46
itt panaszkodhatsz
  • Tobacco
    #1
    Hát persze, hogy azért nyitottam ezt a topikot, hogy legyen hol panaszkodnom, "sírnom". Hol máshol tehetném.
    Panaszkodjatok ti is, ha van rossz szomszéd, lépcsőház. Meséljetek.

    Ki vagyok akadva. Rehabilitált környéken, ilyen a lépcsőházunk bejárata és az ablakom melletti lépcsőforduló:











  • Rage47
    #2
    uhh ejha
  • Takezó
    #3
    cigányok-e? :Ð
  • Tobacco
    #4
    Nem. egy darab sincsen a környéken. ezek magyarok itt mind, velünk együtt.
    és még a szomszédokat nem is sírtam el!... de azt majd máskor.
  • DJ Skyline
    #5
    ez mi raktár?:DD
  • Takezó
    #6
    van elég kuka nálatok? :d
  • báttyó02
    #7
    odabasz o::
  • báttyó02
    #8
    itt van abbol is bőven,képzeld errefelé mivan o:
  • Tobacco
    #9
    Ja és van 8 kuka, amit nemigazán szeretnek használni. jobb így a földön mindenkinek, és ez az egy bejárat van, itt vannak a postaládák is. a lépcsőforduló pedig a 3. emeleten van. 6 lakással. és az ablakom mellett. Ha kinyitom az ablakot, szinte beesik a 3 méter magas szemét. 20 cm van, hogy a kanyarban forduljunk le és fel a lépcsőn.
  • Tobacco
    #10
    Mesélj.
  • Takezó
    #11
    hát egyszer össze kell szedni mindet, és kirakni pár lapot, hogy pls má legyenek oly kedvesek és vigyék le a kukáig a szemetet :o
  • Tobacco
    #12
    alulról a 3. képen van egy kis csillogás, az 2 db papír, a közvetlen szomszédomé és a mienk. de hiába.
  • Shadow_THH
    #13
    elég ha néha visszaöntitek nekik a levélnyíláson :)
  • DePreSsZYo
    #14
    Nyáron engem mindig a földszínten lakó cigány család ébresztett, mert hát miért is ne baszák ki reggel 9 kor udvarra a gyereket üvöltözni... De én már itt a 8ban megszoktam ezt az üvőltözést...
  • _Vegeta_
    #15
    Szomoru helyzet.
    Kozos kepviselo is a helyzet magaslatan all. :DD
  • Kaplan
    #16
    Összkomfortos. 5 csillag. ;)
    SZemetes RULZ! Lopjak nektek ? :D:D:D:D
  • Vegas
    #17
    Legalább idősek-e?
  • Bandee1987
    #18
    Ezért nem jó, ha az ember panelban, társasházban lakik.
  • Vegas
    #19
    Vállald el a "közösképviselőséget" és szopasd meg őket.1 évig ők takarítják majd a lépcsőházat :o)))))999
    nálunk rendes a képviselő, most festik a házat kicserélik mindenhol az ajtót..szal ez tiszta udvar remdes ház.
  • hmhm
    #20
    tegyél oda egy pitbullt vagy másagresszív kutyát :O
  • deep
    #21
    én albérletben lakom és mindig szopok a tulajjal. A barátnőjével laknak a szomszéd szobában egy nem használatos ajtó választ el tőlük. Amikor aludnék, richtig baszakodnak valamit. Éjfélnél előbb itt nincs alvás:( De érdekes, kuffantani még nem hallottam őket:DDD
  • Lacc
    #22
    Akkor gondolj arra, hogy lehetne rosszabb is, mert nálam 1 előtt nem lenne alvás :D
  • SoDI---
    #23
    nem cigánytelepen kell élni ;D
  • Tobacco
    #24
    nem cigánytelep, egy darab cigány nincs a környéken sem. szerintem csak állati igénytelen emberek.
  • Tobacco
    #25
    ja, és többnyire fiatalok. mindegyiknek csecsmője van, vagy épp terhes. :p zeng a ház. most vagy idejük nincs levinni a szemetet, vagy aki levitte, annak, nincs ideje a kukába rakni, vagy túl fiatalok, és még nem tanultak meg takarítani, vagy nem tudom. Én még nem láttam ilyen mocskot soha sehol, pedig laktam már pár helyen.Mikor megvettem a lakást és idejártam nézegetni, akkor érdekes, tiszta volt, nagyon tiszta, és csendes, gyerek egy szál se sehol... szerintem le lett fizetve mindenki, hogy az ingatlanközvetítő megszabaduljon végre ettől a lakástól.
  • wander01
    #26
    nálam pl van egy valag baromarcu szomszéd de a tisztaságra mindenki figyel. ez piros pont, de összevesznek azon a barmok hogy a locsolócsövet hogyan kell fizetni, ami kb 5 ezer forint, az most közös költségből menjen, vagy gyorsan körbejárni az egész házat hogy mindenki adjon 500 ft-ot (ja ez egy 11 lakásos vadiuj társasház, a 2. kerületben a pasaréti térnél) fél délelőtt vitatkozott a mélygarázsban 3 barom szomszéd ezen. nálunk meg kevés a két kuka. mindenki tömköd mint a barom...
  • wander01
    #27
    ja és baromi szomenésem van ma sorry...
  • Met
    #28
    A háztakarítónak KELL kidobnia ha oda rakják, ha nagyon sok akkor kell hívatni egy konténert és abba pakolja bele a takarító.
    Nem értem, hogy a közösképviselő miért nem intézkedik.
    Hívd ki az ANTSZ-t hátha megb@sszák pár ezresre a házat. Amúgy a kukába is csak annyit lenne szabad beletenni amitől még be tud csukódni a teteje, ha nem így van elvileg a kukások el se vihetnék.
  • Met
    #29
    ha már szomszédoknál tartunk link
  • sz4bolcs
    #30
    Nekem jó arc szomszédaim vannak, még egyszer sem volt gáz, ha reggel kicsit hangosabban szólt a You could be mine. Jobbra Dr. szembe Dr. házaspár. Jogász -közgazdász.. ennyit tudok róluk. De inkább én vagyok az, aki éjjel másik lakásba próbál bemenni. :-)
  • Rózsalány
    #31
    hol laksz?? melyiik városban úgy értem?:)

    nekünk sem egyszerűek a szomszédaink, bár korántsem ilyenek...
    nálunk az egész lépcsőház nyugdíjasokból áll és ugye roppantul unatkoznak és legfőbb ellenségük a fijatal albérlőpár =mi:)) folyamatosan cseszegetnek bennünket : nem köszönünk elég hangosan, túl hangosan rohangálunk a kopogós cipőinkkel a lépcsőházban egész nap le-föl, nem takarítok elég jól...stb. na, aztán amikor egyszer a szomszéd öreglány lekapcsolta "véletlenül" a villanyóránkat, akkor aztán helyre raktam őket... azóta béke van:DD
  • Tobacco
    #32
    Bp, majd hétköznap még én is mesélek. :-)
  • CLINT EASTWOOD9
    #33
    Költözz
  • Pharaoh
    #34
    LOL. egyeseknek inkább vissza kéne menni az álltkertbe.
  • akyyy
    #35
    Hát mi sem panaszkodhatunk! LAssan 2 éve, mikor ide költöztünk panelba! Szép csábítónak tünt, az ingatlanos is csak úgy nyomta a szoveget, hogy a környéken egy cigány sincs, meg béabbélah. Jah meg hogy a városban ez az egész "lépcsőház" (vagyis tér) a legújabb, ezután már nem építettek panelt a városba!
    első próbléma, a kapucsengő, valami borzalmasan rettentes volt, sosem működött, és kb fél évig nem is kezdtek vele semmit, már a rendes sima csnegő sem működött! Akkor végre felujították, bár nem egy nagoyn szupira, mivel a környéken a legtöbb helyen pinkódos rendzsert szereltek be. Ide meg ilyen hülye Beetovenes csengősű szart tettek. Legalább a popconr szólna, de nem, éljen a barokk meg egyéb nyavajás korszakok zenealkotói:(
  • akyyy
    #36
    Másikl a távhő, ami megint kezd aktuális lenni! Kint már olyan fagy van, hogy whááá, de itt ekkor kapcsolhajták be a rejtett légkondit, hogy elviselljük ameleget (érd. más panelban a városban meg lehet jól sülni, meg is fáznak alakók ahogy kimennek a friss hideg levegőre, nem ug ymint itt ahol bent hidegebb van mint kint)
  • akyyy
    #37
    a legdurvább az most volt nyár végén! Szerintem a hülye szomszéd egyik részeg haverja idegességében a kulcsával szétbaszott egy vízcsőt, lyukas is lett, szépen kifolyt belőle egy rakás víz, pontosan nemtom mennyi de fle van írva. Hatalmas tócssam, híradóban meg az ország is tele árvízzel, mi is tapasztaltuk legalább:D
    Aztán jött a vízszámla, melegvíz használata az egekbe szökött! MAjd hamarosan az jatónál egy papír, hogy sürgős közgyűlés az elfolyt víz miatt, amit ki kell fizetni! ÉRdekes, hogy ki van írva a papírra, nem tudni hova lett a víz! hát bammeg, felszáradás rulezz!:D
    Némi pénzt a vízmű elengedett, meg önkormányzati támogatás, de igy is havonta mindne lakónak a közös kölcés gmellé + 4000 HUF! nemtom hány hónapon át. Enyni pénzbl simán lehetne egy 3d-s hologrammos kapucsengőt építeni, plusz még lifetet is:D
  • Tojesz
    #38
    3d-s hologrammos kapucsengő?
  • DEXTER92
    #39
    Szép hely...8.adik kerület??
  • Tobacco
    #40
    13.forgách utca :-)