6081

  • alph4
    #1
    SPLINTER CELL 4 BEJELENTÉS!
    Na erre aztán tényleg nem lehetett számítani! Na jó, azért ez nem igaz, hiszen tudtuk, hogy sikersorozatról van szó. Ki lenne az a hülye, aki a csúcson abbahagyná? Nos, a francia Ubisoft is újabb tortaszeletkét akar a pénzünkből, ugyanis már ezerrel hegesztik a Splinter Cell negyedik részét. Egy rakat konzolra, és PC-re is, valamikor jövő év tavaszán érkezik. Ez azért is jó, mert akkor kis szerencsével jövő télen már megkaphatjuk az ötödik részt is LOL :D
    Forrás: GameStar

    +Nemrég a bejelentés után ki is adtak egy kézikamerás felvételt a játékból, ami bizonyítja hogy valóban készül a 4. rész. A Felvételből mondjuk egyenlőre nem sok minden vehető ki.
    [URL=http://www.hardwired.hu/dl.php?id=3757&dl=1]Splinter Cell 4 Movie #1[/URL]
  • biomage
    #2
    hát ez tényleg nem lehet semmit kivenni ése szerintem is kiadják hamarosan
  • alph4
    #3
    Remélem nemsokára kapunk 1-2 screenshotot ^^
  • biomage
    #4
    minden héten egyszer körülnézek ha találok belinkelem
  • biomage
    #5
    ez kicsit jóbb a tiedénél klick a WATCH IT NOW feliratra
    igaz ez pont ugyan az mint amit te linkeltél de jobb képet ad
  • CUCLI
    #6
    brutális
  • Sephi
    #7
    BRROOAAAFFF.
  • Duddits
    #8
    Éljen! Mondjuk a 3. résszel se játszottam, de minden újnak örülni kell... :-)
  • ThugEdge
    #9
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:

    http://www.bewaresamfisher.com/uk/

    de előtte hardwireden az infók

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Seth
    #10
    Mi lett veled Sam???? te is átmész marvel bosszúálló szuperhősbe???
    érdekes fordulat mitnemondjak
  • ThugEdge
    #11
    storyt tekintve már érett egy kis váltás,remegve várom
  • grebber
    #12
    Várom már főleg az ingame videókat.Kár hogy eddig nem mutattak a gameből semmit :(
  • hykao #13
    Ehh, jó lesz ez nekünk vajh?
  • Etienne9
    #14
    A 3-ik rész még most is megálja a helyét, ebben a nagy "triumvirátusok gigászi-mejelenési harcában"! A FEAR-Quake4-COD2...ha valaki tolta már maximumra húzva a grafikai beállításokat, akkor tudja miről beszélek. Hangulatában pedig utolérhetetlen...már fél éve fenn van:)
    És végre kibújik Fisher a "Világot megmentő, az USA-ért élek" szerepből! Aprítson hát a közéletben is egy kicsit! Jó kis tükör lehet majd amerikának! Kiképezzük, megbecsüljük...ránk támad!És az ok:)
    Mindig ugynaz!
  • rorr
    #15
    nagyon sablonos....
    Már nem tudtak mást kitalálni!Azért nem a lányt kellett volna eltemetni Én szivesebben kerestem volna vele Aput!
  • ThugEdge
    #16
    én abban bízom,hogy kicsit magánéleti dolgairól is megtudunk ezt-azt,tán így ember közelibbé válik,bár számomra max payne óta Ő az első gémhős:)
  • hykao #17
    Frissült a hivatalos oldal: KATT

  • Duddits
    #18
    Király a banner!
  • hykao #19
    Pár kép a játékból...(nem tom, nekem valahogy olyan furák...)
  • Duddits
    #20
    Nekem is.
  • grebber
    #21
    Hát erre nagyon kiváncsi leszek fura lesz hogy nem a jól bevált ruciban kell rohangálni.
  • asfa
    #22
    az igen keménynek tűnik
  • Richard90
    #23
    Remélem nem fogják elrontani
    szerintem is a képek kicsit furcsák
  • alph4
    #24
    Képek:











    Most akkor a kopasz börtöntöltelékkel kell mászkálnunk?! :P
  • Sith
    #25
    Fisher bácsi aki mindenhova bejutott és ki is jött onnan börtönbe... és majd ott is fog maradni... sztem érdekes alapkoncepcio hogy bedobják börtönbe tán kicsit értelmetlen?
  • Duddits
    #26
    Kísértetiesen hasonlít a Riddick-re.
  • edios
    #27
    Hát ez a börtönös dolog biztos csak reklámból van, mert ha tényleg erről szólna a játék az
    1. Pofátlan Riddick-copy lenne
    2. Nagyon sok rajongó elpártolna SCtől..

    Biztos az lesz, hogy ez egy rémálom,aztán hirtelen felébred SamFisher a bázison,és már kapjuk is a köv. küldit vagy vmi ilyesmi..
  • hykao #28
    Ki emlékszik még az első rész végére? Egészen pontosan az utolsó videóbejátszásra gondolok, amikor Fisher már otthon csücsül...
    Na szóval nekem úgy rémlik, hogy a feleségével ücsörög otthon, akit Sarah-nak hívnak, amikor megcsörren a telefon, de Fisher már nem veszi fel...

    Ezen kívül mintha a 2. vagy 3. részben is lenne szó a feleségéről...vagy valaki megemlíti vagy pedig Fisher telefonon beszél vele valamelyik küldetés előtt...

    Namármost az nem kizárt, hogy a feleségét és a lányát is ugyanúgy hívják, na de a lányáról az eddigi részekben semmiféle említés nem esett...most meg már hirtelen Fisher egyszerre özvegyember lett, és egyszercsak kiderül, hogy van egy lánya is...

    Vagy én emlékeznék rosszul?
  • leslieboy
    #29
    Az első részben nem a felesége volt,hanem a lánya!Mikor a repülős videónál megszakad a kapcsolat,nem azt mondta, but my wife,hanem but my daughter!!
    Vagyis azt mondta,de a lányom!Oda kell mennem...Úgyhogy ő volt a lánya..
  • hykao #30
    Hmm, akkor ezekszerint én emlékeztem rosszul...
  • hykao #31
    Ismét frissült valamicskét a hivatalos oldal...
  • Thanatos
    #32
    nah hogyan öljünk meg egy újabb nagy nevet..., úgytünik mamár ez divat hogy az összes nyerő sorozatot szét kell kurni ... :( (settlers 5, aooe, hagyne soroljam tovább..., msot meg ez :(((( )
  • hykao #33
    Azért talán várjuk meg, hogy mi sül ki belőle...
  • mícs
    #34
    hogy voltak sorba a reszek?
    most a chaos theory-val jatszom, az hanyadik?
  • Kaslerka #35
    3.
  • hykao #36
    1. Splinter Cell
    1.5 Kiegészítő (+3 pálya meg egy bevezető videó)
    2. Splinter Cell Pandora Tomorrow
    3. Splinter Cell Chaos Theory
  • mícs
    #37
    sracok!
    splinter cell chaos theory, manhattan mission!
    a tokombe megyek fel a lifttel?
  • hykao #38
    Hmm...egy ilyen régi fórumozótól merőben szokatlan, hogy nem a játék saját topikjában kérdez... :)
  • mícs
    #39
    sorry, nem talaltam meg!
    amugy megoldottam, lelottem a fenebe! :)
  • hykao #40
    új infók