31
Korunk legnagyobb énekesnője
  • Super Mario
    #1
    Anastacia rajongók, alapitsuk meg a Hungarian Anastacia Fan Clubot!
  • DanielT
    #2
    LOÁL feltalálták az időgépet! A '80 as években érzem magam :D

    Rajongói klub :D Kössétek össze a kellemeset a hasznossal és cserélgessetek Lutra album matricákat is! :D
  • Super Mario
    #3
    Miért ne? Őrülj (Nincs rővid ő a gépen) neki, hogy hogy visszaviszlek 20 évek! Egyébként meg ma is vannak fan clubok. pl.: The Corrs: www.thecorrs.fw.hu
  • Super Mario
    #4
    Miért ne? Őrülj (Nincs rővid ő a gépen) neki, hogy hogy visszaviszlek 20 évek! Egyébként meg ma is vannak fan clubok. pl.: The Corrs: www.thecorrs.fw.hu
  • neuro
    #5
    "Korunk legnagyobb énekesnője" ez azért egy kicsit túlzás :)
  • Super Mario
    #6
    Na de mekkora hangja van! Nyilván más hangja van Tina Turnernek, vagy Freddy Mercurynak. Hallgass egy Anastacia CD-t, és akkor majd rájössz miért ez a teljes cím.
  • ZsirosKenyer
    #7
    150 cm a gáré...
  • DanielT
    #8
    Akkor sem igaz az állítás. Tényekkel alá tudod támasztani? Megnyerte a hivatalos "A világ legnagyobb énekesnője" versenyt? Nem. Szubjektív vélemény. Szerinted ő a legnagyobb, szerintem pedig simán csak jó és érdekes hangú énekesnő.
  • Super Mario
    #9
    Lényegtelen, hogy minek kiáltják ki! Az a lényeg, hogy ÉNEKEL!!!
  • ChevyG #10
    azt hiszem, hogy ha a műcvésznő korunk legjobb énekes nője, akkor a korunkal van a gond...

    nem is kérdeztem, mért jobb?
  • Brigicsaj
    #11
    Szerintem, nagyon jóhangja van, de a legutóbbi lemezén az utolsó 3-4 szám nagyon hasonlít egymásra.......
    a többi CD-je nincs, meg csak 1-1 szám tőle, de azok jók....:))
  • Nh Shevits
    #12
    szerintem nem jó ötlet.
  • Bandee1987
    #13
    Anastaciára a "legfeketébb hangú fehér énekesnő"-t szokták mondani.
    A welcome to my truth az jó szám
  • Super Mario
    #14
    Nekem megvan mind3 CD-je, és mind a 36 (12-12-12) szám minőségi, mind zeneileg, mind énekhangilag!
  • Super Mario
    #15
    Most hallottam Anastacia legújabb dalát. Pieces Of My Dreams a címe (ha jól emlékszem) Nagyon ott van!
  • cicus91
    #16
    Sztem is nagyon jó szám.....
  • TheReMiXeR
    #17
    ZSír a csaj és zsír a zene amit művel!

    Van aki nem csípi az muzsikát, annak aztán tényleg lehet magyarázni. Kellemesen tökéletes a hangja és még a hozzá "gyártott" zene is megüti a toppot.
    Szívesen hallgatom...
  • Brigicsaj
    #18
    egyetértek!
  • Super Mario
    #19
    Igazi zene szól mögötte. De fantasztikus a dal. Megvenném az új CD-jét, csak marha drága
  • TheReMiXeR
    #20
    Eddig nekem is csak 1 lemeze van meg, az első de tuti megveszem mindet.
    Az árak, hm igaz nem ócsó de ha egy kicsit várunk, talán ráakadunk valahol "használtan" vagy akciósan...
  • cicus91
    #21
    jaja....
  • Super Mario
    #22
    A Not That Kind az egyik legjobb album.
  • Super Mario
    #23
    Amikor megláttam, hogy 5600 forint, azt hittem rosszul leszek.
  • cicus91
    #24
    én is furcsán vettem a levegőt.....
  • Super Mario
    #25
    Nem azért, mert megér ennyit, hogy hallgassam Anastacia fantasztikus hangját, és dalait, de régebben olvastam a neten, hogy egy 5000 forintos CD-ből, csak 600 forintot csak tisztán az előadó. Szerintem ennél vagy többet érdemelne, vagy le kell vinni a CD árát.
  • TheReMiXeR
    #26
    sajnos a cd-k árai az egekben járnak...

    a megmagyarázása is többszintű...

    -kis rész megy az előadónak
    -kis rész megy az ő kiadójának
    -kis rész megy az államnak (adók)
    -kis rész megy a nagykernek
    -kis rész megy a kiskernek
    -kis rész megy a reklámokra
    -kis rész megy a költségekre

    ez mind egyenlő egy qva drága cd-vel...

    Az egyébként teljes mértékben felháborító, hogy lassan 1 premier film árával vetekszik egy audio cd, pedig ha megnézitek, ott aztán van egy marhanagy stáb és ezermillió szinész... szóval nókomment
  • Super Mario
    #27
    Szomorú, de ez van.
  • cicus91
    #28
    Ja, ez van sajna...:(
  • Super Mario
    #29
    Sajnos. De ha hallom a hangját, akkor azt mondom, hogy megéri, de nehéz kicsengetni egyszerre 5600 forintot!
  • Super Mario
    #30
    Ez őrület! A Anastacia honlapjának fórumára maga ANASTACIA is ír!!!
  • kerecszs
    #31
    Hi! Már Magyarországon is megrendelhető Anastacia parfümje! Ráadásul most még novemberben akciós is. Szerintem nagyon jó illata van, benne van Anastacia egyénisége.
    Üdv: Zsuzsi ([email protected])
    [IMG][/IMG]