52
Ninjás verekedős ugrálós
  • abonyitomz
    #1
    A napokban megjelent egy elég jó kis játék a neve I-Ninja! 2 cd-n terpeszkedik a game , tehát tartalmát tekintve nem szenved hiányban!
    A játékon starforce védelem van , de ez senkit se rettentsen vissza , mivel akinek a crc 2005 vagy akár a tm sunrise ment annak EZ IS menni fog! Jó próbálkozást és játékot!

    Mellékelek pár kedvcsináló képet:


  • Sland
    #2
    Már lehet tölteni :


    http://users.atw.hu/wanadoo/szekcio6.htm
  • Carlos
    #3
    Gagyisásgan tűnik!
  • Lacc
    #4
    A képek alapján szerintem is elég igénytelen, de ha valaki kipróbálja azért írja le mennyire :D
  • abonyitomz
    #5
    kipróbáltam , sony cdre írtam és müködik!
    akinek tetszett a rayman 3 , beyond good and evil , psychonauts és egyéb ilyen ugrálos akció game akkor ANNAK EZ a játék kötelező!
    irányítás elmegy , grafika se rossz , zene hangok is jók | hamarosan nyomatok képeket a játékból
  • Lacc
    #6
    A BGE, Psychonauts azért több volt mint "ugrálós akció game", azok elég erősen kalandjátékok is voltak.
  • CalebJoe
    #7
    Nekem az install végén hibát ír volt valakinek ilyen hibája?
  • abonyitomz
    #8
    ha mountolod akkor két virtuális meghajtót csinálj , mind a 2be külön külön mountold be a képfájlokat
  • CalebJoe
    #9
    Kösz sikerült de most meg a cdkey-t nem fogadja el ellenőrzi egy jó ideig aztán meg hibát ír ki.
  • MeTaL
    #10
    jo menj már mi ez a hulladék ? :DD
  • Kindgrind
    #11
    üdv.
    hogy lehet elinditani a játékot?
  • Szolnokboy
    #12
    ekkora egy fos gamét te jó ég és még vannak emberek akik ilyenekkel tolják...2005ben :S:S:S
  • [HUN]FaTaL
    #13
    ilyen szarral tolni2005ben lol:D és ezt a fost levédték sf3-mal LOLOL:D
  • arty
    #14
    senki se higyjen ennek a kis 11évesnek, azt se tudja mi az a sony, nemhogy a cd vagy hogy cd irás :D

    fatal :DDDD biztosan megugrott az eladott példányszám, a megcélzott 5-7 éves korosztály gyengébb védelemben leszedte volna torrentről ;)))
  • Szolnokboy
    #15
    de jó hogy van aki egyetért velem, már-már azt hittem csak én vagyok a degenerált amiért nem tetszik, de hál istennek nem :P
  • [HUN]FaTaL
    #16
    xD
  • abonyitomz
    #17
    fáj az a nagy igazság hogy te egy starforces gamet se tudsz elindítani ? EZ a TE nagy PROBLÉMÁD! nekem eddig minden ment ami azzal levolt védve NEKED meg NEM! amugy egyáltalán nem a kiskorúaknak van a game , de te atzt honnan tudnád ha kise próbáltad... na LÁTOD EZ a külömbség köztem és közted aki inkább sír azon hogy NEM INDUL NEKI a jték... ( na mentem vissza BET ON SOLDIEREZNI ami szintén StarForcos ÉS NEM FOG neked elindulni..)
  • NeoMaN
    #18
    hülyegyerek, induljá iskolába, csomizd be az uzsidat, és rendesen viselkedj!
    :D
  • Morpheus
    #19
  • Szolnokboy
    #20
    pfff
  • abonyitomz
    #21
    sztem kettőnk közül te vagy az aki suliba szokott menni... ha gyakrabban olvasod a játékfórumot akkor szinte minden nap megtalálod a nevemet a nap bármely szakában de főleg 09-12ig
  • asfa
    #22
    hali.segítenni vki.a serialt kéri de nem tok szerezni pls.vki segítsen elinditani.thx
  • hentesferi
    #23
    nekem is kéne egy ki segitség :D
  • abonyitomz
    #24
    nincs a játékhoz serial ( feltéve ha az NFOban levan irva)
  • abonyitomz
    #25
    ird le bővebben miben kell a segítség
  • Buscemi
    #26
    7U9L5U-VZYE3C-NJ4ZF3-LWY69A
    Ha valakinek kell:)

    Kéne egy kis segítség! Fel tettem a game-t a 10éves fiamnak a gépére de nem akar el indulni...
    Azt írja, hogy nem találja a lemezt. Crack nincsen benne, a serialt pedig előtte el fogadja.
    Mit csináljak??? Tök hülye vagyok hozzá!:)

    Kösssssssssssssszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  • sagjoz
    #27
    még nincs ha lesz crack akkor itt találsz
  • Buscemi
    #28
    Neked van benne crack?
  • Buscemi
    #29
    Köszi! A többieknek hogyan mehet mégis...???:((
  • dzsedi
    #30
    nekem is hasonló problémáim vannak. Feltelepítem a játékot. beadom a serial-t, a játék meg azt kéri hogy rakjam a lemezt másik meghajtóba. kiírni nem sikerült..
    Please help!Előre is köszi.
    Ui:egyébként ha egy game nem fps/stratégia hanem kicsit retró attól még lehet jó. De ha valakinek mégsem jön be attól még nem biztos hogy akinek mégis tetszik az kretén.Izlések és pofonok...
  • abonyitomz
    #31
    van még egy egyszerű MEGOLDÁS!

    lehúzni az összes cd/dvd olvasót és írtót utánna mount daemon tools 4be és lehet játszani!
  • simsoner
    #32
    nekem is ugyanez a bajom
    csak nálam az a baj h a gépre nemtom felmásolni a képfájlt mert nagyobb mint 4 giga és az idióta fat32 4nél nagyobbal nemtud mitkezdeni...
    szal ha kiirtom a cd t akkor nemlátja a képet se...
  • quakerman
    #33
    A RELOADED verziónál mit jelent ez a mondat:

    Plug in your optical drives
  • zsotee
    #34
    a crack-hez tudna valaki egy linket adni?
    előre is köszi.
  • ThugEdge
    #35
    dugd vissza magyarán szólva:)sztem ilyen kis vicceskedésnek szánták
  • rorr
    #36
    Én is azt keresem de nincs sehol...................:)
  • cenci
    #37
    nekem elindul a reloaded,de minek?!amikor new game indul:csak 1kezdökép/alul fekete a kép also fele,fentebb valami hegyek meg viz láthato/marad. a játék megy csak nincs kép a hangot adja.....
    valaki játszott már ezzel ilyen formában?
  • cenci
    #38
    ja:B.U.É.K.!!!
  • rorr
    #39

    Buék!
    Szia!
    Cracket elküldenéd nekem? Ha jelzed elküldöm az e-mailem priviben....
    köszi!
  • zsotee
    #40
    Valóban semmi nyoma a crack-nek.
    És ez nem véletlen....
    Az eredetileg kiadott I-ninja 2CD-s, a Reloaded viszont 3CD-s
    A crack maga a 3.CD, szóval akinek crack kell az töltse le a teljes 3-as cd-t.
    Kemény 350MB..