55
FPS PS2-n (avagy milyen jó FPS-eket ismersz PS2-n)
  • testerlnx
    #1
    Milyen jó FPS-eket ismersz PS2-n?
    Amúgy az is érdekelne, hogy játszik-e valaki egérrel FPS-t ps2-n, és jó -e hozzás a pc-s usb-s egér?
  • Chief
    #2
    ps2-ön nincs jó FPS
  • geri15
    #3
    kizárt
    nemlétezik
    többet nem mondhatok kérem kapcsojja ki :|
  • NormalisEmber
    #4
    Azért ez túlzás. Ott van pl. a killzone.
  • Laky
    #5
    van jó FPS, csak az irányíthatóság ratyi :|
  • NormalisEmber
    #6
    És a pc-s usb egér jó a ps2-höz.
  • tigeroo
    #7
    halo
  • Kaplan
    #8
    Az nem PS2 :)
  • Kaplan
    #9
    ÁÁÁÁÁ csöppet sem vagy elfogult.
    Killzone , midenképp be kell szerezni! KÖTELEZŐ! Legjobb PS2-s FPS!
    Amúgy meg a Mohák, Rainbow Sixek és a többi.
  • FLeK0
    #10
    half life tamogatja pl
  • tigeroo
    #11
    tom hogy xbox-os a halo :o)

    + lesz egy "only ps2" Call of Duty játék is (nemtom a címét)
  • Al Age
    #12
    Cold Winter. Gyönyörű game, irányítást tény és való, hogy szokni kell, de nagyon jó játék!
  • jax
    #13
    TimeSpitters 3. Nagyon komoly stuff. Időutazás, sok különféle fegyver.Fasza
  • Al Age
    #14
    Tényleg, én annak még a második részével játszottam, az is nagyon király!
  • jax
    #15
    Sorry: TimeSplitters
  • Afe
    #16
    sztem most ez a legjobb:



    www.darkwatch.com
  • mila69en
    #17
    jaja én is ezzel játszom faxa nagyon
  • Afe
    #18
    pont most nyomtam le Lazarust, b@szott kemény a csóka még cowboy fokozaton is..
  • Guer
    #19
    egér nélkül fps pffff
    naon szar lehet....
  • kiskami
    #20
    Szokni kell, de egyáltalán nem rossz az, sőt! Third person shooter meg annyi van, mint a ...
  • Tidus
    #21
    Nekem két ps2 es fps-em van,az 1 ik a Ghost recon Jungle storm,meg a Goldeneye Rogue agent szerintetek ezek jó játékok??
  • jax
    #22
    A Goldeneye az jó. Csak aszonygyák rövid.
  • Afe
    #23
    a Ghost Reconnal nem játszottam, de a Golden Rogue egy kalap fos..sztem.
    egyszer végigszenvedtem a Warhammer 40k: Fire Warrior-t csak is a sztori miatt, na az volt hasonló ratyi fps.
  • Guer
    #24
    hát nemtom
    lehet csak én vagyok béna de az biztos hogy sokkal lassab az egér+billenytü kombonál
  • Tidus
    #25
    Szerintem(én is elkezdtem mostmár játszani a játékokkal)a kurzor mozgatása nekem sokkal behatároltabb mint pc-n,deh a játékmenet is lassabb a ps2n mint a pc n,így ez nem gond.
  • Animefox
    #26
    Én sajna már nem emléxek hogy milyen PC-n FPS-t játszani... múltkor próbáltam havernál játszani a CoD UO-val, de sajna senkit se tudtam eltalálni mert annyira elszoktam az egértől... Egyszerűen lehetetlen lőni egérrel!!!!
  • The Shitlord
    #27
    Nem lehetetlen lőni egérrrel!
    Sőt! Azzal lehet igazán jol fps-t játszani!
    Konzolon fps-ezni egy frusztrálo szörnyűség!
  • Zozo76
    #28
    Az teny hogy az eger pontosabb eszkoz. Ezert van alltalaban a konzolos FPSeknel rasegites (auto aim), ami nem csalas hanem eppen azert van hogy korrigalja azt a pontatlansagot ami a kontrolleres hasznalatbol adodik.

    "Konzolon fps-ezni egy frusztrálo szörnyűség!"

    Ez egy hulyeseg. En azt is feltetelezem mar megbocsass, hogy nincs konzolod, mert olyanok szoktak ilyen hulyesegeket irni. A celzason kivul meg mindenben jobb a kontroller, eleve a kezedbe simul, nem kell olyan kezerolteto mozdulatokat tenni mint a billentyuzet hasznalatakor. Amikor a HALO Combat Evolved-ben kiszalsz -tobbedmagaddal- a The Silent Cartographer nevu palyan, es rohansz a sziklak mogodd megbujo covenant erok ellen, erzed a robbanasokat, azt hogy a fegyvered lo, a tarazast, a bekapott talalatokat az valami allat. Ehez kepest PCn kimenni ugyanott, semmi fizikai hatas, hat eg es fold! Persze letezik (valahol :)) rezgos eger, de mivel a PCs jatekok nincsenek rendesen felkeszitve ra, meg aztan a billentyuzetet mar nem tudod megoldani hogy rezegjen. Viszont igy ket kezzel markolod a shootgunt, erzed hogy jar a warthog motorja, stb. Szoval azt akarom mondani hogy az iranyitasi precizsegert csereben ott a vibracio, a kenyelmes kezbesimulo kontroller.

    En honapja vagyok konzolos, eddig csak PCn nyomtam. Nekem nem gond az eger hasznalata, de a kontroller (foleg a vibracio miatt) sokkal jobban bejon.

    Meg a konzolos feeling. Ezt csak az tudja/erzi aki rendelkezik/zett konzollal.
  • vg
    #29
    Ne hari, nekem évek óta van PS2, néha kiprobálom az újabb FPS játékokat, de egyértelmű, hogy nem konzolra való... Sima, alap kontrollerrel szörnyű, idegesitő, és játszhatatlanok ezek a játékok.
  • Skyline
    #30
    Nemtom én pc és ps2 fronton tolom,de semmi bajom nem volt eddig a ps2 irányításával fps téren csak megfelelően belőttem az irányítás érzékenységét és pár órányi játék után majdnem ugyanolyan faszán lehet tolni mint pc-n bill/egér-el:) Majdnem.

    Az megy hogy nincs jó game?:)
    Lol...A killzone az egyik legkomolyabb fps,a hangulat,kivitelezés igencsak sok fps-t a háta mögé utasít...

  • Flower
    #31
    T3-at próbáltam. Nem messzire jutottam vele. Nehéz a célkeresztet irányítani. Egér kéne+bill.
  • vidatomi
    #32
    SZIASZTOK!!!!LENNE EGY FONTOS KÉRDÉSEM!!NAH SZAl!!MEGKAPOM A FIFA 07-ET PLAY STATIONON!!!IGEN DE MIVAN HA A KOMMENTÁR GONDOLOM FRANCIA!!!!ÉS AKKOR HOGY TUDOM MAGYAR KOMMENTÁRRA VÁLTOZTATNI??LÉCCI SEGÍTSETEK
  • Al Age
    #33
    Kapcsold ki a CAPS LOCK-ot és szerezd meg a magyar kommentáros verziót.
  • KoPf04
    #34
    Érdekelne engem is a dolog,hogyan lehetne egérrel játszani ps2-n.
    Ki szeretném próbálni a Black-et,de egér nélkül biztos hogy nem állok neki.
    Pontosan azért mert szerintem is szenvedés az analog karral szarakodni.
    Nem régóta van ps-em,a kamera mozgatás az ilyen játékokban TPS,FPS számomra rémálom,inkább neki sem állok mert !!!ROSSZ!!!
    Kifejezetten undorító.....túlment,fölé,mellé,stb és lassú de leginkább nevetséges.
    Bocs a véleményemért,azért még imádom a ps-t.Bár mindíg is pc-s voltam így hát nem tudok elszakadni az egértől,de pár játékhoz elengedhetetlen volna.
    Valki nem tudná esetleg hogyan lehet beüzemelni az egeret a ps-en???????

    G7 usb

    THX
  • dinomano
    #35
    szerintem jo az analogkar, csak meg kell szokni... Kezdd vmi könnyebb game-en; vagy multizz haverral sokat... Igazabol en anno PS1-en a Medal of H. multirészében tanultam meg kezelni az analog kart; elötte en is csak szenvedtem vele... Ha ketten nekialltok benazni analogkarral; akkor nincs kudarcelmeny; viszont (akivel jatszol) mindketten belejöttök; és jokat lehet fightolni..ha pedig profik vagytok már multiban; akkor igazabol barmilyen PS2-es FPS-t siman vegigvisztek...Ajanlom a MOH-EA multijat pl... :-P
  • KoPf04
    #36
    Kösz a tanácsot,lehet hogy igazad van csak az a gond hogy én nem is akarok a joy-yal szopni semilyen formában.
    Maradnék az egeremnél(kisz drágaszágom),persze csak fps-ben.
    Egyébként az volt az egyetlen fps életemben amit konzolon játszottam(ps1 MoH). Igaz,teljesen más volt mint pécés társai.

    A tárgynál maradva,továbbra is érdekelne hogy lehet egeret kötni és használni a ps-n???
    Nagyon örülnék ha egy jószándékú egyed megosztaná velem ezt a tudást.
  • dinomano
    #37
    itt mindenki joszandeku; de nem mindenki tudja, h. mi megy egerrel/bill-el PS-en; mint ahogy en sem..Viszont hallottam ollasmi pletykat; h. nem minden FPS tamogatja eger+bill.-t...Igy viszont lehet h. egy csomo jo game-cimröl le kell mondanod... :-| Nem tudom, h. pl. USB-s egeret+bill.-t ra lehet-e kötni a gépre... :-| gondolom csak USB-s megoldassal müködnenek ezen eszközök... (vagy vmi joy-vezerlös atalakito talan?)
  • KoPf04
    #38
    Láttam valamelyik konzolos bolt oldalán egy kábelt szép összegért,az 2db ps2-es csatlakozást tesz lehetővé.
    Arról viszont semmi info nem volt ott hogy hogyan is működik vagy mit támogat,csak üres reklámduma.
    Plussz ott van ugye az usb gyárilag,amibe ugyan bedughatom a cuccot de nem történik semmi.
    Ezen felül láttam logitech katalógusban kifejezetten ps2-höz egeret ill. billentyűt.Persze ezek is csak távoli piciny fotók a valószínűleg megfizethetetlen eszközről,semmi leírás hogy hova miképpen,mit nyújt,hogyan működne.
    Úgy tűnik olyan téma után érdeklődöm ami nem igazán népszerű.
    Jó volna beszélni olyasvalakivel aki már látott ilyet,mielőtt beruháznék egy 15ruppós valamire,de ez nem igazán valószínű sajna....
  • dinomano
    #39
    én még egy game menüjeben nem lattam; h. tamogatna egeret+bill-t... Gondolom, ha annyira elterjedt dolog lenne, legalabb 1-2game menüjeben lenne valami opcio eger+bill. kalibralasra... USB tudtommal is csak 1-2 pen-drivehoz jo... (meg ugyi vinyohoz; de a game-ek 6%-a ha megy igy...)...szoval eger+bill-hez ott a PC; szerintem kevesebb macera betanulni a joykart; mint evezni árral szemben; és erölködni eger+bill-kompatibilitassal PS-en...
  • KoPf04
    #40
    Erre kezdek rájönni én is