46
Az új 3G-s telefon fiataloknak
  • Tibor
    #1
    Videó a telefonról
  • Tibor
    #2
    Leírás a telefonról
  • cyrus #3
    csúnya :(
  • Aquir
    #4
    ízlések és.. :)

    mindenesetre nekem is kicsit olyan kockaszerű :)
  • cyrus #5
    tehát csúnya :D
  • Aquir
    #6
    lehet hogy valakinek a kocka tetszik =) (tán kockáknak?)
  • Pyx #7
    nemcsúnya csak az a két fehér ív...
    csúnya :C
  • Imrusssss
    #8
    Aahhhhhhhhhhhhhhh

    de komoly azta kur*** eget neki de kemény

    mikor jön ki (mikor adják ki Magyarországon???
    Meg veszem nekem mindegy hogy mennyibe kerül!!!!!4
  • akyyy
    #9
    nem tudja valaki a számnak a cimét ami a videó alatt szól???
  • Aquir
    #10
    látod? :) (#8)
  • Duddits
    #11
    Fúh! Ez király! Mennyibe lesz? Mikor lesz?
  • Dodo55
    #12
    Itt van angolul is
  • Tibor
    #13
    március körül jön ki Mo-n szerintem Áprilisban már lehet venni, külföldön az ára 80 ezer körül lesz, Mo-n ahogy ismerem őket 90-100 ezer körül lesz
  • Tibor
    #14
    ahogy hallottam 240*320 pixel felbontású a kijelző 262 ezer szín
  • Dodo55
    #15
    A telefon szolgáltatásai

    * Elcsavarás révén elérhető telefon-, kamera- vagy zenefunkciók
    * Számok lejátszása és zenei válogatás összeállítása a zenelejátszóval (MP3/eAAC+)
    * Az 1 GB-ra bővíthető memóriában max. 750 kiváló minőségű, sztereó szám tárolható az új, továbbfejlesztett eAAC+ digitális audio kodeknek köszönhetően*
    * Barátokkal Bluetooth-on, MMS-ben vagy e-mailben megosztható zenei válogatás
    * Saját fejhallgató is csatlakoztatható a telefonos fülhallgató kábelén található dugaljba
    * Beépített, 2 megapixeles, digitális kamera
    * Egy csavarás után máris fotózhatunk vagy videózhatunk
    * Blogokban másokkal megosztható és nyilvánosságra hozható mobil élmények
    * Nagy felbontású, 262 144 színt megjelenítő kijelző


    * A teljes memóriakapacitás a dalok számától függ. A tárolási kapacitásról szóló adat hozzávetőleges, négy perces számokkal és 48 kb/s eAAC+ kódolással számol. A tényleges tárolási kapacitás az értékesítés alkalmával elvégzett beállításoktól függ.

    Műszaki leírás

    Működési frekvencia

    * Háromsávos GSM-lefedettség öt földrészen (GSM/EDGE 900/1800/1900)
    * Automatikus váltás a sávok között


    Vissza a lap tetejére

    Méret

    * Tömeg: 115 g
    * Térfogat: 103.8 x 50 x 19.8 mm


    Kijelző

    * 176 x 208 képpontos, aktív mátrixos, 262 144 színárnyalatot megjelenítő TFT kijelző
    * Méret: 34,8 mm x 41,1 mm


    Felhasználói felület

    * 270 fokban elforgatható (-90 és +180 fok): A szöveg-/telefon-, kamera-, és zenefunkciók egy csavarással azonnal elérhetők
    * Joystick, két parancsgomb, alkalmazás, szerkesztés és törlés, küldés (Push to talk) és befejezés gomb, ITU-T gombok, be/kikapcsoló gomb
    * Zenegombok: Lejátszás/megszakítás, megállítás, előre- és hátratekerés
    * Series 60 platform Symbian operációs rendszeren


    Zenefunkciók

    * A számokat és a zenei válogatásokat (MP3/eAAC+) a zenelejátszóval és külön zenegombok segítségével kezelhetjük A számokat és a zenei válogatásokat (MP3/eAAC+) a zenelejátszóval és külön zenegombok segítségével kezelhetjük
    * A megvásárolt CD-kről származó zenét a Nokia Audio Manager, a Windows Media Player vagy más szoftver segítségével juttathatjuk el a személyi számítógépről a Nokia 3250 telefonra
    * A zenei válogatásokat Bluetooth-on, MMS-ben vagy e-mailben oszthatjuk meg barátainkkal
    * Az 1 GB-ra bővíthető memóriában max. 750 kiváló minőségű, sztereó szám tárolható az új, továbbfejlesztett eAAC+ digitális audio kodeknek köszönhetően*
    * A saját fülhallgató is csatlakoztatható a telefonos fülhallgató kábelén található dugaljba
    * Továbbfejlesztett zenei funkciók: hangpróba (equalizer, Stereo Widening hangminőség javító, Reverb, Bass Boost)
    * Az internetről vásárolt vagy a számítógépről feltöltött saját zenéket a jó minőségű fülhallgatókon hifi-sztereó hangzásban élvezhetjük
    * Támogatott formátumok: eAAC+, MPEG4 AAC, MP3, ARM-NB, ARM-WB, 64 többszólamú MIDI, RealAudio Voice, RealAudio7, RealAudio8, WMA
    * Zenestúdió: Saját csengőhang megkomponálása a Nokia 3250 telefonra feltöltött kb. 40 MIDI dallamból
    * Vizuális rádió


    * A teljes memóriakapacitás a dalok számától függ. A tárolási kapacitásról szóló adat hozzávetőleges, négy perces számokkal és 48 kb/s eAAC+ kódolással számol. A tényleges tárolási kapacitás az értékesítés alkalmával elvégzett beállításoktól függ.

    Vissza a lap tetejére

    Képkezelő funkciók

    * Beépített 2 megapixeles digitális kamera (a kép alapmérete: 1600 x 1200)
    * Egy csavarás után máris fényképezhetünk vagy videózhatunk
    * Fejlett kamera üzemmódok: állókép, gyorsfotó, videó
    * Beállítható éjszakai fotózáshoz, élesség-állítás, képminőség-meghatározás és önkioldó
    * Négyszeres digitális zoom
    * Videofelbontás: 176x144 vagy 128x96 képpont (QCIF vagy SubQCIF), másodpercenként 15 képkocka
    * Videoszolgáltatások: akár egy órás videofelvétel mikroSD-kártyával; letöltés, megnyitás, streaming
    * A zenegombok kameragombként is működnek: ráközelítés és eltávolodás, exponálógomb, leállítás


    Vissza a lap tetejére

    Multimédiás funkciók

    * Videók megtekintése vagy zenei videók streaming letöltése a RealOne lejátszóval
    * Továbbfejlesztett videoszerkesztő: a videofilmeket különböző profiesszionális effektekkel gazdagítva saját tartalmaink új arcukat mutatják


    Vissza a lap tetejére

    Mobil bloggolás

    * Osszuk meg mobil emlékeinket a mobil blogon
    * A tartalmat feltölthetjük az internetre vagy csatolhatjuk MMS-hez vagy e-mailbe
    * A tartalmat MMS-ben vagy Bluetooth vezeték nélküli technológiával közvetlenül is elküldhetjük barátainknak


    Vissza a lap tetejére

    Üzenetküldő szolgáltatások

    * MMS OMA 1.2: A képeket, a videót, a szöveget és a hangfelvételeket MMS-üzenetben kompatibilis telefonra vagy személyi számítógépre küldhetjük el; MMS-ben diavetítés-szerűen is elmesélhetjük az eseményeket. Az MMS OMA 1.2 specifikáció max. 300 kB terjedelmű üzenetek fogadását és küldését teszi lehetővé.
    * Szöveges üzenetek: Támogatja a láncolt SMS-t, a képüzenet-küldést és az SMS levelezési listákat
    * Prediktív szövegbevitel: a legfontosabb európai és távol-keleti nyelvek támogatása
    * E-mail: munkahelyi és otthoni postafiók elérése; az SMTP, a POP3, és az IMAP4 protokollt támogatja
    * Jelenlét: Wireless Village-et, azonnali üzenetküldést és dinamikus telefonkönyvet foglal magába; hívás előtt megtudjuk, ráér-e a másik


    Vissza a lap tetejére

    Memóriafunkciók*

    * 10 MB belső memória, valamint mikroSD-kártyával 1 GB-ra bővíthető memória, amely max. 750 szám befogadását teszi lehetővé


    Vissza a lap tetejére

    Vizuális rádió

    * Zenehallgatás közben kapcsolódjunk be kedvenc rádiónk műsorába:
    o Megtudhatjuk, milyen szám szól, ki énekli és még sok egyebet az előadóról
    o Játékokba nevezhetünk be, felméréseken vehetünk részt, szavazhatunk a kedvenc zenénkre
    o Közvetlenül a telefonra tölthetjük le a megvásárolt zenét
    * Itt még többet megtudhatunk: www.visualradio.com



    Nokia Sensor

    * A Nokia Sensor spontán, társaságban jól használható alkalmazás a spontán társasági lények számára.
    o Mutassuk meg magunkat a többi Sensor felhasználónak a telefonon létrehozott egyéni oldalaink segítségével!
    o Nézzük meg a többiek oldalait és váltsunk Sensor üzeneteket!
    o Osszuk meg az állományokat a 10 méteres hatósugáron belül működő, Bluetooth vezeték nélküli technológia révén!
    * Itt ingyenesen letölthető a Nokia Sensor: www.nokia.com/sensor >>


    Vissza a lap tetejére

    További alkalmazások

    Nokia Audio Manager: Hozzunk létre és rendszerezzünk digitális zenefájlokat a kompatibilis személyi számítógépen, majd küldjük át azokat egy kompatibilis mobilkészülékre, például a Nokia 3250 telefonunkra

    Nokia Lifeblog multimédiás naptár: A mobiltelefonnal készült fotókból, videofelvételekből, a szöveges és multimédiás üzenetekből naplót készíthetünk. Egyszerűen böngészhetünk és kereshetünk benne, szerkeszthetjük meg, és menthetjük el - a személyi számítógépen és a telefonon egyaránt. Itt még többet megtudhatunk róla: www.nokia.com/lifeblog.
    Zenestúdió

    Zajszintmérő: Megtudhatjuk környezetünk zajszintjét például egy focimeccsen vagy egy koncerten. A zajszintmérő nem professzionális felhasználásra készült.


    Vissza a lap tetejére

    Csatlakozás

    * Bluetooth vezeték nélküli technológia
    o Kézhasználat nélküli beszélgetés a vezeték nélküli Bluetooth fülhallgató tartozékkal
    o Vezeték nélküli többszereplős játékok Bluetooth kapcsolaton át
    o A telefon és a kompatibilis személyi számítógép szinkronizálása helyi Bluetooth vezeték nélküli kapcsolaton keresztül
    * USB-2.0 teljes sebességgel és nagy tárolókapacitással


    Böngészés

    * WAP 2.0, xHTML böngészés TCP/IP-n


    Adatátvitel

    * EDGE: Class 10, letöltés max. 236,8 kbit/s sebességgel
    GPRS: Class 10, letöltés max. 62,4 kbit/s sebességgel


    *Megjegyzés: a ténylegesen elérhető sebesség a hálózattól függ.

    Személyes információ-kezelés (PIM)

    * Telefonkönyv
    * Naptár
    * Notesz
    * Világóra
    * Átváltó
    * Számológép
    * Fájlkezelő
    * Távszinkronizálás
    * Aktív nyitóképernyő
    * Üzenetküldés
    * Böngészés
    * A készülék biztonságossága:
    o Zárt készülék (a bináris kódok és a készülék beállításai hozzáférhetetlenek)
    o A végfelhasználó magánéletének védelme (védett hozzáférés a névjegyzékhez, a naptárhoz és az üzenetekhez)
    o Ellenőrzött hozzáférés az érzékeny műveletekhez vagy alkalmazás-felületekhez, többek között védett hálózati csatlakozás)


    Vissza a lap tetejére

    Játékok

    * Punkwigs, Snakes


    Híváskezelés

    * Gyorstárcsázás: max. 9 névvel, a 2-9 gombbal
    * Az utolsónak hívott szám tárcsázása a hívott számok listájáról (A híváskezdeményező gomb jeleníti meg a hívott számok listáját)
    * Automatikus újrahívás (max. 10 kísérlet)
    * Automatikus hívásfogadás (csak fülhallgatóval vagy autóskészlettel működik)
    * Hívásvárakoztatás, hívástartás, hívásátirányítás, a hívás időtartamának kijelzése
    * Automatikus és kézi hálózatválasztás
    * A hívófél azonosítása fényképpel
    * Konferencia-hívás (max. 5 résztvevővel)
    * Rezgő hívásjelzés


    Vissza a lap tetejére

    Hangfunkciók

    * Továbbfejlesztett hangfelismerő tárcsázás
    * Hangutasítások
    * Hangrögzítés
    * Beépített kihangosító


    Digitális szolgáltatások

    * Zeneletöltés a hálózaton keresztül
    * Témák a felhasználói felületre
    * Letölthető Symbian és Java alkalmazások
    * Játékszolgáltatások, többek között szintek és hangok
    * Csengő-, és figyelmeztetőhangok: eAAC+, MPEG4 AAC, MP3, ARM-NB, ARM-WB, 64 többszólamú MIDI, RealAudio Voice, RealAudio7, RealAudio8, WMA


    Az értékesítési csomag tartalma

    * Nokia 3250 telefon
    * Nokia akkumulátor BP-6M
    * Nokia adatkommunikációs kábel CA-53
    * Nokia kompakt töltő AC-3 AC-3*
    * Nokia töltőadapter CA-44*
    * Nokia fülhallgató zenehallgatáshoz HS-20
    * CD-ROM (a Nokia PC Suite szoftvert is tartalmazza)
    * Használati utasítás, gyorsútmutató, termékbrosúra

    *Csak Európában, a Közel-Keleten és Afrikában
  • Dodo55
    #16
    Csak 176x208
  • Tibor
    #17
    kártyát nem adnak hozzá?
  • akyyy
    #18
    jobb lett vóna belinkelni.
  • Arthas
    #19
    Szép teló..
    ilyet veszek:D
  • 404error
    #20
    nekem akkoris tetszik ha rubkkocka téglafon meg gagyi felbontásu meg szar
    sztem jó teló nekem bejön főleg hogymá itt van a kezembe sztem odabasz
  • Akos 001
    #21
    A "Vissza a lap tetejére" luxus funkció?:O
    ezé olyan drága?:O

    :D
  • balcooo
    #22
    Szerintetek hogy kell használni a hozzá adott fülhallgatót? Ilyen kis buci félgömb szerű valami, és nyeklik nyaklik mikor meg probalom begyömöszölni a fülembe - és simán kiesik belöle, pedig nincsen egy kimondott elefántfülem
  • Hypofely
    #23
    na infót kérek a telefonról attól hogy tekergetni kell van valami hibája hogy gyorsan elbaszódik vagy vmi?
  • Cubemaniac
    #24
    CSáó!
    Nekem szerelem első látásra ez a Teló.
    Szerintem nem sok gyártó vállal be ilyen formavilágot. Szerintem is Ízlések és pofonok, de ez a teló nagyon el lett találva. A 3G-vel kapcsolatosan, nem raktak bele pedig megtehették volna!
    Fáj a szívem mindig mikor látom a reklámokban!
    Ja meg csak itt Magyarországon Qrva drága!
  • laci 700
    #25
    Szerintetek jó ez a telefon?
    Pl.:minden sinbyan s60-as cucc megy rajta?
    Nem merül le hamar, nem fagy le meg ilyesmi.
    Lécci mindent írjon le akinek már van ilyene!
    Nagyon köszönöm!
  • laci 700
    #26
    Lécci Írjatok!
  • Arthas
    #27
    2 napja vettem meg a talót.
    Nekem nagyon tetszik, elég gyors, nem kell sokat várni mikor a menük között lépkedek. Pár mobiljátékot felraktam , szépen ette őket.
    A beépített mp3 lejátszó profi munka.Kihangosítve nagyon hangosan is lehet rajta zenét hallgatni.
    Egyedül a kamera minőségével nem vagyok teljesen megelégedve ,ahoz képest ,hogy 2 megapixeles ,eléggé darabos a kép...
  • laci 700
    #28
    Köszi!
    Te hol vetted és hány forintbe került?
  • Arthas
    #29
    PannonGSM : 64.188 FT 2 éves hűségnyilatkozattal
  • laci 700
    #30
    Én is ott néztem.
    De ott 69990Ft van kiírva.
  • Arthas
    #31
    Vállalkozóknak olcsóbb 2 éves hűséggel...
  • laci 700
    #32
    Hi!
    Neked még mindig nincs baj a telóddal?
    pl.:jó a joy, nem fagy le a mobil stb...
  • Arthas
    #33
    Eddig 1X fagyott le.
    A joy jó , semmi baja.
  • laci 700
    #34
    köszi akkor szerinted megéri az árát?
  • Arthas
    #35
    Jó kis teló, nekem bejött
  • laci 700
    #36
    Nem tom én a mediamarkt-ban láttem ezt a telefont és le volt fagyva és nem működött rajta semmi:(
    Én inkább nem veszem meg:)
  • Grizzly4x4
    #37
    Légyszi irjátok meg hogy az aksija hogy birja mert én pont most gondolkozom a telefon megvételén és egyedül attól tartok hogy az aksija ratyi meg hogy nem e túl nagy.
  • laci 700
    #38
    inkább sztem verd ki a fajedből
  • Arthas
    #39
    Li-Ion 1100 mAh (BP-6M)
    Készenléti idő: 245 óra
    Beszélgetési idő: 3 óra
  • knadam
    #40
    Hi!
    Nekem is ilyen telóm van! Sajnos most a szervízben van, mert a joystick elromlott! De talán a héten kész lesz! Most Samsung d500-at adtak cserének! Már nagyon hiányzik a zene, meg a symbian!
    Egyedüli hibája, hogy nincs még smart movie-hoz törés symbian 9.1-re...