29
BitLord kérdés
  • SE
    #1
    Sziasztok!
    Van két gépen megosztva egy ADSL -es Internet kapcsolat. Az a bajom, ha az egyiken fut a BitLord c. program, akkor teljesen elviszi a sávszélességet, holott csak 30-40k -val tölt. :(
    Hol lehet beállítani, hogy mennyit használjon?
  • laliking
    #2
    csak 30-40ezerrel tölt......
    jókis sávszél :D
    talán kb
  • SE
    #3
    Természetesen kb.
  • robotnyk
    #4
    opciók, beállítások, első menüpont...
  • biomage
    #5
    ez gondolom letöltö sebeség néz körül feltöltö sebbeség korlátozás után
  • Laky
    #6
    lehet, hogy ezt csak te értetted félre?
  • alert
    #7
    Ha routerrel vannak osztva mindkét gépre legújabb cFosSpeed ha windows kapcsolatmegosztással, akkor a megosztó gépre cFOS. Ez Traffic Shaping-el megoldja a feltöltés miatti letöltés lassulását.
  • alert
    #8
    Így akár ha max-al tölt fel az egyik gép, a letöltés akkor is csak minimálisan lassul.
  • PLackó
    #9
    nagyon úgy tűnik..
  • Ahhoj
    #10
    az úgy nem működik
    mert a két gép egymástól függetleb traffic shaping szempontjából
    vagy már meg van oldva, hogy egy hálózaton van több gép, és mind1iken cfos, akkor azok egymással is dumcsizzanak?

    vagy nem? :)
  • alert
    #11
    cfos ugyebár a dsl kapcsolatot shapeli. cfosspeed pedig a routerre menő forgalmat. Ha mindegyik gépen van, akkor optimális a forgalom. Legalábbis nekem itthon így van megoldva és működik :)
  • SE
    #12
    Kösz a választ. Az egyik gépen XP Sp2 -van. Működik úgy is?
    Igazából az lenne a megnyugtató, ha simán a BitLord-ból lehetne a megosztás mértékét (mennyit használjon föl-le) állítani...
  • lck
    #13
    Akinek összehasonlítási alapja van, mesélhetne: mennyivel különbözik (jobb?) a Bitlord a BitCometnél?
    Mert ránézésre csak egy lenyúlt BitComet.
  • Yossarian
    #14
    jah, ráadásul a kb kilobitet jelent, szal kár volt okoskodnia :DDD
  • Enyém
    #15
    amikor letöltök vmit akko látom h én is feltöltök vmit de mit???
  • aMGEE
    #16
    Szasztok!Nem tudna valaki segíteni bitlord ügyben?Kéne valami (program vagy ilyesmi) amivel gyorsítani lehetne a letöltést!(ha egyáltalán van ilyen)Ugyanis ROHADTUL lassan tölti le a torrenteket(de még a 8 MB-osokat is!Ha valaki tudna segíteni ezzel kapcsolatban,azt nagyon kérem írja meg(vagy e-mailben) [email protected]
    -Előre is kösz-
  • zoliapu
    #17
    Hogyan lehet szabályozni a programban a bitlord processz mennyi memóriát illet CPU időt használjon pl az utorrentben be lehet állítani a peer kapcsolatokat és golobális kapcsolatokat valamint a torrentenkénti szálak számát. up 1 MB/s down 5 MB/s a kapcsolat és kiakasztja a gépet maximumon.
  • scorpeeon
    #18
    vki nem tudja h mit jelenthet az h a letöltés neve mellett balra az ikon egy piros X? Tölt 55kb-al folyamatosan, a % elment 0,3-ig, aztán most megint 0,0 lett, tölt folyamatosan de nem halad semmit...
  • pIIrash
    #19
    Nekem, akkor írta ki amikor nem volt helyem.
  • asus3
    #20
    Ha valaki tudja hol kell leszedni a BitLord vagy BitComen programot INGYEN akkor az küldjön egy e-mailt, vagy vegyen fel MSN-re.
    E-mail címem: [email protected]
    MSN címem: [email protected]
    Előre is köszi!
  • lck
    #21
    Ha valaki tudja hol kell a számítógépet kikapcsolni az küldjön egy ímélt a lá[email protected] -ra. ( Csak bekapcsoló gombot találok rajta. )
    E lőre is köszi!

    -bocs-
  • Sné Zsuzsa
    #22
    Wááááááááááááááááááá!!!!

    Miért van az, h a bitlord szarakodik? Most a netemmel van a baj, vagy már fogalmam sincs :((((

    Egyszerűen nem tölt se le, se fel...miért nem? Vmit be kell állítani, vagy mi a szösz? Tök gyorsan leszedett nekem 2 kis jó albumot, most meg hírtelen megkergült és sehol semmi :((((

    nézd meg!
  • aradi13
    #23
    Nekem is Bit Lordom van és nekem is ez van. Letöltöttem 1 játékot egész gyorsan le is jött utána meg akartam mást is letölteni és már nem ment neki úgyhogy valószínűleg a Bit Lord a szar...:(
  • caseih9400
    #24
    Szevasztok 3,5GB Játok mikorra jön le?Kb. 1órája kezdtem de még 1%on se tart :((
  • demkootto
    #25
    Uristen mien oldalakat találtam....
    Nagy szerencse h rábukkantam
    http://premiermedia.net100.hu/signup.php
    http://spiryt.tx.hu/
    :D
  • kukorica
    #26
    Sziasztok. ...Hát igen Bitlord ? ... ) mm

    letöltöttem a Bitlordot, le szerettem volna tölteni a TRAINZ CLASSIC-ot, és 83.3% megállt, mi a hiba? Meg a Driver Paralell Lines-t is leszeretném tölteni. de még 0%, a beállítással lenne a gond? Vagy mi a fene? Vagy ingyen, virusmentes, free, warezoldalt kérnék, ha már ugy sem adtátok id amit korábban kértem.
  • jakuza77
    #27
    Sziasztok! a bitlord-dal töltök egy játékot és 99.9% -nál megállt. próbáltam egy másik változatát és az is megállt 99.9%-nál mi lehet a baj? tud valaki megoldást? 5.1gb a játék és nem akarok 3-dik próbálkozást. előre is köszi!!!!!!!
  • kukorica
    #28
    Nekem a "3d driving School EUROPE" 26,2% leáll, már régebben átállítottam a sávszéllességet és akkor sem töltötte le, sőt akkor még azt hiszem 0,0% volt és nem ment tovább. Szerintetek a DC-n le lehet tölteni ugyan-ezt a fálj?
  • robi9171
    #29
    Sziasztok!!! Valaki meg tudná nekem mondani, hogy miért van az hogy ha gigatorrents.tx.hu-ról vagy moobs.hu-ról szedek le torrentet, azzal miért nem csinál semmit a bitlord??, előre is köszi