67
Táncosok,ruhák,kiegészítők,nézők,és vélemények minden mennyiségben:)
  • Zillo
    #1
    Van itt vk aki hastancol esetleg?:)
  • Amse
    #2
    én nem, de olvastam a minap, hogymegdöntötték a hastánc rekordot
  • Hanga
    #3
    én (volt
  • Pyx #4
    énsem, de nézNÉM
  • Zillo
    #5
    hany evig tancoltal?vagy hany eve tancolsz?-.-
  • Zillo
    #6
    majd egyszer egy ilyen ruhat szeretnek varratni magamnak...-.-

  • Ch_Slater
    #7
    énse. bár a hasam megvan hozzá
  • Hanga
    #8
    csak 1(sajnos)
  • Gorvik #9
    Megnéznélek benne :)
  • cyrus #10
    atem átszokott a hazsdándzra ? milesz itt még ? :D :C
  • Zillo
    #11
    jaha,az egyiptomi nyaralas mely hatassal volt ram -.-

    bacsi:majd ha lesz zsem,es tudok varratni ilyet,akkormajd meglathatsz

    de egyelore még egy normalis tanfolyamot kene keresni itt pecsen...-.-
  • Zillo
    #12
    ez a masik kedvencem

  • ivjoe
    #13
    Majd képt!
  • Vegas
    #14
    Voltunk most nyáron tunéziában, ott nyomták az ipart. de nemsokáig néztem őket mert mentem tarzan versenyre vagy mire. ^^
  • Zillo
    #15
    Biztos jo volt,en egyiptomban voltam,es ott is felleptek rendszeresen a szallodankban.Egy arab ipse engemis feltoloncolt a szinpadra,probaltam a csajtol ellesni a mozdulatokat...-.-
  • gnar killer
    #16
    trendy o.0
  • Zillo
    #17
    a hastancban nincsen trend fiam!:D
  • obe
    #18
    nem nem..maga A hastánc iz trendy..gnar killer erre célzott..és igaza is van:)
  • Zillo
    #19
    szerintem a ruhara irta,mivel arra valaszolt.

    miert lenne trendy?

    lassukcsak hany szaz eve letezik ez a tanc....
  • Gorvik #20
    Végső esetben, ha nem találnál tanfolyamot a környezetedben
  • obe
    #21
    nemszándékom flémet gyújtani...de szerintem európában, de leginkább kishazánkban az utóbbi pár éve uolyan trend mint mondjuk nordik wókingolni, vagy mint wellnes -fittnes divathullám,stb..szal csupán mig pár éve le se tojták(elenyésző kivételel) most meg ..." nincs a lakohelyemhez közel, hol keressek"-ig eljutottunk..de mondom no flame..

    peace
  • Gorvik #22
    Nemtom, én nem látok "minden sarkon" egy hastáncost.
    (Megjegyzés: szerintem meg a trendi szó lett trendi...)
  • Zillo
    #23
    Szerintem meggondolatlansag azt mondani,hogy egy tanc lehet divat,mivel nemhinnem,h hasonlitani lehet az oltozkodeshez,es egyebekhez,amit alapjaba veve TREND-nek neveznek.Mindenki oylan tancot valaszt,ami erdekli,es nem olyat,amit divatosnak tart.

    Nezz csak korul,nemhiszem,hogy talalsz olyan embert,aki azert tancol-legyen az latin tanc,hastanc vagy barmi-mert azt divatosnak talalja.Mar neis haragudj,de akinek semmi erdeklodese,es lovese nincs az egeszhez,mi a fenenek menne el tancolni?Hogy ö is trendy legyen?Lelehetne mar szallni errol a trendy majomkodasrol.Ha most a latin tancrol lenne szo,akkor arra mondanak h trendy?Mert azt megtobben tanuljak.Biztosan azert,mert trendy.

    Ez a tanc mar eleg regota jelen van,es nem hozhato osszefuggesbe a trend-el,szvsz.Az,hogy europaban is teret hoditott,es egyre tobben szeretnenek ismerkedni mind a tancal,mind a kulturaval,az miert lenne mar divat?Vagy az orszagok hagyomanyaibol,es kulturajabol is divatot csinalunk?

    Es nemtudom,az emberek hogyvannak vele,de ha valakinek megtetszik valami,es kedvet kap hozza,akkor altalaban igyekeznek elerni,es megvalositani a celjukat.Ja,de nem,sry,en azert szeretnek annyira hastancolni,mert az trendee,es defurcsa,hogy megsincs minden 2. utcasarkon hastanckellek bolt,es oktatasi lehetoseg.Na puff.-.-
  • PiR8
    #24
    Hasznos a hastánc. Egyrészt, mert aki műveli, valamilyen szinten érettebb nővé válik ezáltal. Tudom, mert volt egy barátnőm, aki művelte, és olyan tanitotta, aki 2003-ban (vagy 2004?) országos bajnok lett. Én nagyon szeretem nézni, mert ennyire összetömörített erotika nincs más táncban. Kifejező és ugyanakkor távolságtartó.
    Riszpekt!
  • Zillo
    #25
    na,csakhogy ujraeledjen a topic:

    2005 Miss Hastánc Hungary-verseny gyöztese,maya,szerintem nagyon ugyes,es erdekes stilusa van.az odlalon van pár video,ha vkit erdekel.
  • Fido4life
    #26
    Na hogy halad a hastánc gyakorlás ?
  • Zillo
    #27
    megyeget bar mostanaban kevesebb idöm van,de majd nyaron belehuzok :O
  • Fido4life
    #28
    Hát már mindjárt itt van.. Amúgy hol szoktál gyakorolgatni ? Szoktatok közösen, vagy otthon ?
  • Zillo
    #29
    itthon neha baratnömmel,neki van ien oktato kazettaja aztan elhulyulunk,d egyedul jobban szeretek.nagy tukor meg minden..
  • Fido4life
    #30
    Na az jó lehet.. És hova akarsz fejlődni, részt is akarsz majd venni ilyen versenyeken ?
  • Zillo
    #31
    hat igen szeretnék majd..:) de az raer,elöbb még ruhat kene beszerezni...nem egy olcso dolog
  • Fido4life
    #32
    Mért, a lentiek pl milyen árban vannak ?
  • Zillo
    #33
    hogyertve lentiek?
  • Fido4life
    #34
    #6 , #12
  • Zillo
    #35
    nahh azok minimum 60 hufba kerulnek vsz mivel külföldi oldalrol lehet öket rendelni nalunk mar 40töl is vannak,varratni meg még olcsobb elvileg
  • Fido4life
    #36
    De miért ilyen drágák ? Azért elég durva..
  • Zillo
    #37
    az anyag,a diszites,a kiegeszitök...sok hastancos maganak varrjaa ruhakat,mert igy olcsobban kijön,de nekem nem erösségem a varras.

    egyiptomban kellet volna vennem ruhat,ott rengeteg volt avalasztek minden 2. bolt televolt szebbnél szebb ruhakkal,raadasul ott ha szerencséd van felére letudod alkudni az árát
  • Fido4life
    #38
    Gondoltam hogy a díszítés miatt.. Akkor egyiptomban mért nem vettél ? Amúgy meg mióta érdekel, ez a Hastánc dolog ?
  • Zillo
    #39
    hat mar 1 eve kb de igazan egyiptomban ereztem at ahangulatát

    azert nemvettem mert akkor még nem gondoltam komolyan a dolgot most mar sajnalom,de mindenkepp szeretnek majd visszamenni.
  • Fido4life
    #40
    Értem.. Amúgy hány éves vagy, és a kor mennyire számít a Hastáncban ?