36
A MotoGP riválisa
  • Mustang2005
    #1
    Ide lehe írni a véleményeket eme remek motoros játékról!
  • zaki
    #2
    én is szerettem volna nyitni egy topicot a játékról, csak sajnos olyan kevés az infó róla, hogy inkőbb nem tettem meg...
  • M@TriX
    #3
    talán inklább fordítva kell volna a topiccím
  • Mustang2005
    #4
    Hogy tudnám azt meg csinálni a a Téma neve ne A MOto GP riválisa legyen hanem
    Ducati World Championship?????
  • Istencsászár
    #5
    lol
  • M@TriX
    #6
    hát ezt már elbasztad, mondjuk amúgysem árt gondolkozni mielőtt topikot nyitsz...
  • JGTC
    #7
    Egyáltalán van róla valami kép vagy ilyesmi?
  • M@TriX
    #8
    hát a topicnyitónak illett volna ezt megtennie, amúgy iTT egy videó.
  • zaki
    #9





    többi kép itt

    nemtom elég gagyi minőségűek e képek, talán vmelyik konzolos verzióból vannak...
  • Mustang2005
    #10
    Egy igen jó kép!
  • M@TriX
    #11
    jah, render...
  • Mustang2005
    #12
    A Moto GP-t leszámítva nem nagyon jelentek meg PC-re motoros alkotások, pár nagyon gyenge próbálkozást leszámítva az EA Superbike játéka volt az egyetlen, amit élvezhettünk, azt is jó négy éve. De most itt a megmentő, a Ducati World Championship, ami majd új színt hozhat ebbe a kategóriába. A grafika csak pár képen néz ki nagyszerűen, a többin kis felbontású textúrák, egyszerű formák köszönnek vissza. Remélhetőleg a játékmenet mindent verő lesz.
  • Istencsászár
    #13
    graf is ronda:D videóból ugyjöttle a fizika is full arcade.....
  • M@TriX
    #14
    jah épp most néztem meg én is, a GP3 most levitte a színvonalat, nekem csalódás volt, de ehhez képest azért jó :)
  • Zetorg
    #15
    így ránézésre valami árkád fos lesz...
  • Zetorg
    #16
    jah, GP2 online a legjobb motoros játék :)
  • JGTC
    #17
    kössz
  • JGTC
    #18
    Tourist Trophy kéne Pc-re is!! Ez tényleg elég hikomat...
  • ngcsnet
    #19
    [MOVIE] Ducati World Championship
    [2006. július 05. @ 07:11 - Berkenye] (kommentek: 4)
    A Ducati World Championship megjelenése teljesen ismeretlen, talán épp ezért meglepő, hogy csak úgy a semmiből előbukkant egy új videóbemutató. A modern motorversenyzős játék az Artematica Entertainment fejlesztésében áll, a mostani másfél perces animáció pedig megpróbálja bemutatni, hogy jól csinálják-e a fiúk.

    Movie

  • grebber
    #20
    10 új kép
  • Istencsászár
    #21
    Igénytelenés netovábbja, ps2 szánalom szint... Videót elnézve maga a gém sem lesz nagy durranás... inkább a Super-Bikes: Riding Challenge, abba több lehetőséget látok... bár azis ps2, de valamivel jobban néz ki és elvileg inkább szimulátor lesz...
  • Istencsászár
    #22
    vagyis xbox :) akkor mégroszabb mer ennyinél többet nyujt az a gép, de teljesen olyan az érzésem mint a Ford Racingel a név mindent elad a többi nemszámít...
  • gamerboy91
    #23
    100%-ból 25%-ot kapott.
    Ducati World Championship GERMAN-SiLENTGATE
    Most már tényleg nem lesz 1 ormális Motoros gamma?
  • grebber
    #24
    Ducati World Championship (C) Arithmetic Studios *EMUDVD* UNLEASHED
  • Kaszi46
    #25
    Bazzeg ezt fost merik motoros játéknak nevezni??? ez egy, egy... nem is találok rá szavakat hogy mekkora egy okádék valami. szégyen gyalázat:(
  • Kaszi46
    #26
    egy másik vélemény: "millio köszönet a feltöltőnek. a motogp mehet a ....-ba. minden idők legjobb motoros játéka."
  • cenci
    #27
    nekem nem indul:bejön a menü-le-föl rohangál a nyelvet sem tudom beállitani,utána irja hogy enter,de nem reagál semmilyen billentyüre.nem fagy le,mert feladatkezelöben fut,de mégis olyan...
    kormányt kihuztam akkor is ugyanez van...???
  • Kaszi46
    #28
    Kormányt kihúztam akkor is ugyanez van...??? Ezt kérdezed, vagy állítod? Mert nekem is ezt csinálta, amíg be volt dugva a kormány. Miután kihúztam, megszűnt, és sajnos ki tudtam próbálni a játékot.
  • cenci
    #29
    nem kérdeztem,kihuztam.a kérdöjel csak arra utalt ,hogy mi lehet még a gond...
  • ElekAdam
    #30
    Hellósztok most töltötem le a játékot és nem tudok játszani vele mert amikor belépek egyből kilép a gép a játékból és ezt írja :AVIStreamGetFrameOpen failed!
    Mit kellene csinálnom ?
  • Örm
    #31
    Hello!
    Mindig ezt írja ki indításkor. Ezt a codecket honnan lehet leszedni? Én csak fizetős helyet találtam eddig.

    [IMG]http://[/IMG]
  • Danton
    #32
    nekem is ugyanez a problémám!!!!
  • Stralis 91
    #33
    nah hali. én most tettem fel, és elindítom, erre a monitor kikapcsol és a led villog ész nélkül! mi lehet az 'orvosság'?
  • Szilardk
    #34
    Valami iszonyatosan el**** ezt a játékot!
    A fizikája nagyon gyenge,irányítás egy nulla.
    Sajna nagyon gyenge lett
    Még mindig a GP500 az etalon
  • tomas10
    #35
    irányítása jó, grafika pocsék de azér jó játék
  • csoola
    #36
    hát én kiprobáltam, egy versenyt nem mentem végig annyira szar volt:S uninstall lett belöle 10 perc alatt (örülök h nem vettem meg)