8
Igenis, Miniszter úr! és a sequelje
  • Waux Trident
    #1
    Nagyon szeretem a britcomokat és a Waczak Szállót után az Igenis-ek a kedvenceim. Szokta valaki nézni őket? (Régen ment a Dunán kibebaszottul jó szinkronnal, mostanság fel-fel bukkan a BBC Prime-on.) Az Igenis, Miniszter úrról és folytatásáról az Igenis, Miniszterelnök úrról beszélek. Minden egyes epizód egy-egy politikai bonyodalom megoldására fókuszál és mindeközben iszonyatosan vicces és olyan szereplőket találhatunk a cast listen, mint: Sir Nigel Hawthorne, Richard Vernon, de ha valaki jobban csípi őket, akkor: Paul Eddington vagy Derek Fowlds.
  • shad0w
    #2
    nemis...
  • geri15
    #3
    ...tudod így van ez...

  • jefferson83
    #4
    ...a szerelem engem mindig...

  • Waux Trident
    #5
    Hát, emberek, itt ez nem divat?
  • jefferson83
    #6
    A vacak szálló egy pár részét láttam az tényleg nem volt rossz, az igenisről még hallomás szinten sem tudok semmit.
  • Waux Trident
    #7
    A Waczak Szálló az emberi kultúra csúcsa. Mitöbb, rájöttem, hogy az első gusztustalan csúszó-mászó három dologért kúszott ki a vízből és indította el az evolúciót: 1) hogy létrehozza P.G. Wodehouse-t 2) hogy létrehozza Douglas Adams-et és 3) hogy létrhozza a Waczak Szállót.

    Persze Galla agyondicsért magyar szövege eléggé ront a minőségen, de azért még mindig keráj a sorozat.
  • lammaer
    #8
    Az Igenis miniszerelnökúr az überkirály, amikor először láttam a dunán, egyből rabja lettem. El is kezdtem felvenni, de sajna csak pár rész (9-14) lett meg, későn kapcsolódtam be a sorozatba. Sajnos.
    Valakinek nincs meg a többi rész valamilyen formában? Angolul elkezdtem leszedni torrentekről, de a magyar szinkron az szerintem sokat dob az élvezhetőségen. Ha tud valaki segiteni, dobjon plz egy privát üzenetet.