24
Nokia 6101 probléma
  • galmat
    #1
    Hello!2 hete vettem egy új nokia 6101-et.Az a gondom h a videokat nagyon szaggatva játsza le.Sőt a java játékok is lassan,akadozva futnak,pedig nem keveset fizettem érte(50000-t).A telefon szoftvere lassú vagy ez a gond csak nálam van?Mert pl a 6170-nél a videok tökéletesen futnak.Segítsetek please!!
  • Caby
    #2
    gyárilag független? vagy "hozzáértő emberke" függetlenítette LAPTOPpal? mert ez is lehet a gondod forrása
  • Hysteria
    #3
    lassu a szoftever nalam is jelentkezik ez a hiba
  • galmat
    #4
    Hát akkor szívás.Amúgy nem lett függetlenítve.Rendesen pannonnál vettem.És a szoftver gondon lehet vhogy segíteni?
  • Lacika 79
    #5
    visszaviszed, hogy frissítsék a szoftvert, mert problémád van vele.
  • Pheel
    #6
    Elég drágán vetted azt a telefont...
  • Yoyo
    #7
    Hol vettétek a telót, a barátnőm ilyet akar és sehol nem kapható!
    Pannonos kell!
  • kircso13
    #8
    Hali.

    1. Hány db név van a sim ill telefon memójába: ha tele van az is lasítja a telefont( képek, videók, stb.)
    2. szoftver csere csak boltban ahol vetted mert a gari ugrik
    3. 50.000-ért már 6170 ill 56.000-ért 7270 telot lehet venni(új)
    4. 6101. Ez a széria alap a nokiánál(6 os széria)
  • artschiatwork
    #9
    kártyás verzióban ennyi a pannonnál...
  • Pheel
    #10
    Pannon mindig drágán mérte...
  • GYILOKOLI
    #11
    sziasztok!Nekem az lenne a kérdésem hogy hogy lehet a nokia 6101-et számitógépre csatlakoztatni ugy hogy tudjak rá zenét rakni
  • Pheel
    #12
    Infrán keresztül.
  • GYILOKOLI
    #13
    Nem infrát vettem hanem adatkábelt a gép felismer de nem kezeli külön meghajtóként.Mit tegyek hogy tudjak rá pakolni és ne csak a telefonrol a gépre hanem a gépről a telefonra is.
  • Pheel
    #14
    Gondolom adtak hozzá szoftvert. Azzal.
  • GYILOKOLI
    #15
    Felraktam de nem jó
  • Pheel
    #16
    2 eset lehetséges:
    * a Nokia hibázott
    * te hibáztál
    Szerinted melyik valószínűbb? Adtak ahhoz a szoftverhez leírást is, olvasd el!
  • GYILOKOLI
    #17
    Rlolvastam de nem tudom nem irnak semmit
  • GYILOKOLI
    #18
    Most már mindegy de kösz mindenkitől.
  • Failure
    #19
    Sziasztok.

    Nem tudom, gondolom nem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen telefonja van. Hátha másnak is van vele nyűge, nem csak nekem. Kérem, ha valaki tud, segítsen.

    Szoftverileg küzdök ezzel a szerencsétlen telefonnal.
    Utálom, ha egy telefon csilli-villi. Arra való, hogy telefonáljak róla. Szóval, a spártai megjelenés híve vagyok, semmi háttérkép, semmi hülyeség.

    Na most az a baj, hogy kedves ismerősök persze rögtön nekiálltak nyomkodni a telefont... beállítgattak minden szart.
    Teljesen hülye nem vagyok. Elvileg mindet vissza kikapcsoltam.
    De... és itt jön a de.

    Két dolog is úgy beragadt, hogy nem tudom kilőni.
    Az egyik, hogy egy rohadt halas kép kinnragadt a külső kijelzőn, mintha bizony kötelező lenne. Hiába kapcsolom ki a háttérképet...
    Ha becsukom a telefont, eltűnik. Ha kinyitom, akkor megjelenik. Pedig minden ki van kapcsolva, ami a külső kijelző illeti, sőt, jobbat mondok, elvileg a képet is töröltem a telefonmemóriából.
    Természetesen próbálkoztam azzal is, hogy másik képet beállítani, aztán azt kikapcs, hátha észhez tér, de persze nem. A hal örök. Ha másik képet beteszek, az is csak a hal után hajlandó megjelenni.
    Tehát az a mocsok kép valahogy nagyon beette magát.

    Ugyanez a helyzet a menüvel is. Belső kijelzőn sincs csak üres háttér. De amint menüt indítok, a menü alá bejön a korábban beállított háttér. A vicc, hogy erre nincs is külön opció.

    Na most én vagyok ennyire gyökér, vagy a tisztelt Nokia telo szoftvere ennyire gyökér?
  • Tomi77
    #20
    Failure próbáld mega gyári beállítások visszaállítását!
  • Dency
    #21
    Heló! Kéne szótár erre a telefonra! Angol-Magyar! Aki tud az irjon ide a forumba vagy küldje el email-ben a programot! Előre is kössz! [email protected]
  • bubi07
    #22
    te nem találok memória szoftvert erre a telóra.
  • Programvadász
    #23
    Szevasztok!Van egy Nokia 6101-es mobiltelefonom!Van hozzá egy CA-42-es adatkábelem.Van hozzá a Nokia PC Suite (6.4.8 verzió) program ezzel a verzióval egyszerűen nem ismeri fel a telefonomat.Ha feltesezem a Nokia.hu-n található legújabb verziót az felismeri de azzal egyszerűen nemtudok rátenni csengőhangok.(próbáltam .mp3 .midi .mid formátumokat)Kijelölöm a programmal hogy melyiket akarom rátenni (a zene átvitele menüpontal asszem) a telefonra és utánna a telefonra átmásolás menüpontot választom a fájl-menüpontban de semmi Infra-n keresztül amikor feltettem akkor felismerte és utánna már nem.Mi a teendő!?Várom a válaszokat!Előre is köszönöm (jah és bocsi hogy ideírtam)
  • rebollnorbert
    #24
    hali!
    nekem is van ilyen telóm és már kétszer frissítettem le a szoftverét és minden ugyan úgy akad rajta. (T.Mobilos)
    Nekem azt mondták hogy függetleníteni kő vagy alapból ilyen szerencsétlen semmise teló ez!
    Am ha valakinek van más ötlete az írjon pls.!