277
Az igazi Megasztár?
  • Super Mario
    #1
    Nagyon érdekes, hogy jóval népszerübb, mint a Megasztár-beli veetélytársa Tóth Vera. Szerintetek miért?
  • Sland
    #2
    pfúúúj
  • Balo
    #3
    tudnék mondani olyat hogy büntit kapnék, ha nem bant :)
  • Nadi
    #4
    Én is így vagyok vele
  • Super Mario
    #5
    Nem probléma. Azért nyitottam meg a topicot, hogy véleményt cseréljünk. Nem bánt meg semmilyen vélemény, Nyugodtan leírhatjátok!
  • forza milan
    #6
    halottátok hogy ennek a rekedt tyuknak az énekére akarják cserélni a himnuszt?vgülis nem lett belöle semmi,de én behaltam volna!
  • Super Mario
    #7
    Hallottam! Szerintem nagyom jó szám.
  • forza milan
    #8
    jó,az egy dolog!de himnuszra váltani,ajjajj!
  • gabber_saviola
    #9
    mert megreszelte a fél magyar zenésztársadalom, azé nyomják ennyire
  • forza milan
    #10
    nemaz értékelem öt meg minden,csak nem nagyon érdekel!
  • Super Mario
    #11
    Hát, nem te szabsz határt a jóindulatnak :-) Miért kell mindig a rosszra gondolni?
  • gabber_saviola
    #12
    volt egy kérdésed, nekem meg egy válaszom .... :P
  • blackgamer
    #13
    a Nem kell című száma egész jó volt, a Magyarország pedig kifejezetten tetszik
    kár hogy ilyen show izében tűnt fel, szerintem felejtsük el az egész szinvonaltalan megasztárt, kár arról beszélni
  • forza milan
    #14
    naja,soma azokat csipi,akik éneklés közbe markolgatják a f*szukat,és azok a mackókák!:D
  • Super Mario
    #15
    Szerintem nagyon is jó! 5 szakember döntött arról, hogy kik a legjobbak! Abban igazad van, hogy nem ezen kellett volna meggazdagodni a TV 2-nek.
  • Super Mario
    #16
    Mondjuk ezt én is észrevettem, de nem ennyire drasztikus a dolog!
  • Nadi
    #17
    Ezt a szart a Himnuszra?
  • forza milan
    #18
    soma majdnem mindig ezt csinálta!majdnem mindig a szex került szóba nála,meg stb...
  • forza milan
    #19
    osztom!mert azért figyeljetek már,a régi nemzeti himnuszt lecserélni egy 1 éve ismert csaj énekére!azé ez...
  • Nadi
    #20
    És ráadásul nem is magyar...
  • tigeroo
    #21
    hát, én nem dobtam el magam a számaitól..a magyarország meg nagyon gyenge -.^
  • gabber_saviola
    #22
    feldobom a labdát: nah mikor jönek a kisebbségi dumák? :)
  • Super Mario
    #23
    Teljesen egyetértek veled! A következő hozzászólás is igaz, ez azért tényleg túlzás.
  • Super Mario
    #24
    Na és???????????????????????????????
  • tigeroo
    #25
    hát , annyit mondok : magyarországban sokminden elavult, például a himnusz :c
    sry, ez kelett..
  • Nadi
    #26
    Hát azért az durva lenne, hogy egy nem magyar énekelné a magyar Himnuszt szvsz:P
  • tigeroo
    #27
    ehh..
  • Super Mario
    #28
    Mindenki félreértette. Ez nem a XXI. szd. himnusza akar lenni!!! Ez csak egy dal, melynek címe: Magyarország.
  • forza milan
    #29
    ááá:Dezjjóóó!egyébként most nem akarok kissebségi dumába folyni de télleg igaz azér nóóó!de én birom meg minden,csak nem igazán érdekel a magyar zene téma,de ahogy elöjött ez a himnuszosdi!
  • tigeroo
    #30
    de ezt vehetjük a "ráerőltetésnek" is :l

    jött az augusztus 20... megjelent a dala, orrba-szájba nyomatták a rédijók..az átlag trendy ostoba rádíjóhallgató meg aszongya : hm, jókis hazaszeretetes dal ez
  • Super Mario
    #31
    Szöveg szerint tényleg az.
  • forza milan
    #32
    naja,jó,meg télleg bocs most nem elrontani jöttem/jöttünk a topikodat,csakmárha ittvagyok,itthagyom a véleményem is!
  • Super Mario
    #33
    Nyugodtan, én nem sértődöm meg.
  • haxoror
    #34
    Hát ja elég bénán jönne le :/
  • Taibi
    #35
    Lecserélni a magyar himnuszt? Minek? Ez mekkora kamu......
    A magyar himnusz az egyik legszebb himnusz...,és hát ugye végig kisérte a magyar történelem jó pár jelentős eseményét.
    Amúgy meg: Kölcsey-Erkel vagy Oláh-Geszti.......,hát ezt senki sem gondolhatja komolyan...
  • forza milan
    #36
    naja,énis ezt mondom!
  • Rafaelo
    #37
    c -zós topik ? :D
  • datango
    #38
    sztem jo lett a szam
  • Met
    #39
    az ország sötétebbik fele csinált belőle "sztárt"
  • Glpetyus
    #40
    Nem is gondolták komolyan.
    Csak egy rádióban olvasták fel egy gyökér hallgató sms-ét.
    Legalábbis én ennek voltam fültanúja :)