen volt valami progi amit még fel kellett a progi telepítése után rakni és akkor jó volt de sajna elszállt a vinyóm és nem tudom honnan szedtem le! A hivatalos oldalon sincs fönn! Help A válaszokat előre is köszönöm!
  • ssolitude
    #9
    Területi és nyelvi beállításokat átrakod angolra a Win-ben.Újraindítasz.Felteszed a BW-t,megcrackeled vagy patcheled,ahogy tetszik.Ha működik a BW, akkor újraindítod a win-t.Visszamész a Területi és nyelvi beállításokba, visszaállítod magyarra,újraindít és kész.
  • AMDFan2
    #10
    Nagyon köszi mükszik!!
  • danikarate
    #11
    Az egyik játék a Lego Star Wars ezt a programot kéri de nem értem miért. A Fájl B5T tipusú amivel meg tudnám nyitni az instalálott mit csináljak?
  • danikarate
    #12
    Hogy tudnék ezzel a proggrammal írni mert akárhányszor rákattintok arra hogy : Írás nem indul el.
  • danikarate
    #13
    Ezt írja ki a naplóban
  • danikarate
    #14
    Init sector provider failed
  • danikarate
    #15
    Can't open storage file(s)Exception message "Cannot open file" - na ezt írja ki
  • ssolitude
    #16
    A fájl (B5T) a Blindwrite saját image fájlja(mint a Néro-nak a .nrg).Az image-et a Blindwrite-al lehet kiírni.Blindwrite megnyit, image kitallóz, lemez betesz,írás.(like Alcohol, Nero,stb.)
  • exyr
    #17
    hello, olyan kérdésem lenne, hogy ezek a b5t, meg b6i fileket át lehet e konvertálni pl iso-ba, vagy valamilyen más formátumba, és ha igen, milyen progival?
  • tigeroo
    #18
    hogy lehet a blindwrite iage-t elindítani ezzel a programmal???
    nem kiírni akarom, csak bemountolni (nemcsinál semmit..)
  • madmanic
    #19
    hello, olyan kérdésem lenne, hogy ezek a b5t, meg b6i fileket át lehet e konvertálni pl iso-ba, vagy valamilyen más formátumba, és ha igen, milyen progival?


    ezt szeretném tudni én is! valaki help pliz