22
Hogyan tudnék alcatel ot 556-ra javát küldeni?
  • imi25
    #1
    Segítséget szeretnék kérni.
    Alcatel OT 556 telefon készülékemre szeretnék java programokat küldeni infrán, de a telefon elutasítja.
    Kérlek segítsetek!
    Kösz!
  • Akos 001
    #2
    talán itt
  • DJ RX7
    #3
    figy vegyél Nokiat az mindig jó :d
  • Dodo55
    #4
    Azért utasítja valószínüleg el, mert régi az infra szabványa. Anyukám 6100-ása is csak névjegyeket tud infrán fogadni/küldeni. Egyszer próbáltam neki képet, de azt elutasította.
    Esetleg softwarefrissítés...
  • Pavlo
    #5
    Vodafoe-os? Mert akkor el is fogja utasítani. Sorry, de ez van.
  • imi25
    #6
    T-mobile-os.
    Amúgy képet , videót , csengőhangot átvisz.
    Lehet az is , hogy ez a szolgáltatás le van tiltva. (Mer a telóhoz való software észre se veszi a java fileokat)
    De szerintem ezt meg lehetne oldani valami mobil hackeléssel, de ahoz nem értek.
    Várom a további infokat!
  • Pavlo
    #7
    Akkor lehet, hogy nem támogatja azt a verziójú java alkalmazást, amit fel szeretnél tenni rá. Nekem egy gyárilag független T610-em van, és arra sem tudok egy két java cuccot feltenni...
  • wapee
    #8
    Help! Van egy 6230i telefon van hozzá infraport. Na mármost az infra működik a számítógép felismeri mint esztközt, de ha elindítom a PCSuite-ot vagy egyéb Nokiás progit, egyből megszakad a kapcsolat. Valamit csinálhattam, mert legelőször működött. Valakinek van valami ötlete? Köszi előre is!
  • wapee
    #9
    Pontosabban 6310i telefon, bocsi!
  • blancer
    #10
    sziasztok!
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy az infraport milyen adatátviteli sebességekre képes max., olvastam több adatot is pl.:115Mb/s (egyébként ez megabit/sec?), olvastam 115.4kbit /s és 4Mbps -ot is szóval ezek valós értékek? tehát akkor 115 Megabit a leggyorsabb?

    Előre is kösz a segítséget
    whitey
  • daeemoon
    #11
    Ha telóra másolsz az max 15 kbyte/s
  • blancer
    #12
    aham!
    Köszi
    még arra, hogy amúgy az infraport mennyit bír?

    Üdv Whitey
  • blancer
    #13
    ja és a hatótáv ezeknek mennyi? Oly 1 méter vagy van nagyobb hatótávolságú is?
  • blancer
    #14
    végülis szeretnék venni egy infraprtot de nemtom, h melyiket.
    Amúgy lehet h teljesen mindegy lenne :) csak az ember ha már vesz valamit akkor csak megnézi h mit is vehetett volna:)
    szal az egyik SBS MA615 (usb)115Mbs
    a másik [url]http://www.muszakidepo.hu/product_info.php?cPath=351_547_573&products_id=11499[url] 4Mbps
    Szal valami vélemény?
    Üdv: Whitey
  • daeemoon
    #15
    Egy szabványos infraport 4 megabit/s -t bír max (irda2) a hatótáv az erősségtől is függ, meg a típustól is (gondolj távkapcsolóra) egy teló infrája max 20 centit bír átlagban
  • Morphin
    #16
    Ez érdekes hogy 20 cm... az én 3650esem távirányítós programmal kb. 10-15m ig jól működött....ennyit erről..
  • daeemoon
    #17
    Igen vannak telefonok, de 20 centit se a levegőböl szedtem, hizs papéron ez szerepel :)
  • gallik
    #18
    Sziasztok!
    Van egy c75-ös telefonom és infrám is.
    A gondom az lenne, hogy szeretnék külföldön egy internetkávézóban a telefonnal csinált képeket videokat letölteni emailhez csatolni.Odáig rendben van, hogy a telefont csatlakoztatom az USB-s infrához, de az MPM programot nyilván nem engedik feltelepíteni, enélkül meg XP-ben csak annyit tudok, hogy a telefonra viszek adatokat, telefonról nem! Csak egyirányú az adatátvitel?
    Az intézőben sem látom, hogy külön meghajtója lenne, mint egy flashnek.
    Vki tud megoldást ?
    Köszi!
  • celza8807
    #19
    Nokia 6103-as talefont szeretnék összekötni infra porton keresztül számítógéppel.. a mobilra való adatátvitel működik, de mobilról gépre nem.. letöltöttem nokia pc suite-t, de semmi haszna, nem ismeri fel a telefont a program.... HEEEELP
  • csaba0224
    #20
    Van a C75 szerián ojan hogy 2irányu adatátvitel es lehet ojat hogy küldesz a szmitogépnek infrán keresztül én ezt csinálom már rég....
    Ha nincs a gépen mpm akkor nem is fogsz látni semi meghajtot ijesmi csak esetleg 1 modemet.
    A C75-röl mindent tudsz küldeni és fogadni!!!!!!Még az ismeretlen fájlokat is..
  • Csaba42
    #21
    Sziasztok! Van egy infrám, amit nem ismer fel a Windows. Egy könnyű, gumis labda pattant rá, azóta nem működik. Megjavítható? Üdv: Csaba
  • MihBen
    #22
    Hi. az lenne a próblémám, hogy a gépemen megjelenik a modem de nem tok küldeni a telómra semmit. Tegnap mikor feltelepítettem az infrát még működött.